29 grudnia 2021' do 3 stycznia 2022' SYLWESTER w magicznej chacie w górach- SOPATOWIEC

Wejdź z uśmiechem i POZYTYWNĄ ENERGIĄ w Nowy Rok!

Chcesz poznać cenę? Przewiń w dół ;)

Radosna JOGA w stodole z widokiem na las przy blasku ognia (osobne grupy- początkująca i zaawansowana)+ poranny flow+  warsztat towarzyszący: medytacja aktywna+ relaksacja z dzwonkami koshi, mantrą, oddechem.. + Sylwestrowe Ognisko Dobrych Życzeń i Pozytywnych Afirmacji+ Tańce w stodole + sesja sylwestrowej JOGI śmiechu ;) + góralski toast + zimowe wejscie na Prehybę + pyszna vege kuchnia 5 przemian..mniam..mniammm ;)

Każdy człowiek rodzi sie wyposażony w wiele talentów. Dorastając często tracimy radość płynącą ze swobodnej twórczości, beztroskiego tańca, ruchu, gestu, oddechu.. Postaramy sie wrócić do swych najlepszych początków aby z odzyskaną mocą i energią wejść w inny niż wszystkie dotąd rok 2018 i otworzyć się na zmiany rozwijając to, co w nas Dobre i Piękne. Nadchodzący rok to Pierwszy Rok Twojego Nowego Życia! Serdecznie zapraszam na odjazdowy WARSZTAT SYLWESTROWY!

 

MIEJSCE: SOPATOWIEC chata w górach w Beskidzie Sądeckim

organizator: dyplomowana nauczycielka jogi MAGDA KAPELA Kraków

FOTO: Magda Kapela- Sopatowiec- Sylwester 2017'

W PROGRAMIE:

COŚ dla Ducha i COŚ dla Ciała ;)

--JOGA Magda Kapela (osobna grupa pogłębionej praktyki)

--poranny FLOW, oddech.. Magda Kapela

--wieczorny relax dźwiękowy- mantra, gongi, dzwonki, misy tybetańskie.. Magda Kapela

--warsztat towarzyszący: medytacja aktywna Monika Szeliga

-kuchnia według PIĘCIU PRZEMIAN- smakowita i oczyszczająca gotuje Gosia Kacner- do syta ; )

NOC SYLWESTROWA:

- Ognisko Dobrych Życzeń

- sylwestrowa sesja JOGI śmiechu ; )

- sylwestrowa sesja medytacji w ruchu

- toast góralski

- TAŃCE w Stodole

- leniwe pogaduchy przy kominku..

- atrakcje kulinarne Gosi i inne niespodzianki..

FOTO: Magda Kapela- Sopatowiec- Sylwester 2017'

OPIS ZAJĘĆ I OSOBY PROWADZĄCE:

Warsztat JOGI przeznaczony jest dla wszystkich. Podział na 2 grupy (grupa początkująca oraz grupa pogłębionej praktyki dla zaawansowanych).

Hatha JOGA intensywnie wzmacnia słabsze partie ciała i rozluźnia nadmiernie napięte budując równowagę w ciele prowadzącą bezpośrednio do równowagi systemu nerwowego i spokoju umysłu. Daje nam proste i skuteczne narzędzia do radzenia sobie ze stresami dnia codziennego. Poprawia ukrwienie organizmu stanowiąc niepowtarzalny, uzdrawiający masaż dla narządów wewnętrznych, reguluje gospodarkę hormonalną, odmładza i relaksuje. Pomaga oczyszczać ciało z toksyn, wzmacnia odporność psychofizyczną na wielu poziomach. Działa leczniczo na schorzenia kręgosłupa i układu ruchowego, uelastycznia stawy. Pogłębia samoświadomość i świadomość ciała dodając naszym ruchom zwinności i gracji. Wzmacnia zdolność uczenia się, zapamiętywania, koncentracji. Wzmacnia nasz element ziemi, kontakt ze światem zewnętrznym. Równocześnie uczy „stać mocna na nogach” i rozwija intuicje. Dodaje odwagi, pozytywnej energii, radosci i otwiera nas na szeroko pojęty rozwój. Regularna praktyka prowadzi do równowagi na wszystkich poziomach Ciała, Umysłu i Ducha.

zaprasza MAGDA KAPELA certyfikowana nauczycielka Jogi  III stopnia

Zajęcia JOGI, Jogi Śmiechu ; ) ,wykład teoria/filozofia JOGI, oraz relaksację z mantrą, dzwonkami koshi, oddechem poprowadzi MAGDA KAPELA- certyfikowana nauczycielka Jogi (obecnie przygotowuje się do obrony seniorskiego stopnia nauczycielskiego). Uczestniczka wielu szkoleń w zakresie jogi terapeutycznej, pranayamy, medytacji i ayurvedy w kraju i za granicą, trenerka rozwoju osobistego, artystka, arteterapeutka.. Od wielu lat podróżuje po Indiach zgłębiając tajniki JOGI, medytacji i ayurvedy- m.in. dziesięciokrotny staż w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach. Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach. Od ponad 20tu lat prowadzi zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Organizuje warsztaty w kraju i za granicą łącząc JOGĘ z różnymi ścieżkami rozwoju- praca z głosem, improwizacja taneczna, plastyka, kreatywne pisanie. joga śmiechu etc. Regularnie bierze udział w warsztatach szkoleniowych w Polsce i za granicą.

Moja pasja to dzielenie się radością, wiedzą i twórcza praca z ludźmi nad wspólnym, wielopłaszczyznowym rozwojem.

Wieczorny warsztat towarzyszący- Medytacja aktywna czyli energetyczno- uwalniająco- terapeutyczna praca z ciałem, oddechem, ekspresją.. - Monika Szeliga- medytacja aktywna to forma medytacji stworzona specjalnie dla współczesnego człowieka. Jest ogromnym wsparciem na drodze rozwoju osobistego, dla wszystkich, którzy chcą żyć w wolności.
Poranna praktyka Medytacji aktywnej to forma głębokiej pracy ze sobą. Ta technika to szybki, intensywny i precyzyjny sposób, aby porzucić stare, zakorzenione w ciele i umyśle wzorce zachowań, związanych z przeszłością i doświadczyć wolności, ciszy i spokoju, które są ukryte za tym, co nas krępuje.
Jest to forma pracy z ciałem, oddechem, emocjami i umysłem, stworzona specjalnie dla współczesnego człowieka, który do medytacji i wyciszenia potrzebuje najpierw oczyścić ciało i umysł z nagromadzonych napięć. 

„Metody medytacyjne oparte na katharsis są wynalazkiem współczesności. Za czasów Buddy nie były potrzebne, gdyż ludzie nie byli tak stłumieni, byli naturalni, żyli prymitywnie, życiem niecywilizowanym, spontanicznym. Medytacja dynamiczna pozwala najpierw zneutralizować to, co uczyniła Ci cywilizacja, abyś mógł stać się naturalny i z tej prostoty doświadczyć wglądu” Osho

Zajęcia poprowadzi Monika Szeliga - Jestem psychoterapeutką Gestalt z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej i rozwojowej. Pasjonuję się pracą z ciałem i głosem. Medytacje aktywne poznałam 8 lat temu i od tego czasu prowadzę grupy medytacyjne w Warszawie. Ukończyłam kurs dla osób prowadzących aktywne medytacje oraz kurs Osho No-mind prowadzony przez nauczycielkę z Centrum Medytacji Osho w Punie. Jestem związana z Ośrodkiem Medytacji Osho w Odessie, gdzie każdego roku zdobywam nowe umiejętności z zakresu medytacji i pracy z ciałem. Na co dzień praktykuję medytację i doświadczam jej cudownych rezultatów! Prowadzę również w Warszawie grupy terapeutycznego śpiewu.

Zimowe wejście na Prehybę Jeśli tylko pogoda pozwoli pokusimy sie o zimowe zdobycie szczytu Prehyby- a tam czekają naleśniki ; ) -weźcie dobre buty w góry! 

VEGE PAPU: "Małgosia zaprasza do stołu na szczególne, wegetariańskie jedzenie przyrządzone zgodnie z PIĘCIOMA PRZEMIANAMI, na chleb z domowego pieca, pasztety, ciasta, przetwory magiczne i wszystko, co smakowite i zdrowe. Jeśli masz ochote na spedzenie czasu w niecodziennym miejscu otoczonym jabłoniami i ciszą, to jest to właśnie to miejsce,którego szukasz..." 

(dostępna także opcja wegańska i bardziej bezglutenowa -zgłoś przy zapisie.)

W przerwach pomiędzy zajęciami można wypoczywać, sączyć leniwie herbatkę wygrzewając się przy kominku, prowadzić niespieszne konwersacje, śnić piękne sny, zagłębić sie w sopatowskim księgozbiorze, wędrować po górach, zawierać nowe interesujące znajomości, albo pomagać Małgosi w przygotowaniu posiłków ucząc się przy okazji sztuki gotowania wg. 5 przemian..

MIEJSCE:

Sopatowiec - szlak na Prehybę - Beskid Sądecki. Więcej informacji o tym niezwykłym miejscu (także- jak dojechać) na stronie: www.sopatowiec.pl

TERMIN:

29 grudnia 2021’- 3 stycznia 2022'

START:

środa, 29 grudnia

zakwaterowanie

18.00-kolacja

19.30-spotkanie w stodole, wpłaty+ wspólna AKCJA artystyczno- integracyjna ;)

ZAKOŃCZENIE:

poniedziałek, 3 stycznia

zajęcia wg planu i obiad

 

Bardzo orientacyjny PLAN DNIA:

do południa; praktyka własna, herbata rozgrzewająca, owsianka-jaglanka

2 grupy JOGI po ok.1,5-2 godziny, poranny Flow z oddechem ok. 45 min, obiad spacery, wypoczynek, gry i zabawy własne ;)

po południu; 
medytacja aktywna 1-1,5 godziny oraz kąpiel w dźwiękach ok. 45 min, kolacja, leniwe pogaduchy, spotkania, książki, konsultacje..


Jeszcze gdzieś "wciśniemy" do planu Rytuał dla Ziemi, spacer z Oddechem, sesję Jogi Śmiechu, wykład teoria Jogi i czas na Wasze pytania/konsultacje..

Plan jak zwykle będę rysowała i wywieszała na bieżąco ;))

 

Zajęcia w przestronnej sali (72m), sprzęt do jogi zabezpieczymy. (sala docieplona z kominkiem, podłoga drewniana)

UWAGA:

*Proszę o zgłoszenie osoby,które będą jechać samochodem z różnych stron Polski i będą miały wolne miejsca oraz te, które są zainteresowane skorzystaniem z tych miejsc w zamian za udział w kosztach paliwa.

*To warsztat 100% VEGE oraz BEZ wszelkich używek i alkoholu.

*Bagaż koniecznie pakujemy do plecaka- od auta trzeba iść ok.15-20 min górska droga- walizki się zupełnie nie sprawdzają ; )

*Konieczne buty w góry na dobrej podeszwie, kurtka, luźny strój do jogi+ciepła bluza i luźne ciepłe skarpety do relaxu.

*Proszę o wzięcie własnej maty (jeśli nie posiadasz zgłoś przy zapisie- wypożyczę bezpłatnie) Pozostały sprzęt zabezpieczymy.

*Nie zapomnijcie o wzięciu kapci ; )) Przyda się też czołówka oraz kubek termiczny lub mały termos.

*Na Sylwestra pełen luz w ubiorze (na sali boso) ale warto zabrać COŚ z cekinami i KONIECZNIE otwarte trzecie OKO ; ))

 

cena obejmuje:
zajęcia JOGI+ warsztaty dodatkowe+ wyżywienie+ noclegi. 
Aby zapisać się na warsztat napisz do mnie jak najszybciej-

szczegóły poniżej..

CENNIK:

----na klimatycznym poddaszu, na 12 osób (ogrzewanie centralne) lub w niebieskim domku z kominkiem na 6 osób---
--2050 pln (550+1500) Weź własny śpiwór! (na miejscu łóżko, poduszka, koc, prześcieradło)

UWAGA ZNIŻKA w tej opcji zakwaterowania studenci do 26 r.ż. , młodzież szkolna oraz stali uczestnicy (minimum 3 moje warsztaty) w tej opcji zakwaterowania 
--1950 pln (550+1400)

----------------------------
WAŻNE ! aby skorzystać ze zniżki należy dodatkowo:
1. zapisać się na newsletter na www.YOGAmagdakapela.com
2. udostępnić publicznie jedno z wydarzeń na www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
3. lajknąć stronę www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
----------------------------

----na sali do jogi z kominkiem opłata zniżkowa dla wszystkich ale uwaga- spełnij warunki z tabelki powyżej!
--1800 pln (400+1400) 
Weź własny śpiwór i karimatę!

----z noclegiem w pokoju 3-4osobowym, ogrzewanie centralne lub w 2 osobowym domku z kominkiem--- TU zniżka NIE obowiązuje.
--2150 pln (650+1500)
----------------------------------------------------------------
--Warsztat stanowi całość nie ma możliwości skracania pobytu,

nie ma zwrotów w takim wypadku.

--UWAGA! Jeśli zapiszesz się na warsztat ale okaże się, że nie możesz 

jednak jechać to koniecznie daj znać- chodzi nie tylko o ew zwrot 

Twojego, niewielkiego zadatku ale także i o to, aby miejsce się nie zmarnowało

- jest zawsze wiele chętnych! Dziękuję za Dobrą Komunikację <3 

--DZIECI na ten warsztat przyjmuję tylko w wyjatkowych przypadkach, w opcji "na wspólnym łóżku" albo na karimatce obok łóżka opiekunki/a. Na tym warsztacie NIE ma opieki ani żadnych zajęć dla dzieci. O ceny dla ew dzieci pytaj mailem.

(Zapraszam dzieci na warsztaty rodzinne w czerwcu i w sierpniu ;))

--Jeśli problemy finansowe stoją Ci na przeszkodzie uczestnictwa w warsztatach to koniecznie daj znać- postaramy się znaleźć rozwiazanie.

---

Proszę o szybką decyzję- ilość miejsc ograniczona, a program warsztatu i miejsce bardzo atrakcyjne! ; ))

Niezbędne kroki:

1.rezerwacja wstępna miejsca na warsztacie-jak najszybciej najlepiej mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 604 997 202 Zapytaj o dostępność miejsc-podaj opcje zakwaterowania.

2.wpłata bezzwrotnego zadatku 

- dokładna kwota zadatku i numer konta zostaną podane przy zapisie.

W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszelkie pytania!
Serdecznie Zapraszam! 
Magda Kapela 
tel. 604 997 202 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-----------------------

UWAGA! Ostatnie wolne miejsca! ZAPRASZAM na listopadówkę z JOGĄ i oddechem w Sopatowcu 10- 14 XI - SZCZEGÓŁY- kliknij TU

-----------------------