XVII EDYCJA-  MAJÓWKA w Sopatowcu z YOGA Magda Kapela

29 kwietnia- sobota do 4 maja- czwartek 2023'  zapraszam do SPA dla Duszy i Ciała ;)

magiczny SOPATOWIEC - Beskid Sądecki

 

UWAGA! jest jeszcze tylko kilka wolnych miejsc- zapisz się szybciutko :)

W tym roku warunki w Sopatowcu są spartańskie ale atmosfera, którą stworzymy, niezmiennie PIĘKNA!

ZNIŻKA- oszczędzasz 100zł przy zapisie TERAZ!!

KONTAKT, zapisy, informacje: magdakapela@gmail.com

Chcesz poznać CENĘ, szczegóły zniżki i warunki zakwaterowania ??- przewiń info w dół!

 

Zapraszam także na czerwcowy warsztat w Tatrach, lipcowy, łagodny detox ayurvedyjski i głęboka regeneracja w Mandali- Beskidy, sierpniową, słoneczną JOGĘ nad morzem-- (także dla początkujących) medytacja, relaksacyjne kąpiele w dźwiękach, poranne Flow z oddechem, masaże.. INFO- wszystkie terminy- kliknij TU ;)

 

JOGA - Magda Kapela 

poranny Flow (automasaż, ruch autentyczny, Joga twarzy, uwalnianie głosu i oddechu, Joga powięziowa, medytacja w ruchu..)

praktyka Oddechu w Kręgu, Omkar dla serca

+ wieczorne koncerty, głęboko regenerujące kąpiele w dźwiękach- gongi, dzwonki tybetańskie, misy śpiewające, kuranty kamertonowe.. oraz Joga Nidra

+ dzień milczenia- praca z Procesem

+ wykład- teoria i filozofia JOGI

+ bieg dla Ziemi- Planetary dance

+ pyszna vege kuchnia 5przemian

+ wędrówki w góry i nad rzekę..

 

Zaprasza certyfikowana

nauczycielka JOGI Magda Kapela

---Rozwiń skrzydła na wiosnę!---

 

FOTO- Magda Kapela YOGA- majówka 19' Sopatowiec

Ruszaj na radosne

               majowe wakacje!!

 

Otwórz się na łagodny wdech,

poprowadź długi, spokojny, oczyszczający wydech..

Przebudź ciało i duszę z zimowego snu!

Nasyć się wiosenną energią natury!

Magią gór, zapachem ziemi, kolorami kwiatów,

ciepłem promieni słonecznych, ciszą i spokojem..

Poczuj radość w sercu! Rozkwitaj!

Rozwiń skrzydła!

 

FOTO- Magda Kapela YOGA- majówka 19' Sopatowiec

Przed nami 5 dni radosnych,

majowych wakacji ; )

 Zapraszam początkujących i zaawansowanych!

Będę dzielić się z Wami m.in. nowymi doświadczeniami z warsztatów szkoleniowych.

 

 W PROGRAMIE:

---JOGA wg.BKS Iyengara-

Prowadzi certyfikowana nauczycielka Jogi III stopnia, metodą B.K.S. Iyengara- Magda Kapela YOGA Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach - Praktyka w bliskim kontakcie z naturą nastawiona będzie na wzmocnienie, doenergetyzowanie oraz pogłębienie Świadomości Ciała poprzez budowanie równowagi, a przede wszystkim, na kreowanie naszej wewnętrznej zharmonizowanej przestrzeni, co pozwoli na spokojne, zrównoważone i pełne radości bycie w codzienności.

---wieczorne kąpiele w dźwiękach, wibracjach gongów, dzwonków koshi, cymbałków kamertonowych, mis i dzwonków tybetańskich..– dyplomowana terapeutka dźwiękiem Magda Kapela YOGA 

---kuchnia według PIĘCIU PRZEMIAN- smakowita,rozgrzewająca i oczyszczająca- gotuje Gosia Kacner - codziennie do syta : )

oraz:

pogodny dzień milczenia,  JOGA śmiechu ; ) spacery medytacyjne, relaksacja przy dźwiękach dzwonków koshi, wyprawa na Prehybę- pyszne naleśniki z borówkami-jagodami.. i nad Dunajec- orzeźwiające harce w rzece, puszczanie kaczek.. Pieczenie ziemniaka w popiele i inne atrakcje..

 FOTO- Magda Kapela YOGA- majówka 19' Sopatowiec

JOGA intensywnie wzmacnia słabsze partie ciała i rozluźnia nadmiernie napięte budując równowagę w ciele prowadzącą bezpośrednio do równowagi systemu nerwowego i spokoju umysłu. Daje nam proste i skuteczne narzędzia do radzenia sobie ze stresami dnia codziennego. Poprawia ukrwienie organizmu stanowiąc niepowtarzalny, uzdrawiający masaż dla narządów wewnętrznych, reguluje gospodarkę hormonalną, odmładza i relaksuje, pomaga oczyszczać ciało z toksyn, wzmacnia odporność psychofizyczną na wielu poziomach. Działa leczniczo na schorzenia kręgosłupa i układu ruchowego, uelastycznia stawy. Pogłębia samoświadomość i świadomość Ciała dodając naszym ruchom zwinności i gracji. Wzmacnia zdolność uczenia się, zapamiętywania, koncentracji. Wzmacnia nasz "element ziemi", kontakt ze światem zewnętrznym i swoim wnętrzem. Równocześnie uczy „stać mocno na nogach” i rozwija intuicję. Dodaje odwagi, pozytywnej energii, radości i otwiera nas na szeroko pojęty rozwój. Regularna praktyka prowadzi do równowagi na wszystkich poziomach Ciała, Umysłu i Ducha.

 

zaprasza Magda Kapela YOGA certyfikowana
nauczycielka Jogi III stopnia- met. B.K.S. Iyengara

 

Zajęcia JOGI poprowadzi Magda Kapela YOGA- dyplomowana nauczycielka Jogi trzeciego stopnia. Uczestniczka wielu szkoleń w zakresie jogi terapeutycznej, pranayamy, medytacji i ayurvedy w kraju i za granicą. Trenerka rozwoju osobistego, artystka, arteterapeutka (dźwięk, ruch autentyczny, sztuki piękne). Od wielu lat podróżuje po Indiach zgłębiając tajniki JOGI, medytacji i ayurvedy- m.in. dziesięciokrotny staż w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach. Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach, sygnowane przez B.K.S Iyengara. Od ponad 20tu lat prowadzi zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Organizuje warsztaty w kraju i za granicą łącząc JOGĘ z różnymi ścieżkami rozwoju- praca z głosem, improwizacja taneczna, plastyka, kreatywne pisanie etc. Regularnie bierze udział w warsztatach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Jej pasja to dzielenie się radością, wiedzą i twórcza praca z ludźmi nad wspólnym, wielopłaszczyznowym rozwojem. Więcej o mnie ?- kliknij TU

Wieczorne MEDYTACJE i uzdawiające kręgi- Pomogą Ci doświadczyć wewnętrznej harmonii, zrelaksować Ciało i Umysł.

 

Chcesz mnie poznać? Posłuchaj, jak prowadzę relaksację na krokusowej, wiosennej łące ;) KLIKnij TU!

 

Sesje dźwiękowe gongów, dzwonków koshi, cymbałków kamertonowych, mis i dzwonków tybetańskich..
Wieczorne zajęcia będą kończyć się kojącym masażem wibracyjnym przy użyciu gongów, dzwonków i mis śpiewających. Dźwięki mis rozprzestrzeniają się, powodując delikatne, uzdrawiające wibracje pobudzające w ciele przepływ energii życiowych odpowiedzialnych za naszą kondycje psychofizyczną. Pomoże nam to w pogłębieniu uzyskanego podczas medytacji stanu relaksu, dokończy proces energetycznego oczyszczenia oraz ogólnej harmonizacji. Zajęcia poprowadzi Magda Kapela, terapeutka dźwiękiem.

Na zdjęciu Magda Kapela YOGA- relaks z gongiem i dzwonkami koshi ;)


Kuchnia 5 PRZEMIAN doskonale wpływa na nasze zdrowie - dodaje zrównoważonej energii, zasila organizm dużą porcją witamin i minerałów sprowadza uśmiech i błogość na twarze biesiadników ; )

 "Małgosia zaprasza do stołu na szczególne, wegetariańskie jedzenie przyrządzone zgodnie z zasadą PIĘĆ PRZEMIAN, na chleb z domowego pieca,pasztety,ciasta, przetwory magiczne i wszystko,co smakowite i zdrowe. Jeśli masz ochotę na spędzenie czasu w niecodziennym miejscu otoczonym jabłoniami i cisza,to jest to właśnie to miejsce,którego szukasz..."

W przerwach pomiędzy zajęciami można wypoczywać,wędrować po górach albo pomagać Małgosi w przygotowaniu posiłków.

(Jeśli potrzebujesz opcji wegańskiej lub bez glutenu pszennego- zgłoś przy zapisie)

 

MIEJSCE:

Sopatowiec-na Prehybie- Beskid Sądecki. Więcej informacji o tym niezwykłym miejscu (także- jak dojechać) na stronie: www.sopatowiec.pl

 

bardzo orientacyjny PLAN WARSZTATU:

--29 kwietnia, sobota---
/można przybywać od wczesnego popołudnia- bądźcie koniecznie przed zmrokiem/
18.00 kolacja
19.30 spotkanie integracyjno- informacyjne, wpłaty, wprowadzenie warsztatowe- medytacja z intencją- Rozpoczęcie warsztatu.

--30 kwietnia do 3 maja---

9.00-10.00 JOGA /praktyka własna/

10.00-10.30 Flow na leśnej polanie- oddech, uważność..

10.30 herbata energetyczna, owsianka

11.30-13.30 JOGA IIgr.
13.30 obiad

--sjesta, spacery, pogaduchy..

17.00 zajęcia popołudniowe (Joga regeneracyjna, Joga śmiechu, wykład, bieg Ziemi itp.)

18.15 relaxacyjna kąpiel w dźwiękach, Joga Nidra
19.00 Kolacja

----wieczorem: nieśpieszne pogaduchy, inspirujące rozmowy, konsultacje, czytanie, popijanie herbaty..

--4 maja---

Zajęcia do południa wg codziennego planu- obiad- Zakończenie warsztatu.

 

Program będzie modyfikowany na bieżąco w związku z naszymi różnymi grupowymi aktywnościami, zajęciami, wykładami, wycieczkami etc.

Zajęcia w przestronnej sali (72m)

(sala docieplona z kominkiem,podłoga drewniana)

 

UWAGA:

*Proszę o zgłoszenie osoby, które będą jechać samochodem z różnych stron Polski i będą miały wolne miejsca oraz te, które są zainteresowane skorzystaniem z tych miejsc w zamian za udział w kosztach paliwa.

*To warsztat 100% VEGE oraz BEZ wszelkich używek i alkoholu (także podczas wycieczek).

*Bagaż koniecznie pakujemy do plecaka- od auta trzeba iść ok.15-20 min górska droga- walizki się zupełnie nie sprawdzają ; )

*Konieczne buty w góry na dobrej podeszwie, kurtka, luźny strój do Jogi+ ciepła bluza i luźne ciepłe skarpety do relaxu.

*Proszę o wzięcie własnej maty (jeśli nie posiadasz zgłoś przy zapisie- wypożyczę bezpłatnie) Pozostały sprzęt zabezpieczymy.

*Nie zapomnijcie o wzięciu grubych skarpet do chodzenia po sali ; )) Przyda się też czołówka oraz kubek termiczny lub mały termos.

*We wszystkich zajęciach bierzecie Państwo udział na własną odpowiedzialność. Proszę o zgłoszanie mi problemów zdrowotnych przed warsztatem oraz ew. na bieżąco podczas warsztatu, jednak najważniejsza jest konsultacja lekarska. 

 

CENNIK:

cena obejmuje-- zajęcia JOGI+ warsztaty dodatkowe+ wyżywienie+ noclegi. 
Aby zapisać się na warsztat napisz do mnie jak najszybciej- szczegóły poniżej..

Jeśli nie byłeś/byłaś jeszcze w Sopatowcu to zadzwoń do mnie (ew wyślij smsa- oddzwonię)- chętnie opowiem Ci o panujących tu warunkach ;) UWAGA! W terminie 12 luty do 3 kwietnia jestem w Indiach- kontaktuj się ze mną proszę wyłącznie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj też proszę, nr telefonu w mailu- może uda się pogadać przez whatsApp). Zapraszam do kontaktu jak najserdeczniej- chętnie odpowiem na wszelkie pytania!!

Opcje noclegowe/cenowe:

----na sali do Jogi z kominkiem lub we własnym namiocie (do naszej dyspozycji będą polowe prysznice i toalety)
--1950 pln (650+1300) do 10 IV cena PROMO!! 1850 pln
Weź własny śpiwór i karimatę! W tej opcji nocleg na glebie/karimacie.

UWAGA ZNIŻKA!! stali uczestnicy (minimum 3 moje warsztaty) oraz wszyscy, którzy zapiszą się i wpłacą zadatek przed 10 kwietnia, zapłacą o 100zł mniej- spełnij także warunki z tabelki poniżej! 
--1850 pln (650+1200)

----------------------------
WAŻNE ! aby skorzystać ze zniżki należy dodatkowo:
1. zapisać się na newsletter- mailem przy zapisie.
2. udostępnić publicznie jedno z wydarzeń na www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
3. lajknąć i obserwować stronę www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
----------------------------

Jak pewnie wiesz, jesienią spłonęła legendarna chata w Sopatowcu. Dlatego, w tym roku, jedyne dostępne opcje noclegowe to gleba na sali lub własny namiot. Do naszej dyspozycji będą polowe kibelki i prysznice. 

Atmosfera, którą wspólnie stworzymy będzie jak zwykle- PRZEDNIA ;))

Tu fotka z charytatywnej listopadówki w Sopatowcu XI 22' - atmosfera była przePiękna!! Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział!!

W maju będzie podobnie ale bardziej ZIELONO!! ;))

Trwa zbiórka na odbudowę chaty w Sopatowcu- wpłać jeśli możesz i chcesz. LINK do zrzutki TU. Organizując tu warsztaty i uczestnicząc w nich także wspieraMy Gosię i Sopatowiec.
----------------------------------------------------------------
--Warsztat stanowi całość nie ma możliwości skracania pobytu,

nie ma zwrotów w takim wypadku.

--UWAGA! Jeśli zapiszesz się na warsztat ale okaże się, że nie możesz 

jednak jechać to koniecznie daj znać- chodzi nie tylko o ew. zwrot 

Twojego, niewielkiego zadatku ale także i o to, aby miejsce się nie zmarnowało!!

- jest zawsze wiele chętnych! Dziękuję za Dobrą Komunikację <3 

--DZIECI- zapraszam dzieci na rodzinne wakacje z JOGĄ (animacje dla dzieci 2x dziennie podczas Jogi dla rodziców) ale nie teraz tylko w sierpniu, nad morzem ;)) LINK- kliknij TU!

--Jeśli problemy finansowe stoją Ci na przeszkodzie uczestnictwa w warsztatach to koniecznie daj znać- postaramy się znaleźć rozwiązanie.

 

 

Niezbędne kroki:

1.rezerwacja wstępna miejsca-jak najszybciej najlepiej mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 604 997 202 Zapytaj o dostępność miejsc-podaj opcje zakwaterowania. 

Jeśli nie byłeś/byłaś jeszcze w Sopatowcu to zadzwoń do mnie (ew wyślij smsa- oddzwonię)- chętnie opowiem Ci o panujących tu warunkach ;) 

UWAGA! W terminie 12 luty do 3 kwietnia jestem w Indiach- kontaktuj się ze mną proszę wyłącznie mailowo (podaj też nr telefonu w mailu- lub napisz na whatsApp, umówimy się na rozmowę).

 

2.wpłata  zadatku-jak najszybciej- jest potwierdzeniem rezerwacji

UWAGA! Zadatek jest teoretycznie bezzwrotny ale w przypadku jeśli warsztat nie będzie mógł być zrealizowany, zadatki zostaną zwrócone.

Tak, więc zapisujcie się spokojnie ;)

UWAGA WAŻNE!w tytule wpłaty wpisz tylko:

imię,nazwisko ZAJĘCIA JOGI-maj-S1

Dokładna kwota zadatku i nr konta zostaną podane przy zapisie.

PAMIĘTAJ, aby od razu podać mailem NIP jeśli potrzebujesz rachunek za zajęcia. 

---O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat---

 

 W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszelkie pytania! Serdecznie Zapraszam do wspólnej praktyki!

Magda Kapela

tel.604 997 202 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! W terminie 12 luty do 3 kwietnia jestem w Indiach- kontaktuj się ze mną proszę wyłącznie mailowo (podaj też nr telefonu w mailu- może uda się porozmawiać przez whatsApp).

www.YOGAmagdakapela.com

www.facebook.com/YOGA.magda.kapela/

 

---energia- rozwój- detox naturalny- relaks----

 

Zapraszam także na czerwcowy warsztat w Tatrach, lipcowy, łagodny detox ayurvedyjski i głęboka regeneracja w Mandali- Beskidy, sierpniową, słoneczną JOGĘ nad morzem-- (także dla początkujących) medytacja, relaksacyjne kąpiele w dźwiękach, poranne Flow z oddechem, masaże.. INFO- wszystkie terminy- kliknij TU ;)

 

 

 

 

więcej zdjęć z warsztatów- kliknij FOTO GALERIA

Zapraszam także na czerwcówkę z Jogą i detoxem roślinnym w Beskidach, lipcowe wakacje w górach, sierpniową, słoneczną JOGĘ nad morzem--medytacja, głęboka regeneracja w dźwiękach, poranne Flow z oddechem, masaże.. INFO- kliknij TU ;)