Jesienna, ROZGRZEWAJĄCA PRAKTYKA JOGI 11-15 listopada 2020’ magiczny SOPATOWIEC

Zaprasza certyfikowana nauczycielka jogi Magda Kapela.

Ruszaj na długi pełen niespodzianek listopadowy weekend!!

UWAGA: Proszę, aby ze względu na przepisy sanitarne każda osoba miała se sobą własną MATĘ do Jogi (nie karimatę!)

W PROGRAMIE coś dla Ducha i coś dla Ciała: 

*JOGA, oddech, wykład o Jodze, konsultacje oraz sesje relaksacyjne z dzwonkami koshi --Magda Kapela-- ok. 2,5- 5 godzin dziennie (osobna grupa początkująca)

*BODY MIND CENTERING, taneczny flow uważność.. Magda Przybysz codziennie po kolacji 1-1,5 godziny

*ODDECH funkcjonalny met. Butejko --Michał Mika-- 3-4 spotkania ok 1 godzinne 

*vege kuchnia według PIĘCIU PRZEMIAN (także w wersji wegańskiej i "trochę" bezglutenowej - zgłoś przy zapisie) smakowita, rozgrzewająca i oczyszczająca gotuje --Gosia Kacner-- codziennie do syta : )

Nie omieszkamy także tradycyjnie odwiedzić schroniska na Prehybie.

Listopadówka 2018' Sopatowiec fot. Magda Kapela YOGA

 

Wzmocnij radosne wibracje przed zimą
Podaruj sobie kilka dni wakacji w środku jesieni! Z dala od miejskiej szarości i zgiełku naciesz się promieniami jesiennego słońca, zapachem szykującego się do zimowego snu lasu.. Odetchnij.. Poczuj moc, która jest w Tobie. Tutaj każdy czuje się na swoim miejscu - możesz swobodnie zanurzyć sie w twórczej atmosferze, rozwinąć i wypróbować swoje skrzydła..

Listopadówka 2018' Sopatowiec fot. Magda Kapela YOGA

Zapraszam początkujących i zaawansowanych do wspólnej praktyki JOGI! (osobna grupa początkująca+ praktyka pogłębiona)

Przy okazji wraz z Magdą Przybysz odbędziemy kilka wypraw do swojego wnętrza aby pogłębiać samoświadomość i uważność. Korzystając m.in. z metod i ćwiczeń tańca terapeutycznego, taneczny flow, pracę z Oddechem.. będziemy doświadczać w praktyce synchronizacji z innymi Ludźmi i Światem zewnętrznym dbając o komfort Ciała, wrażliwość Serca i spokój Umysłu.

Magda Kapela joga

zaprasza Magda Kapela certyfikowana nauczycielka Jogi V-tego stopnia- Intermediate Junior III

Magda Kapela certyfikat

Warsztat JOGI przeznaczony jest dla wszystkich- podział na 2 grupy (dla osób początkujacych oraz już praktykujacych JOGĘ).

HATHA JOGA intensywnie wzmacnia słabsze partie Ciała i rozluźnia nadmiernie napięte budując równowagę w ciele prowadzącą bezpośrednio do równowagi systemu nerwowego i spokoju Umysłu. Daje nam proste i skuteczne narzędzia do radzenia sobie ze stresami dnia codziennego. Poprawia ukrwienie organizmu stanowiąc niepowtarzalny, uzdrawiający masaż dla narządów wewnętrznych, reguluje gospodarkę hormonalną, odmładza i relaksuje, pomaga oczyszczać ciało z toksyn, wzmacnia odporność psychofizyczną na wielu poziomach. Działa leczniczo na schorzenia kręgosłupa i układu ruchowego, uelastycznia stawy. Pogłębia samoświadomość i świadomość ciała dodając naszym ruchom zwinności i gracji. Wzmacnia zdolność uczenia się, zapamiętywania, koncentracji. Wzmacnia nasz element ziemi, kontakt ze światem zewnętrznym. Równocześnie uczy „stać mocna na nogach” i rozwija intuicje. Dodaje odwagi, pozytywnej energii, radości, otwiera nas na szeroko pojęty rozwój. Regularna praktyka prowadzi do równowagi na wszystkich poziomach Ciała, Umysłu i Ducha.

Zajęcia JOGI poprowadzi Magda Kapela- dyplomowana nauczycielka jogi, (przygotowuje się do obrony seniorskiego stopnia nauczycielskiego) uczestniczka wielu szkoleń w zakresie jogi terapeutycznej, pranayamy, medytacji i ayurvedy w kraju i za granicą. Trenerka rozwoju osobistego, artystka, arteterapeutka. Trenerka biegania naturalnego i Slow Jogging. Nauczycielka Oddechu Funkcjonalnego met. Butejko (w trakcie procesu certyfikacji). Od wielu lat podróżuje po Indiach zgłębiając tajniki JOGI, medytacji i ayurvedy -m.in. dziesięciokrotny staż w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach. Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach. Od ponad 20tu lat prowadzi zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Organizuje warsztaty w kraju i za granicą łącząc JOGĘ z różnymi ścieżkami rozwoju- praca z głosem, improwizacja taneczna, plastyka, kreatywne pisanie.. Regularnie bierze udział w warsztatach szkoleniowych czerpiąc z doświadczenia światowych nauczycieli seniorów z Indii, Francji,Włoch, USA.

Moja pasja to dzielenie się radością, wiedzą i twórcza praca z ludźmi nad wspólnym, wielopłaszczyznowym rozwojem!!

 

Listopadówka 2018' Sopatowiec fot. Magda Kapela YOGA

warsztat towarzyszący - spotkania wieczorne:

Body Mind Centering - Taneczny przepływ - medytacje w ruchu - ruch spontaniczny - relaks - masaże oddechem..

Podczas wieczornych spotkań zaproszę wszystkich chętnych do swobodnego doświadczania siebie. Warsztaty służyć będą integrowaniu wielozmysłowych doświadczeń całego dnia, w celu nawiązywania kontaktu z własnym ciałem i osadzenia w sobie. Doświadczając ruchu, dźwięku, obrazu oraz metafory i symbolu eksplorować będziemy nowe jakości, uświadamiając sobie jednocześnie nasze preferencje ruchowe. Ciało będzie dla nas punktem wyjścia do tworzenia osobistej mapy emocji w nim zapisanych. Doświadczymy siebie w przestrzeni, w kontakcie z grupą i z drugą osobą. Podczas zajęć korzystać będziemy z różnych metod pracy m.in. Body Mind Centering oraz elementów Ruchu Autentycznego, zwanego również medytacją w ruchu. Na wieczornych zajęciach poznasz i doświadczysz w jaki sposób świadomość ciała i swobodny ruch mogą wspierać uczucie przyjemnego przepływu w ciele. W formie zabawy i relaksu będziesz mógł/mogła doświadczyć czym jest pozytywny przepływ, elastyczność i co praktycznie oznacza mieć dobre fluidy! :)

Wieczorne zajęcia dla dorosłych poprowadzi Magda Przybysz, Magda jest absolwentką Wydziału Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończyła specjalizację z psychologii sportu oraz psychologii integracyjnej. Specjalizuje się w neurolingwistyce oraz metodach pracy ze świadomością ciała, a zwłaszcza w Body Mind Centerin Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie taniec w roku 2013. Jest autorką książki "Kalejdoskop mocy" oraz współtwórczynią kalendarzy motywacyjnych. Wykładała na Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Muzykoterapii i na Wydziale Aktorskim w WSKiMS w Warszawie. Obecnie uczy w Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym oraz w Studium Kompozycji Ruchowej w Hurtowni Ruchu w Krakowie. Jest producentką i autorką wielu przedstawień taneczno -muzycznych pokazywanych w kraju i zagranicą (między innymi przy współpracy z Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk w Poznaniu, Urzędem Marszałkowskim w Krakowie i Lyon Citee we Francji,Instytutem Muzyki i Tańca w Warszawie). Łączy swoje umiejętności i doświadczenie z zakresu, pracy ze świadomością ciała, psychologią sceny i procesów grupowych oraz szeroko pojętej twórczości prowadząc autorskie zajęcia, dopasowane do potrzeb uczestników. Sama praktykuje jogę i medytację od 15 lat i opracowuje zajęcia, które wspierają praktykę asan.

"Małgosia zaprasza do stołu na szczególne, wegetariańskie jedzenie przyrządzone zgodnie z zasadą PIĘĆ PRZEMIAN, na chleb z domowego pieca, pasztety, ciasta, przetwory magiczne i wszystko,co smakowite i zdrowe. Jeśli masz ochotę na spędzenie czasu w niecodziennym miejscu otoczonym jabłoniami i cisza, to jest to właśnie to miejsce, którego szukasz..."


MIEJSCE:

Sopatowiec - szlak na Prehybę - Beskid Sądecki. Więcej informacji o tym niezwykłym miejscu (także- jak dojechać) na stronie: www.sopatowiec.pl

TERMIN:

11- 15 listopada 2020’

bardzo orientacyjny PLAN WARSZTATU:

--11 listopada---
/można przybywać od ok 14tej- bądźcie koniecznie przed zmrokiem!!/
19.00 kolacja
20.30 spotkanie integracyjno- informacyjne i wpłaty 

--12, 13 listopada---
7.00-8.00 JOGA/praktyka własna/
8.00-10.00 JOGA Igr.
10.00 herbata energetyczna, owsianka
10.30-12.00 JOGA IIgr.
12.00 obiad
16-17.15 JOGA regeneracyjna IIgr.
17.30-19.00 JOGA regeneracyjna Igr.
19.00 Kolacja
20.30-22.00 warsztat BMC, TANECZNY FLOW, ODDECH.. 


--14 listopada---
7.00-7.30 JOGA/praktyka własna/
7.30-9.00 JOGA
9.00 śniadanie
10.00 wyprawa na Prehybę po naleśniki ; ) + TYGRYSY na hali
17.00-19.00 JOGA regeneracyjna
19.00 Kolacja
20.30-22.00 warsztat TANECZNY FLOW

--15 listopada---
7.00-8.00 JOGA/praktyka własna/
8.00-10.00 JOGA Igr.
10.00 herbata energetyczna+ owsianka 
11.00-12.30 JOGA IIgr.
12.30 obiad -zakończenie warsztatów

Jeszcze gdzieś wciśniemy do planu zajęć 3-4 zajęcia Oddech funkcjonalny z Michałem 

oraz wykład teoria Jogi i czas na Wasze pytania/konsultacje..

Plan jak zwykle będę rysowała i wywieszała na bieżąco ;))

Zajęcia w przestronnej sali (72m), sprzęt do jogi zabezpieczymy. (sala docieplona z kominkiem, podłoga drewniana)

UWAGA:

*Proszę o zgłoszenie osoby,które będą jechać samochodem z różnych stron Polski i będą miały wolne miejsca oraz te, które są zainteresowane skorzystaniem z tych miejsc w zamian za udział w kosztach paliwa.

*To warsztat 100% VEGE oraz BEZ wszelkich używek i alkoholu.

*Bagaż koniecznie pakujemy do plecaka- od auta trzeba iść ok.15-20 min górska droga- walizki się zupełnie nie sprawdzają ; )

*Konieczne buty w góry na dobrej podeszwie, kurtka, luźny strój do jogi+ciepła bluza i luźne ciepłe skarpety do relaxu.

*Proszę o wzięcie własnej maty (jeśli nie posiadasz zgłoś przy zapisie- wypożyczę bezpłatnie) Pozostały sprzęt zabezpieczymy. *Nie zapomnijcie o wzięciu kapci ; ))

Listopadówka 2018' Sopatowiec fot. Magda Kapela YOGA

cena obejmuje:
zajęcia JOGI+ warsztaty dodatkowe+ wyżywienie+ noclegi.
Aby zapisać się na warsztat napisz do mnie jak najszybciej-

szczegóły poniżej..

CENNIK:

----na klimatycznym poddaszu, na 12 osób, ogrzewanie centralne

lub w niebieskim domku z kominkiem na 6 osób---
--1040 pln (700 płatne przelewem+340 płatne na miejscu)
Weź własny śpiwór! (na miejscu łóżko, poduszka, koc, prześcieradło)

UWAGA ZNIŻKA w tej opcji zakwaterowania studenci do 26 r.ż. , młodzież szkolna oraz stali uczestnicy (minimum 3 moje warsztaty) w tej opcji zakwaterowania
--990 pln (650 płatne przelewem+340 płatne na miejscu)

----------------------------
WAŻNE ! aby skorzystać ze zniżki należy dodatkowo:
1. zapisać się na newsletter na www.YOGAmagdakapela.com
2. udostępnić publicznie jedno z wydarzeń na www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
3. lajknąć stronę www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
----------------------------

----na sali do jogi z kominkiem (na glebie) opłata zniżkowa dla wszystkich ale uwaga- spełnij warunki z tabelki powyżej!
--850 pln (650 płatne przelewem+200 płatne na miejscu)
Weź własny śpiwór i karimatę!

----z noclegiem w pokoju 3-4osobowym, ogrzewanie centralne lub w 2 osobowym domku z kominkiem--- TU zniżka NIE obowiązuje.
--1180 pln (800 płatne przelewem+380 płatne na miejscu)
----------------------------------------------------------------
--Warsztat stanowi całość nie ma możliwości skracania pobytu,

nie ma zwrotów w takim wypadku.

--Jeśli jedziesz 1szy raz do Sopatowca to zadzwoń do mnie, aby poznać panujące tam warunki i podjąć świadomą decyzje o uczestnictwie.

--UWAGA! Jeśli zapiszesz się na warsztat ale okaże się, że nie możesz 

jednak jechać to koniecznie daj znać- chodzi nie tylko o ew zwrot 

Twojego, niewielkiego zadatku ale także i o to, aby miejsce się nie zmarnowało

- jest zawsze wiele chętnych! Dziękuję za Dobrą Komunikację <3 

--DZIECI na ten warsztat przyjmuję tylko w wyjatkowych przypadkach, w opcji "na wspólnym łóżku" albo na karimatce obok łóżka opiekunki/a. Na tym wrsztacie NIE ma opieki ani żadnych zajęć dla dzieci. O ceny dla ew dzieci pytaj mailem.

(Zapraszam dzieci na warsztaty rodzinne w czerwcu i w sierpniu ;))

--Jeśli problemy finansowe stoją Ci na przeszkodzie uczestnictwa w warsztatach to koniecznie daj znać- postaramy się znaleźć rozwiazanie.

---

Proszę o szybką decyzję- ilość miejsc ograniczona, a program warsztatu i miejsce bardzo atrakcyjne! ; ))

Niezbędne kroki:

1.rezerwacja wstępna miejsca na warsztacie-jak najszybciej najlepiej mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 604 997 202 Zapytaj o dostępność miejsc-podaj opcje zakwaterowania.

2.wpłata bezzwrotnego zadatku ok 300 zł/osoba

- dokładna kwota zadatku i numer konta zostaną podane przy zapisie.

W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszelkie pytania!
Serdecznie Zapraszam!
Magda Kapela
tel. 604 997 202 (w sierpniu jestem dostępna wyłącznie mailowo)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-----------------------

ZAPRASZAM na Wyprawę z JOGĄ na Maltę i Gozo po SŁOŃCE, RADOŚĆ i ŚWIĘTY SPOKÓJ!  15 do 22 X 2020'  oraz inne terminy warsztatów ZOBACZ SZCZEGÓŁY- kliknij TU

----------------------- 

 

Magda Kapela relax. Fot. Monika Pitoń

Poobiednia sjesta na tarasie - Sopatowiec - listopad 2009 
więcej zdjęć? kliknij tutaj!

To świetna okazja, aby dzięki praktyce Jogi i pysznej, rozgrzewającej vege kuchni naładować akumulatory przed nadchodzącą zimą tak, aby w zdrowiu i z dobrą energią przetrwać zimowe chłody. Przy okazji podczas wieczornych zajęć zajmiemy się uruchomieniem energii piątej czakry w której drzemie m.in. nasza mądrość, kreatywność oraz zdolność wyrażania siebie i kontaktu ze światem. W wolnych chwilach będziemy wygrzewać się na słonecznym tarasie lub przy kominku, popijając herbatę w miłym towarzystwie oraz wędrować pełnymi kolorów górskimi szlakami. Serdecznie Was zapraszam do wspólnego doświadczania i smakowania jesieni!! Magda ; )