Ze swojej strony dziękuje wszystkim Wam, których spotykam na swojej drodze!! Każde spotkanie jest dla mnie ważne i wzbogacające. Dziękuję za to, że mogę wspólnie z Wami praktykować JOGĘ, uczyć się od każdego z Was, wymieniać z Wami energię, dobre i ważne słowa.. dzielić się wiedzą i radością podczas warsztatów! Dziękuję za nasze wspólne wzrastanie!! Magda Kapela

Po każdym warsztacie dostaję przepiękne listy i komentarze od uczestników, zdecydowałam się zamieścić fragmenty niektórych z nich:

Praktyka jogi w Indiach - intensywnych, inspirujących, pełnych zapachów, kolorów i ciepła - nawet dwa tygodnie 'wyrwane' codzienności na koniec naszej zimy - to cudowne przeżycie,  pokarm dla duszy i ładunek energii na kolejne miesiące. I chociaż u nas też miło - krokusy i pachnie wiosną, to już mnie ciągnie z powrotem... ;)

Małgosia z Warszawy 2 III 2024 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

Cześć Magda,
Mantry i OM.... ciągle brzmią mi w głowie. Uspokajają. Czułam, że spokój osiągnięty w Indiach pozostanie ze mną. I jest.
Jestem pod ogromnym wrażeniem pobytu w Indiach oraz Praktyki Jogi. Dziękuję za Wszystko.
Już tęsknię za tymi kolorami, obrazami, zapachami... Niesamowite.
Życzę Ci fantastycznego czasu. Do zobaczenia/usłyszenia.
 
Iwona z okolic Łodzi 28 II 2024 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

--Kochana Magdo!

To wspaniała przygoda i przeżycie w taki właśnie sposób poznać indyjskie klimaty i przy tym praktykować jogę, odpuścić codzienne obowiązki i żyć przez dwa tygodnie nowymi wrażeniami, smakami, zapachami. 

Na pewno to powtórzę, właśnie dlatego że robisz to ty, Magdo właśnie z taką energią, profesjonalizmem i szacunkiem.

Pozdrawiam

Iwona z Wiednia 26 II 2024 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

--Witaj Magda.
Jestem szczęśliwa, że mogłam spędzić ciekawie czas na wspólnej wyprawie. Magda, jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy związanej z praktyką jogi, którą dzieliłaś się z nami oraz formą prowadzenia spotkań.   
Pragnęłabym powtórzyć wyprawę do Indii  w Twoim towarzystwie.
Serdecznie pozdrawiam Ciebie, dziękując jednocześnie  za możliwość poznania Ciebie.

Teresa z Ostrowi Mazowieckiej  25 II 2024 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

--Madziu,

dziękuję raz jeszcze za WSZYSTKO czego doświadczam z Tobą i na warsztatach! Będę słała w przestrzeń informacje o Cudnej Kobiecie, Nauczycielce i miłośniczce Życia. Pozdrawiam i przytulam cieplutko z cudownymi wspomnieniami w sercu 

Ela z Cieplic 15 XI 2023 (JOGA, oddech, gongi- Sopatowiec 1-5 XI)

--Bardzo dobry czas w Sopatowcu.

Joga, doświadczenie, bliskość z innymi ludźmi i te smaki, które wyczarowywała Gosia w swojej kuchni. Do zobaczenia!

Maria z Warszawy 12 XI 2023 (JOGA, oddech, gongi- Sopatowiec 1-5 XI)

--wyjazd z Magdą na warsztaty jogi to najwspanialszy prezent jaki mogłam sobie sama podarować. Udało mi się zwolnić i być ze sobą tu i teraz. Praktyki jogi pomogły mi naprawić i uświadomić skutki pracy siedzącej. Wyjechałam w wyśmienitym humorze i z lekkością jaką nie pamiętam kiedy miałam. Polecam wszystkim i na pewno wrócę nie raz <3

Julia z Trójmiasta 23 VII 2023 (błoga JOGA oraz łagodny detox ayurvedyjski w Beskidach- Mandala)

--Już wile razy byłam na warsztatach Magdy i nigdy nie wyjechałam rozczarowana. Magda z wielkim sercem, zapałem i cierpliwością dzieli się swoją szeroką wiedzą (nie tylko jogiczną) i doświadczeniem. Zajecia z Magdą są najlepszym wyborem zarówno dla osób zupełnie początkujących, które mogą zacząć swoją przygodę z jogą, ucząc się podstaw jak literek żeby później budować na nich swoją praktykę, jak i dla osób pragnących pogłębiać swoją praktykę. Wskazówki i korekty Magdy są dla mnie bezcenne. 

Profesjonalizm Magdy, atmosfera warsztatów, dobre jedzenie, piękne miejsca, sprawiają że zawsze wracam z pełnymi akumulatorami energii i inspiracji.
Z całego serducha polecam 💚  🧘‍♀️
Dorota z Ząbkowic Śląskich 21 VII 2023 (błoga JOGA oraz łagodny detox ayurvedyjski w Beskidach- Mandala)
 

--Dziękuję bardzo za cudowne warsztaty, energię grupy i super spędzony czas. Spokój jeszcze się utrzymuje i okazuje się, że nie potrzebuję kawy. Od powrotu wypiłam aż dwie ( zazwyczaj piję dwie dziennie ;)

Oliwia z Trójmiasta 18 VII 2023 (błoga JOGA oraz łagodny detox ayurvedyjski w Beskidach- Mandala)

--Cześć Magda,

Serdecznie Ci dziękuję za radosne i pełne energii warsztaty w Beskidach. Wróciłem do domu i upałów (35 stopni w cieniu) zmęczony, ale szczęśliwy i czekam z niecierpliwością na kolejny wyjazd, może tym razem do Sopatowca.

Pozdrawiam serdecznie
Jacek z Toskanii 17 VII 2023 (błoga JOGA oraz łagodny detox ayurvedyjski w Beskidach- Mandala)
 
--To był super dobrze spędzony czas Moje ciało i umysł to docenia!
Magda z Bruxelii 17 VII 2023 (błoga JOGA oraz łagodny detox ayurvedyjski w Beskidach- Mandala)
 
 --Hej Magda
Było idealnie, dziękuję za profesjonalizm w każdym calu Magdo, tymczasem pozdrawiam już z pracy, ale myślami jestem jeszcze z wami wszystkimi w Mandali ;) Dostałem tak dużo dobrego, że starczy na długo nie tylko mi, ale całej naszej wspaniałej paczce :) Było miodzio, dzięki!!
Darek z Kłodzka 15 VII 2023 (błoga JOGA oraz łagodny detox ayurvedyjski w Beskidach- Mandala)
 
--Również dołączam się do podziękowań , to była dla mnie krótka ale bogata i intensywna praktyka. Wzbogaciłem swoją wiedzę jogiczną oraz doświadczenie z zakresu wibracji dźwiękiem misami i gongiem. Koncerty z Magdą to prawdziwa przyjemność :)
Pozdrawiam serdecznie bushcraftową grupę!
Robert ze Śląska 14 VII 2023 (błoga JOGA oraz łagodny detox ayurvedyjski w Beskidach- Mandala)

--Magdo, mam nadzieję, że miło spędzasz czas w Indiach.

Zakochałam się w Twoich zajęciach nad Bałtykiem w ubiegłym roku i nie mogę się doczekać kolejnych! Było super, ekstra, fantastycznie! Na żadnym moim wcześniejszym wyjeździe nie było aż takiej dawki jogi:) I pyszne jedzonko-mniam, mniam! Po powrocie polecałam Twoje wyjazdy wszystkim znajomym joginom:)W związku z powyższym zgłaszam się z radością na wakacyjny wyjazd do Orzechowa-turnus B2. Marzyły mi się nawet dwa turnusy pod rząd, ale nie uda mi się taki myk z powodu obowiązków zawodowych.

Z bardzo serdecznymi jogicznymi pozdrowieniami,
Monika z Warszawy 5 IV 2023 (wakacyjna JOGA nad Bałtykiem)
 
--Zawsze uważałam, że wybór nauczycielki jogi jest kluczowy - dla zdrowia i zachęcenia do praktyki własnej. I właśnie taką wymarzoną nauczycielkę w osobie Magdy znalazłam. Z ogromną cierpliwością i empatią Magda tłumaczy, pokazuje i ćwiczy podstawowe elementy asan.  Te, które decydują o poprawności ich wykonania i tym samym o twoim zdrowiu. Ta cierpliwość Magdy okraszona dużą dozą dowcipu i obrazowych porównań oraz kolejne powtórki powodują, że w miarę upływu czasu stają się one Twoim nawykiem i dają możliwość poprawnego wykonywania zaawansowanych asan. Zachęcają też do systematycznego codziennego ćwiczenia w domu.  Wszystko z dbałością o o Twoje zdrowie i możliwości Twojego ciała w danym momencie. Uwielbiam Magdę za jej odpowiedzialność za to co robi, za jej szczerą radość życia, mądrość i miłość do jogi. Każdemu polecam!
Serdeczności i do zobaczenia :-)
Małgorzata z Lublina  5 IV 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)
 
Wyjazd z YOGA Magda Kapela INDIE po słońce i radość był fantastyczny - i na pewno na jednym się nie skończy!! :)  
Mnóstwo solidnej jogi pod czujnym okiem Magdy, niezwykły, barwny kraj, no i wspaniała grupa ludzi, z którymi super było spędzać czas. Przywiozłam wrażenia i relacje, które grzeją mnie teraz jak to indyjskie słoneczko... :) Polecam!
Małgosia z Warszawy 5 IV 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)
 
--Indie, to kraina Słońca, smaków, kolorów, radości i świętego spokoju. Jeżeli chcesz poczuć, jak smakują Indie, to koniecznie wybierz się tam z Magdą. Jest ona nieocenionym przewodnikiem i najlepszą nauczycielką jogi. Obiecuję,że wrócisz doładowana/ny pozytywną energią.
Dziękuję Ci Madziu za to wszystko, pozdrawiam wiosennie.
Ewa z Ornety 4 IV 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 --Magda roztacza wokół siebie światło. Światło mądrości, życzliwości, radości. A my, uczestnicy, chcemy jak najdłużej w tym świetle razem przebywać. I czerpać. Cudowni ludzie spotkali się w cudownym miejscu. Bardzo jestem wdzięczna wszystkim hinduskim bogom, że dane mi było w tym uczestniczyć.

Namaste.

Ela z Warszawy  4 IV 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 
--Madziu-

Brakuje mi naszego ommmmmmmmm i piesków, szczeniaczków oraz tygrysów

Zostawiłam tam serce..
Dziękuję- Magda Kapela YOGA- za niezapomnianą podróż w głąb siebie 🫶🏻🙏
Ewa z Rzeszowa 3 IV 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--Bardzo dziękuję za ten piękny czas. Ciągle jeszcze wertuję zdjęcia i jestem tam...

Elżbieta z Warszawy 3 IV 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--Świat jest piękny, cudownie jest oglądać go w gronie miłych, mądrych ludzi...

Robert z Łodzi 3 IV 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--Dziękuję Madziu, że dzięki Tobie - najlepszej nauczycielce jogi i przewodniczce 💙 przywiozłam z Indii dużo pozytywnej energii i nauczyłam się smakować życie 🌿🌞🦣 z jego kolorami, dźwiękami, zapachami, spokojem, spotkaniami z serdecznymi ludźmi i samym sobą 🙏💚

Ewa z Ornety 2 IV 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--Pozostaje w pamięci niezwykłe jedzenie, czar morza ,wspaniałe barwy przyrody, serdeczni ludzie różnych wyznań żyjący w zgodzie, zapach świątynnych kadzideł i wiele innych... Czas na refleksję i naukę o nas samych.

Zdrowie i światło, dobra robota 😄💙

R. z Mysłowic 2 IV 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--Indie się kocha, albo nienawidzi słyszałam kiedyś. Po tej cudownej wyprawie z YOGA Magda Kapela wiem na pewno, że zakochana jestem po uszy💙. Jest w tym kraju coś magicznego, co sprawia, ze chce się tam wracać i wracać do królestwa barw, kolorów i zapachów W Indiach przez mnóstwo kontrastów nauczyłam się akceptować wszystko co trudne i niewygodne dla mnie, nauczyłam się akceptować siebie. Dzięki jodze z Magda Kapela Yoga praktykowałam w samej kolebce jogi, odpoczywałam, jadłam prawdziwe jedzenie🍊🍍🥑

Dziękuje z całego ❤️ za ten cudowny czas 🙏

Jola ze Śląska 2 IV 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--Madziu,

Ja również dziękuję Tobie, za piękną przygodę i jogę w tak cudownym miejscu. To były niezapomniane chwile ❤️ i do zobaczenia 🙂

Elżbieta z Ornety 29 III 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--Madziu 

Dziękuję Ci, że warsztat jogowy w Indiach usprawnił moje ciało i uspokoił duszę. Wszystko było ważne.  I Joga I flow I czas wolny i zwiedzanie.
Teraz jak pomyślę o wspólnie spędzonym czasie robi mi ciepło w sercu
Serdecznie pozdrawiam 
A- Małgosia W. z Warszawy  28 III 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--Wyjazd z Joga Magda Kapela INDIE po słońce i radość był fantastyczny - i na pewno na jednym się nie skończy!! :)  

Mnóstwo solidnej jogi pod czujnym okiem Magdy, niezwykły, barwny kraj, no i wspaniała grupa ludzi, z którymi super było spędzać czas. Przywiozłam wrażenia i relacje, które grzeją mnie teraz jak to indyjskie słoneczko... :)

Polecam!

Małgosia z Warszawy 27 III 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--To był dla mnie wielki zaszczyt spotkać tak mądrą nauczycielkę jogi jaką jest Magda. 

Kompetencja w każdym calu , cierpliwość i bardzo przystępnie przekazywana wiedza, sprawiły , iż poczułem się dużo zdrowiej wewnątrz i na zewnątrz swojego ciała. Wielka wdzięczność płynie w moim sercu. 

Robert z Śląska   20 III 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--Witaj Magdo!

Jeszcze raz dziękuje za wspólny czas. To już 9 raz byłam z Tobą na wyjeździe z jogą ,a więc to nie przypadek- podążam za Tobą , bo masz fantastyczną energię,którą się z nami dzielisz, zaangażowanie i profesjonalizm.Po każdym wyjeździe,czuje się świetnie i energia mnie rozpiera .Zajęcia są super!

Pozdrawiam,dziękuje  

Beata z Wałbrzycha  26 III 2023 (JOGA w Indiach- Wyprawa po słońce, radość i święty spokój)

 

--Chciałam serdecznie podziękować za inspiracje i mile spędzony czas na wakacjach z Jogą!

Pozdrawiam Cię!

Krystyna z Olsztyna 10 IX 2022 (wakacyjna JOGA w Orzechowie)

 

--Hej Hej, Magdo :)

Uczestniczylam w Twoich zajeciach w Orzechowie i bardzo chce Ci podziękować - za energię, uwagę, fajny sposób prowadzenia zajeć, uśmiech i super ludzi, których tam zgromadziłaś wokol siebie. To był dla mnie ważny czas i ciesze sie, ze wrocilam zrelaksowana i chetna do zgłębiania i stosowania praktyk jogi oraz nawiazalam nowe, ciekawe relacje. Chyba nie ma przypadkow ;)

E. z Lublina 29 VIII 22 (wakacyjna JOGA w Orzechowie)

 

--Magda,

bardzo się cieszę, że ponownie będę mogła uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Ciebie. Nie ćwiczę regularnie lecz często i z chęcią wracam do jogi. Po warsztatach prowadzonych przez Ciebie długo jeszcze czułam się dobrze i uelastyczniona (pamiętam jakie było moje zaskoczenie gdy po 5-6 dniach wstałam z siadu bez podpierania się rękoma bardzo fajne były też warsztaty towarzyszące... no cóż systematczność nie jest moją mocną stroną lecz chcę wracać do rutyny tak często jak tylko będę mogła, coraz bardziej doskwiera mi odcinek szyjny kręgosłupa więc tym bardziej chcę się mobilizować. 

I. z Warszawy 26 VI 2022 (wakacyjna JOGA w Orzechowie)

 

--Cześć Magda,

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuje za wakacyjne warsztaty nad morzem - dawno tak nie wypoczęłam. Czy masz jeszcze miejsca na jesienne warsztaty?

Pozdrawiam,
Alina z Warszawy 5 IX 2020 (wakacyjna JOGA w Orzechowie)
 
--Cudowny wyjazd, cudowne wspomnienia, dziękuję bardzo za jedno i za drugie :)
Do zobaczenia!
Edyta z Warszawy  27 I 2020' (INDIE- Wyprawa po Słońce, Radość i Święty Spokój- jesień 19')
 
--Cześć Magda, bardzo dziekuję za album pełen ciepłych wspomnień z Indii. Pięęęękne!
Minęło niewiele czasu od powrotu a ja ma  wrażenie, że minęły lata. Dość dziwne uczucie.  Mam wrażenie, że brak regularnych ćwiczeń, powoduje iż człowiek w pewien sposób zamarza. Postaram się tak zorganizować czas w tym roku, żebym miała możliwość uczestniczenia w kolejnych magicznych zajęciach Yogi z Tobą.
Przesyłam ciepłe mysli z Wrocławia :)
Agnieszka z Wrocławia  26 I 2020' (INDIE- Wyprawa po Słońce, Radość i Święty Spokój- jesień 19')
 

--Cześc Magda, dziekuję za zdjecia - piękne!

Ale przede wszystkim dziekuję Ci za ugruntowanie podstaw jogi, na co mam zwracać uwagę w swojej własnej praktyce... dałas mi dobre wskazówki...;)   Do Indii wrócę, bo naprawdę czuje sie tam jak w domu;)   

Pozdrawiam Ciebie Magda serdecznie , z pewnościa się kiedyś spotkamy;) 

Ewa z Sudetów  26 I 2020' (INDIE- Wyprawa po Słońce, Radość i Święty Spokój- jesień 19')

 --Kochana Magdo,

Zbieram się z tym od powrotu. Przede wszystkim chciałam bardzo Ci podziękować za te cudne dni- dla mnie wspaniały czas bez obowiązków za to z samymi przyjemnościami. Przepiękne krajobrazy, cudowna roślinność, fantastyczne jedzenie, malowniczy mieszkańcy, słońce i ciepła woda - czy może być lepiej? Nawet trudne ;) doświadczenie sleepera ubarwiło nasz pobyt, a przynajmniej mój. Dziękuję Ci za to wszystko. Za kapitalnego Rafała cierpliwego też dziękuję, jego pasja i miłość do Indii były widoczne na każdym kroku- taki przewodnik to skarb.

Pojechałam z Tobą po jogę i dostałam więcej niż się spodziewałam. Dziękuję. 

Poznałam dzięki Tobie kilka fantastycznych kobiet o wielkich sercach i ogromnej skromności. Doświadczenie bezcenne. 
Mam nadzieję że po naszym wyjeździe porządnie odpoczęłaś, dla Ciebie to przecież była praca. Mam nadzieję że będziesz ten wyjazd wspominała równie miło jak ja.
Robisz tak piękne zdjęcia Kobieto Wielu Talentów że po cichutku Ci zazdroszczę ;)
Ściskam Cię gorąco życząc spokoju w ten świąteczny czas i samych cudownych podróży w nowym roku.
Dzięki, do zobaczenia, mam nadzieję! ️️️️ 
Monika z Warszawy 18 XII 2019' (INDIE- Wyprawa po Słońce, Radość i Święty Spokój- jesień 19')

 

--Madziu,

Chciałabym Ci jeszcze raz podziękować za ten wyjazd i za przestrzeń która stworzylas. To był dla mnie cudowny czas, a dodatkowo pomogłas mi odkryć sporo elementów do poprawy w mojej praktyce. Na pewno łatwiej będzie zachować w sobie te dobra energię, mając w planach kolejne warsztaty :) Pozdrawiam Cię serdecznie! 

Karolina z Warszawy 12 XI 2019' (Sopatowiec listopadówka- JOGA, oddech, flow.. )

 
--Madziu! Dziękujemy Ci pięknie.
Powinienem był uściskać ale przy tak licznie obsadzonym stole jakoś zdrowiej wydawało się nie przesadzać z indywidualnymi serdecznościami. Zdaje się ze udalo mi się znaleźć cos bardzo mojego w tych podstawowych asanach i nie mam wątpliwości ze to dzięki Twoim talentom w wielu wymiarach. Winszuję, podziwiam i cenię. Chce więcej!
Serdeczności!
Maciek z Warszawy 11 XI 2019' (Sopatowiec listopadówka- JOGA, oddech, flow.. )
 
--Ach!
O czym myślałam przyjeżdżając tutaj? - o zimnie, zmęczonym ciele, być może bólu..
Początkowo była niepewność, czekanie na "objawy detoxu", ale nic z tego ;)
a w zamian: 
- ciekawość, nowa wspaniała wiedza (związana również z moim ciałem)
- CIEPŁO i ENERGIA
Energia, która jest wewnątrz, która pobudza gdy trzeba, gdy trzeba uspokaja..
Energia, która daje nadzieje ;)
Energia, która otwiera..
Edyta z Warszawy 28 X 2019' (detox naturalny+ JOGA w Beskidach )
 
--Cześć Magda,
to były cudowne warsztaty!
Zmotywowałaś mnie jeszcze bardziej do jogi Twoją pasją ale i dbałością o szczegóły :)
dziękuję Ci raz jeszcze!
Magda z Katowic 3 VI 2019' (detox naturalny+ JOGA w Beskidach )
 
--Witaj Magdo,
Chciałam kilka słów napisać do Ciebie. Dziękuję Ci za te warsztaty, wspólne doświadczanie, praktykę, niesamowitą atmosferę i klimat.
Dziękuję, dowiedziałam się wiele, zobaczyłam czego brakuje w mojej obecnej praktyce, ale najwięcej przeżyłam i to jest we mnie, wiem że to co przeżyłam w Sopatowcu dopiero pracuje we mnie.
Życzę Ci wszystkiego dobrego, niech Ci Droga przynosi to czego potrzebujesz i do zobaczenia znów na Drodze.
Pozdrawiam
Patrycja z Piaseczna 5 XI 2018' (JOGA, oddech funkcjonalny, taneczny flow w Sopatowcu)
 

--Cześć Magda,
Bardzo Ci dziękuję za warsztaty wakacyjne w Orzechowie, za kolejnym (drugim razem)
jakby pełniej odkrywam klimat tego miejsca.
Przywiozłam ze sobą miłe wspomnienia i sporo dobrej energii.
Dzięki, pozdrowienia z pięknym słońcem i miłego dnia.
Bożena z Mielca 11 IX 2018 (wakacyjna JOGA w Orzechowie)

--Hej Madziu,
Wczoraj przed wyjazdem nie udało mi się Ciebie złapać,
a chciałam Ci bardzo podziękować za ten świetny czas a Orzechowie :)
Dla mnie osobiście to był wyjątkowy warsztat bo najbardziej świadomie dotychczas
byłam ze swoim ciałem a praktyka coraz częściej pozwalała mi wchodzić
do zbudowanej "świątyni" :)
Dziękuję:)
Życzę Ci wspaniałych warsztatów w nadchodzącym tygodniu i do zobaczenia:)
Buziaki!
Ola z Krakowa 26 VIII 2018 (wakacyjna JOGA w Orzechowie)

--Witaj Madziu

Jeszcze raz chciałam Ci podziękować za cudowny urlop, jeden z najlepszych w moim życiu.

To był mój pierwszy w życiu kontakt z jogą i był naprawdę zachwycający.
Nigdy nie wróciłam tak wypoczęta i wyciszona po urlopie. Cudownie było Cię poznać :)
Jest w Tobie tyle dobra i światła, którym się dzielisz z ogromną radością.
Dziękuję też za Małgosie, która z nami mieszkała i okazała się fantastyczną osobą.
I dziękuję za zajęcia oddechowe z cudowną  Anią- to też było coś niesamowitego.
To wszystko zostanie ze mną na dłużej.
Wielkie serducho dla Ciebie za wszystko <3
Dziękuję i mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję spotkać Cię znowu.
Pozdrawiam
Magda z Łodzi  15 VIII 2018 (wakacyjna JOGA w Orzechowie)

--Cześć Magda
Dziękuję Ci bardzo za tak piękny czas - bardzo dużo się nauczyłam, jestem wzmocniona, zrelaksowana. 
Chodziłyśmy po lesie w nocy bez latarki, kapać się w morzu, co tylko wzmocniło moje refleksje o tym, jak bardzo człowiek potrzebuje być z Naturą.
Do Orzechowa powrócę za rok, jeśli będzie to możliwe.
Serdeczne uściski i do zobaczenia!
L z Manchesteru 11 VIII 2018' (wakacyjna JOGA w Orzechowie)

--Witaj Madziu
Chciałam zapytać , czy jest jeszcze szansa na 2 miejsca na Wakacje z Jogą- bardzo mi zależy!
Przy okazji, dziękuję za warsztaty w Tatrach, wróciłam jak nowa i psychicznie i fizycznie.
Masz w sobie pozytywną energię i wiele innych zalet.
dziekuję i czekam na informację
pozdrawiam serdecznie!
Maria z Krakowa 11 VI 2018' (warsztat- czerwcówka z JOGĄ w Tatrach)

--Magda, dzięki za świetny wyjazd!
Było to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie i bardzo miło je wspominam.
Mam nadzieję jeszcze nieraz się zobaczymy:)
Pozdrawiam serdecznie!
Przemek z Warszawy 13 I 18' (warsztat: JOGA Noworoczna w Sopatowcu)

--Hej Magda,
Przeżywam jeszcze to co się wydarzyło na warsztacie w Sopatowcu. 
Mam całe "spektrum" odczuć. I cały czas to "przerabiam".
Muszę to jednak szczerze powiedzieć: warsztaty były rewelacyjne i bardzo, bardzo dużo się nauczyłem. 
A praktyka własna "pod okiem" Nauczyciela to genialny pomysł. 
Jestem Tobie za to wszystko bardzo wdzięczny.
Mamy pomysł by się jeszcze z Tobą spotkać, może nad morzem.
Pozdrawiam!
Piotr z Lublina 15 I 18' (warsztat: JOGA Noworoczna w Sopatowcu)

 

--Madziu,
Czas spędzony w Sopatowcu jest niezapomniany. Było naprawdę cudownie.
I to jedzenieeeee!!!
Dziekuje bardzo i mam nadzieję do zobaczenia ;)
Ewa z Opoczna 12 I 18' (warsztat: JOGA Noworoczna w Sopatowcu)

 

--Dzień dobry Magdo :)
dziękuję bardzooo!
Dla mnie Twoje warsztaty były bardzo rozwijające. Wiele wniosły do mojej praktyki.
Mam też teraz inne spojrzenie na różne aspekty jogi.
Poza tym odczułam intensywność zajęć w ciele. Myślę, że to dobrze :)
Namaste
Ola ze Śląska 8 I 18' (warsztat: JOGA Noworoczna w Sopatowcu)

 

--Witam Cię Siostro :)
Pięknie dziękuję za wprowadzenie w świat jogi i zachętę do dalszego praktykowania.
Było super - bez tv,używek,hałasu i pośpiechu.
Da się spędzać wspólnie czas praktykując jogę , rozmawiając ale też czytając w skupieniu,
siedząc obok siebie,każdy dla siebie wg upodobań (niezwykłe).
Dla mnie poszanowanie drugiego też niezwykłe, bo przecież było nas ponad 20 osób
ale nikt nie hałasował, nie przeszkadzał, nie budził przygotowując się na poranne zajęcia jogi
itp,itd :)
Dzięki za wszystko i do zobaczenia!
Przy okazji jeszcze - piękne zdjęcia zrobiłaś :)
uściski Ania z Katowic 27 XI 17' (warsztat: JOGA+ Ruch Autentyczny w Sopatowcu)

 

--Cześć Madziu:)
Wielkie dzięki za wspólny DETOX i utwierdzenie mnie w tym,
że nie chcę się z JOGĄ rozstawać i będzie ona już zawsze częścią mojego życia.
Pozdrawiam serdecznie,
Kasia z Gniezna 27 X 17' (warsztat: detox naturalny+ JOGA w Beskidach)

 

--Witaj Magdo
Bardzo dziękujemy za cudowny czas z Tobą i Jogą w Orzechwie!
Jesteśmy bardzo zadowoleni z powodu wszystkiego co tam przeżyliśmy i czego się nauczyliśmy.
Mieliśmy nadzieję, że trochę schudniemy ale jedzenie było tak dobre że trudno byłoby wymarzyć
coś lepszego. W dniu wyjazdu byłam osobiście podziękować kucharzowi.
Bardzo prosimy o namiar na kogoś sensownego we Wrocławiu,
kto chociaż częściowo ma tak dużą wiedzę na temat jogi jak Ty.
Chcielibyśmy kontynuować to co zapoczątkowałaś w naszych głowach.
Jeszcze raz dziękujemy
G i Z z Wrocławia 2 IX 17' (wakacyjna JOGA w Orzechowie Morskim)

 

--Dzień dobry Magda!
Wróciłam do domu naładowana pozytywną energią,pełna zapału do dalszej pracy nad sobą.
To piękne magiczne miejsce,w którym byłam,dzięki Tobie,pozwoliło mi oderwać się od wszystkiego
i zupełnie inaczej spojrzeć na wiele spraw...wiem że to jest to czego szukałam.
Zaczynam dzień od ćwiczeń i bardzo dobrze się z tym czuję...znalazłam miejsce w Starogardzie
gdzie będę chodziła na zajęcia.
Cieszę się ,że poznałam tak wspaniałych ludzi jak Ty i Dominika,Iwonka
i inni...którzy mnie zainspirowali....
Do zobaczenia na następnych warsztatach!
Pozdrawiam bardzo ciepło! Dorota ze Starogardu
2 IX 17' (wakacyjna JOGA w Orzechowie Morskim)

 

--Cześć Magda,
dziękuję za wspólnie spędzony czas i magiczne zdjęcia z Orzechowa.
Chciałabym utrzymać otwarcie w barkach i biodrach!
Pozdrawiam piękną joginkę ;)
Gosia z Chełma 1 IX 17' (wakacyjna JOGA w Orzechowie Morskim)

 

Magdo, dziękujemy za dobry tydzień z jogą !
To był już nasz trzeci wyjazd z Tobą i znowu jesteśmy bardzo zadowoleni.
Szczegółowe i jasne objaśnienia pozwalają nam w pełni zrozumieć każdą pozycję,
a dyscyplina nie pozwala na marnowanie czasu i trzyma w pełnej gotowości w trakcie zajęć.
Ponieważ ani R, ani ja nie chodzimy na zajęcia jogi z braku czasu, ten tydzień z Tobą
odświeża naszą wiedzę, daje nowe asany do ćwiczenia na kolejny rok i zachęca do dalszej praktyki.
Ćwiczymy codziennie. Maty i koce są stałym "wystrojem" naszego domu.
Pewno nie wszystko robimy do końca dobrze, może moglibyśmy coś ulepszyć,
nie mniej codzienna praktyka stała się dla nas ważnym i stałym elementem życia.
Również cała "otoczka" towarzysząca filozofii jogi jest nam coraz bliższa;
dieta, kosmetyki, szeroko pojęte dbanie o siebie i o to, co nas otacza.
Jeszcze raz dziękujemy. Życzymy Ci zdrowia, sił, radości i satysfakcji z pracy.
Mamy nadzieję, że dalej będziemy mogli korzystać z nauki jogi z Tobą.
Ściskamy Cię serdecznie
D i R z chłopakami- Warszawa 26 VIII 17' (wakacyjna JOGA w Orzechowie Morskim)

 

Cześć Magda,
Dziękujemy za wspaniały tydzień w malowniczym i cichym Orzechowie Morskim!
Zajęcia dały nam ogromny zastrzyk energii i zachętę do kontynuowania przygody z jogą :)
Świetnym pomysłem były wieczorne improwizacje z Magdą P., która uchyliła nam rąbka swojej
autorskiej metody Neurobody łączącej pracę ze świadomością ciała oraz z umysłem.
Niezapomniane przeżycia!
Na warsztatach mieliśmy okazję poznać wiele ciekawych osób, już zaprawionych joginów,
jak i takich jak my początkujących. Mamy nadzieję spotkać się jeszcze kiedyś,
w podobnym składzie gdzieś na Twoich warsztatach lub w Krakowie.
Ps. Staramy się rozciągać w każdej wolnej chwili. Improwizować wg metody Magdy również.
Dzieci zaczęłam prostować do pionu przy każdej sposobności.
Od września będę potrzebowała skontaktować się z jakimś nauczycielem jogi,
aby dzieci razem z nami rozpoczęły praktykę.
Fajne zdjęcia wrzuciłaś na fb, pozwoliłam sobie je udostępnić
i zareklamować trochę Twoje wartsztaty ;)
Pozdrawiamy gorąco!
Monika i Mariusz z Warszawy(Bielany) 8 VIII 17' (wakacyjna JOGA w Orzechowie Morskim)

 

Witaj Magda,
Dziękuję za mile spędzony tydzień, atmosferę , refleksję, uśmiech, śmiech i relaks!
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia …
Z uśmiechem!
Bożena Czaja z Mielca 7 VIII 17' (wakacyjna JOGA w Orzechowie Morskim)

 

Kochana Dziewczyno,
Bardzo Ci dziękuję za te kilka ważnych dni. Bardzo odpoczęłam i znowu poczułam swoje ciało.
Bardzo mnie to wzruszyło i w połączeniu z doznaniami tworzonymi przez piekno i moc gór,
poczułam się silniejsza i pełniejsza.
Ściskam mocno i jeszcze raz bardzo dziękuję!
D. z Łodzi 19 VI 17' (warsztat JOGA i joga śmiechu w Tatrach)

 

Magda! Dziekuje za super warsztat. Swietne zajecia i super miejsce!
Serdecznie pozdrawiam! Iwonka z Australii ;)
19 VI 17' (warsztat JOGA i joga śmiechu w Tatrach)

 

Madzia,
dziękuję, było rewelacyjnie!
Nie przesadzając wcale - postawiłaś mnie ponownie na matę
do tej pory - od urazu, a więc około miesiąc - nie odważyłam się
wykonywać większości asan i bardzo asekuracyjnie działałam z poczuciem,
jednak strasznego ograniczenia żeby nie powiedzieć kalectwa.
Z Twoimi instrukcjami można było zrobić 95 procent asan bezpiecznie
i bez najmniejszego bólu w kręgosłupie!
Szczerze mówiąc to miałam teraz mniejsze dolegliwości w odcinku lędźwiowym
niż przez ostatnie lata praktyki, tak więc wróciłam z wiarą w lepsze jutro
- że ta dolegliwość nie odbierze mi maty :))
Pozostałe dziewczyny też bardzo zadowolone!
Pozdrowienia Marta z Krakowa 18 VI 17' (warsztat JOGA i joga śmiechu w Tatrach)

 

Cześć Magda,
Jeszcze raz serdecznie dziękuje za te cztery dni na Kalatówkach
...dziękuje za uwaznośc, otwartość, motywację nie tylko fizyczną :)
Myśląc o planach mam prośbę o rezerwacje pobytu w Orzechowie.
Pozdrawiam serdecznie Ola z Krakowa 18 VI 17' (warsztat JOGA i joga śmiechu w Tatrach)

 


Dzięki Magdo :)
jesteś moja NAJULUBIEŃSZĄ wąsko mówiąc trenerką Jogi- choć to nie oddaje tego,
co chcę napisać <3 A szeroko, osobą pełną radosnej energii, dodająca energii radości,
chęci działania, lekkości, odważnego mierzenia sie wyzwaniami.
U mnie bardzo się przemiela w zyciu, więc DZIĘKUJE za otwartą drogę,
bo faktycznie życie zaskakuje.
Proszę rozważ wydane dvd dla osób które uwielbiają z Tobą ćwiczyć
i nie mogą tego robić raz w tygodniu chocby, z uwagi na miejsce zamieszkania.
Warsztatowe spotkania oprócz tego- tak, lecz na codzień dvd by się przydało.
Chetnie bym kupiła i myślę wielu , oprócz spotkań na warsztatach z Tobą.
Jesteś JEDYNYM instruktorem , który tak świetnie tłumaczy asany,
ma to co powyżej napisałam - od serca- radość, lekkość,
ciepłe podejście do każdego człowieka :)
DZIĘKUJĘ ŻE SPOTKAŁAM CIĘ NA SWEJ DRODZE. DZIĘKUJĘ , ŻE JESTEŚ!
Serdecznie i ciepło Cię pozdrawiam :)
Ilonka z Mysłowic 13 V 17'

 

Magdo.
Dziękuję bardzo, bardzo za zdjęcia. Bardzo się cieszę, że byłam na Twoim obozie.
Było wspaniale pod każdym względem, choć wróciłam zmęczona fizycznie.
Tak naprawdę to chciałam Ci podziękować Magdo za Twoje zaangażowanie,
uśmiech i dociskanie nas na zajęciach, za ciekawy program i możliwość rozwoju.
Popracowałam sobie na tym warsztacie bardzo i jestem wdzięczna Tobie,
sobie i wszystkim, którzy tam byli:-)))
Serdecznie Cię pozdrawiam:-)
M z Warszawy 8 V 17' (warsztat: JOGA+ gongi+ medytacja z mantrą w Sopatowcu)

 

Cześć Magda!
Dziękuje za fotki, to był piękny czas dla mnie i mamy.
Jedyny taki wyjątkowy na tu i teraz.
Uściski i do zobaczenia!
Kasia z Warszawy 8 V 17' (warsztat: JOGA+ gongi+ medytacja z mantrą w Sopatowcu)

 

Cześć
Ja też dziękuję !
Czuję, że dużo mi dał nasz wyjazd.
Wróciłam lepsza i silniejsza.
Przesyłam kilka moich zdjęć
Na jednym Ty idziesz ...
całus
P. z Warszawy 8 V 17' (warsztat: JOGA+ gongi+ medytacja z mantrą w Sopatowcu)

 

Cześć Magda,
Nie miałam okazji osobiście się pożegnać w Sopatowcu,
więc tutaj chciałam Ci bardzo bardzo podziękować za wspaniały wyjazd!
Do zobaczenia na kolejnym, mam nadzieję. Wszystkiego dobrego!
Agata z Krakowa 7 V 17' (warsztat: JOGA+ gongi+ medytacja z mantrą w Sopatowcu)

 

Dziękuję Ci Madziu bardzo za możliwość bycia w Sopatowcu,
za zajęcia i zdjęcia :) Teraz dopiero rozumiem słowa Twojego wiersza....
Było mi bardzo miło spotkać się z Tobą po latach...
Dzieki Tobie wrowadziłam praktykę własną może nie codziennie ale co 2-3 dni
i na krótko ale zawsze skłonny i rociąganie nóg pod kolanami bo z tym cały czas walczę ;)
Do zobaczenia !!!
Agnieszka z Warszawy 21 XI 16' (warsztat: JOGA+ mindfulness w Sopatowcu)

 

Magda! Dzięki za zdjęcia i WSZYSTKO!
Jestem absolutnie wdzięczna, za to, że Cię poznałam!
Ściskam!
E. z Łodzi 21 XI 16' (warsztat: JOGA+ mindfulness w Sopatowcu)

 

Witaj Magdo,
dzięki za piękne zdjęcia, za warsztat, spotkanie z wszystkimi, ciekawymi, madrymi Ludźmi!
Często wspominam Sopatowiec. To na pewno szczególne, wyjątkowe miejsce.
Podziwiam Twój kunszt Magdo, wiedzę, zaangażowanie w nauczanie ludzi i całą resztę...
pozdrawiam serdecznie!
Marzena z Konina 21 XI 16' (warsztat: JOGA+ mindfulness w Sopatowcu)

 

Witaj Madziu.
Jeszcze raz dziękuję Ci za ten dobry czas w Sopatowcu!
Miło mi będzie znów Cie zobaczyć i usłyszeć bo nie każdy ma tak wdzięczny śmiech,
zapadł mi głęboko....?? Do milego!!
Joanna z Kędzierzyna 15 XI 16' (warsztat: JOGA+ mindfulness w Sopatowcu)

 

Cześć Magdo!
Szczególnie ogromne dzięki za Twoje starania, za ciepło, za szczere serce!
Jesteśmy zadowoleni, że poznaliśmy Ciebie. Ty naprawdę umiesz załadować człowieka.
Dziekuje jeszcze raz! ; )
Mocno Cie sciskamy!
Joanna i Stanislaw z Wilna 18 X 16' (warsztat: detox naturalny+ JOGA w Beskidach )

 

Cześć Magda!
Wielkie dzięki za zdjęcia i za inspiracje! Do Wawy wróciłam w pełni zregenerowana,
a w domu kontynuuje dietę warzywno-owocową, żeby się w pełni oczyścić.
Ściskam Cię mocno!
Natalia z Warszawy 16 X 16' (warsztat: detox naturalny+ JOGA w Beskidach )

 

Magdo,
Jeszcze raz dziękuję za bardzo dobry czas na Kalatówkach!
Za zajęcia wymagające i inspirujące do ćwiczeń i cudnego tygrysa na hali!
Serdeczności!
Marta z Warszawy 2 VI 16' (warsztat: JOGA w Tatrach na Kalatówkach)

 

Hej! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wiedzę,rozwój,perfekcjonizm i Twoja energię!!!!!!!!
Bardzo się cieszę,że znalazłaś dla nas miejsce...szczerze nie spodziewaliśmy się tak licznej grupy...
ale wcale nas to nie dziwi ; ))
Jestem zachwycona Twoją ogromna wiedzą na tylu płaszczyznach...
Magda BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przesyłamy duuuużo pozytywnych myśli i życzymy wszystkiego dobrego ; )
Do zobaczenia!
Jowita Sewer z Kościerzyny 12 IX 16 (warsztat: wakacje z JOGĄ nad Bałtykiem)

Madziu, dziękuję za praktykę i INSPIRACJĘ:)
Jesteś naprawdę Fantastyczną Kobietą! Do zobaczenia!
Kaśka ze Śląska 28 VIII 16' (warsztat: wakacje z JOGĄ nad Bałtykiem)

 

Dzień dobry,
Wróciliśmy z Orzechowa pełni świeżych porad, zapału i wiary, że można zrobić samemu
bardzo dużo dla siebie i swojego najbliższego otoczenia.
Ćwiczymy codziennie w domu sami. Od Ciebie czerpiemy wszystko.
W tym roku mnie ćwiczyło się dużo lepiej niż w zeszłym; już wiedziałam jaki jest Twój rytm,
organizacja itd. Najważniejsze zasady mam wpojone. Mogłam skupić się bardziej na ważnych detalach.
Rafał pracuje teraz mocno nad plecami, ja nad biodrami.
Oczywiście głowom naszym robi to także doskonale!
Jaszcze raz bardzo dziękujemy za tę ciężką pracę, którą w nas wkładasz.
Za zaangażowanie. Nie idzie to wszystko na marne !
Pozdrawiamy serdecznie z Łosia
Dorota i Rafał z dziećmi 30 VIII 16' (warsztat: wakacje z JOGĄ nad Bałtykiem)

 

Cześć Magda,
nie było jakoś okazji, więc chciałam Ci podziękować za wyjazd.
Ośrodek w Orzechowie jest fenomenalny.:)
Bardzo dziękuję za to jak opowiadasz o ćwiczeniach, wielkie z Twoich uwag
będzie pewnie jeszcze długo we mnie drążylo.
Wszystkiego dobrego i mam nadzieję do zobaczenia jeszcze kiedyś gdzieś!
Pozdrawiam!
Ania z Warszawy 28 VIII 16' (warsztat: wakacje z JOGĄ nad Bałtykiem)

 

Witaj Magdo,
Wreszcie mogę napisać do Ciebie, o czym myślałam od paru tygodni ; )
Magdo, przede wszystkim chciałam Ci podziękować za bardzo motywujący i cenny czas podczas turnusu!
Myślę, że właśnie takiej instruktorki i mentorki yogi, jak Ty- szukałam ; )
Bardzo, ale to bardzo pozytywnie wpływały na mój umysł i ciało, wszystkie nasze grupowe praktyki.
Chcę dodać, że odkąd wróciłam z turnusu, yoge praktykuję CODZIENNIES ; ) po 1,5 godziny.
Obserwuję fantastyczne zmiany w moim ciele, mój oddech jest coraz bardziej świadomy,
a asany staja sie płynniejsze- sprawiają mi wiele radosci. Dziekuję Ci za to!; )
Będę sledzić plany kolejnych turnusow organizowanych przez Ciebie,
bo z ogromna przyjemnością wybrałabym sie ponownie gdzieś, będąc pod Twoim okiem ; )
Pozdrawiam Cie serdecznie i, mam nadzieje, do szybkiego zobaczenia! ; )
Justyna z Warszawy 12 V 16' (warsztat: detox naturalny+ JOGA w Beskidach )

 

Cześć Magda,
Bardzo dziękuję za warsztat w Sopatowcu, jak zawsze było wspaniale!
Twoja pasja i zaangażowanie za każdym razem budzą mój ogromny podziw!
Jeszcze raz bardzo dziękuję ; )
Pozdrawiam serdecznie,
Małgosia z Warszawy 8 V 16' (warsztat: JOGA+ Mindfulness w Sopatowcu)

 

Hej Madziu :)
Chwiałabym jeszcze raz podziękować, za piękny weekend i za świetne samopoczucie,
które się pojawiło dzięki Tobie. Jesteś wspaniałą Kobietą i Nauczycielką!
Będę się starała to wszystko utrzymać. Dziś mam tez vege jedzono w pracy.
Nie mogę doczekać się aż pójdę do domu, uporządkuje go
i robiąc miejsce na matę poćwiczę na niej pieski :)
Kupiłam nawet już pastę bez fluoru ;)
Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!
Monika z Warszawy 5 V 16' (warsztat: JOGA+ Mindfulness w Sopatowcu)

 

Madziu – DZIEKUJE , DZIEKUJE!!!! You made my day ; ))
Obejrzałam wszystkie fotki, sprawdziłam w myślach, że mam składniki na kule szpinakowe-
po prostu żyć się chce ; ) Było super! Dzięki raz jeszcze za wszystko! ; )
Życzę powodzenia na Twoich wyjazdach, warsztatach stacjonarnych, szkole. O
by udawalo Ci sie w 100% inspirować ludzi, którzy z Tobą jeżdżą tu I tam, do nowego spojrzenia,
poszukiwania nowej jakosci życia, próby przewartosciowania rzeczywistosci ; )
To wszystko jest mega pozytywne, pozostawia duzo energii.
Bardzo Ci dziekuje za swoje własne odczucia, reset, pozytywny akcent jogistyczny (I nie tylko),
który przywiozłam z tego wyjazdu ; )
Z pewnością dołączę do Ciebie w następnych przedsięwzięciach!
Pozdrawiam serdecznie ; )
Ania z Wrocławia 26 IV 16' (warsztat narty+JOGA w Dolomitach)

 

Cześć Magdziu,
bardzo dziękuję za zdjęcia-są piękne!
Jeśli chodzi o Twoją głodówkę, chciałabym powiedzieć zrobimy to razem,
ale zostaję z Dąbrowską:))
Cóż można powiedzieć po tak wspaniale spędzonym czasie, jak zwykle brakuje słów..
Jestem baaardzo szczęśliwa, że mogłam być znowu w Ślemieniu,
ponownie walczyć o siebie i ze swoimi słabościami.
Jestem baaaardzo szczęśliwa, że poznałam cudownych ludzi i spotkałam paru znajomych
(też cudownych).
Jestem baaaaardzo szczęśliwa, ze mogłam praktykować z Tobą jogę.
Baaardzo dziękuję dziękuję dziękuję i już tęsknię!
Pozdrawiam cieplutko pełna spokoju
Jola z Bielska-Białej 14 IV 16' (warsztat: detox naturalny+ JOGA w Beskidach )

 

Witaj Madziu :-)
Dziękuję za fotki miło na chwilę wrócić w góry chociaż w ten sposób.
Miałam już wcześniej napisać do Ciebie z podziękowaniami ale postanowiłam poczekać trochę,
żeby mieć się czym pochwalić :-) Do tej pory jestem na detoksie z dietą wyłącznie warzywną
planuję ją do soboty a później zacznę stopniowo dodawać dobre tłuszcze zboża itd.
Mięsa juz wcześniej nie jadłam i tak pozostanie, udaje mi sie to nawet dobrze pogodzić z pracą,
brakuje mi tylko do szczęścia górskich wędrówek.
Schudłam juz w sumie 5 kg i wczoraj odkryłam że mam lekkie wcięcie w talii ; )
to mnie zupełnie zadawala, natomiast co bardzo mnie cieszy mam dużo dobrej energii
i wewnętrznej radości!
Mam nadzieję powtarzać to przynajmniej dwa razy do roku.
Przesyłam uściski i życzę pogody na resztę głodówki.
Dorota z Kotliny Kłodzkiej 14 IV 16' (warsztat: detox naturalny+ JOGA w Beskidach )

 


Hej Magdo :-)
Nadal jestem, 13 dzień na diecie dr Dąbrowskiej, chcę dociągnąć do dwóch tygodni
(a więc już końcówka) i wcale nie jest to proste teraz.
Mam ogromną ochotę na bułeczkę z ziarnami i masłem i marzę o ziemniaku ; ))
Łatwiej było razem na wyjeździe. Wróciłam pełna energii, umyłam duże okno w domu,
posprzątałam zabrałam się za różne zaległe rzeczy..
Zauważyłam, że mam więcej siły, dobry nastrój.
Magdo, ćwicząc jogę przypominam sobie Twoje uwagi i instrukcje
i nasze zajęcia. Jestem Ci bardzo wdzięczna za Twoje zaangażowanie
i ogromną chęć podzielenia się z nami tym, co potrafisz,
i za ciepło, radość, którymi zarażasz. Tego mi było trzeba.
Wielkie dzięki ; )
Życzę Ci dalszej wytrwałości w poście, radosnego czasu i cudownego odpoczynku ; )
M. z Warszawy 13 IV 16' (warsztat: detox naturalny+ JOGA w Beskidach )

 

Madziu,
Raz jeszcze serdecznie dziękuję za ten świetny czas razem w górach, w tej niesamowitej przyrodzie.
Mimo, że dziś już pracuję i mam sporo do nadrobienia, nic mojego spokoju nie mąci i mam wielki uśmiech
na twarzy. O 6.00 praktyka własna a wcześniej boski masaż brzucha:)
Efekty po tym tygodniu - plecy same się prostują, a kiedy się zgarbię przed komputerem pojawia się
nieznane mi dotąd napięcie i znika jak tylko ściągnę łopatki, schowam pośladki i opuszczę barki:))
Jestem pod dużym wrażeniem prowadzonych przez Ciebie zajęć i już chciałabym zgłosić siebie
oraz moich synów na letni wyjazd nad morze.Na stronie nie ma jeszcze szczegółów, ale my już wiemy,
że chcemy jechać. Jak tylko będą szczegóły proszę o informację i wpisanie nas na listę.
Bardzo ciepło pozdrawiam i trzymam kciuki za spokojny i radosny przebieg Twojej głodówki
- to też na mnie robi wrażenie:)
Ania z okolic Warszawy 8 IV 16' (warsztat: detox naturalny+ JOGA w Beskidach )

 

Witaj Magda,
Raz jeszcze dziekuje Ci za wspaniale zorganizowany wyjazd na narty!
Bylo codownie pod kazdym wzgledem!!!Dziekuje za radosc i energie!!!
Moc Serdecznosci
Ania z Rzeszowa 5 IV 16' (warsztat narty+JOGA w Dolomitach)

 

Madziu droga!
Już planuję nasze kolejne spotkanie!
Raz jeszcze wielkie dzieki za Dolomity! – do dzis czuje energię,
a maty już nie składam (chyba że muszę podłogi umyć ; ))
I cwicze rano wlasciwie codziennie ; ) I jest to Twoja zasluga ; )
Pozdrawiam ze slonecznego Wrocka!
Ania z Wrocławia 3 IV 16' (warsztat narty+JOGA w Dolomitach)

 

Witaj Magda!
Wciąż żyję pięknymi chwilami spędzonymi w słonecznych Dolomitach z jogą i nartami!
Serdecznie pozdrawiam.
E.S. z Poznania 30 III 16' (warsztat narty+JOGA w Dolomitach)

 

Cześć, moja droga koleżanko! ; )
Przesyłam życzenia z mnóstwem wiosennego uśmiechu i optymizmu.
Dziękuję Ci bardzo, bardzo mocno za zorganizowanie prześwietnego wyjazdu
narciarsko - jogińsko - narciarskiego! Nie pamiętam kiedy tak się wyluzowałem,
odpocząłem i wyszalałem się na narciochach. Było rewelacyjnie!
Serdecznie pozdrawiam!
Jurek sznurek nie kiełbasa, a ogórek.
Jurek z Warszawy 23 III 16' (warsztat narty+JOGA w Dolomitach)

 

Hej Magda,
Jeszcze raz dziekuje za super wyjazd :) dał mi niesamowicie dużo energii,
która jest mi teraz bardzo potrzebna !
Mam nadzieje ze uda mi sie wybrać jeszcze gdzieś z Toba ;)
Z góry dziekuje!
Małgosia z Poznania 22 III 16' (warsztat narty+JOGA w Dolomitach)

 

Witam Cię Magda już w wiosenny dzień ; )
Serdeczne podziękowania za cudowny tydzień z Jogą, nartami i super towarzystwem!
Specjalne podziękowanie dla Ciebie za Twoją energię którą się z nami dzieliłaś,
za praktykę Jogi, uśmiech i wspaniałą atmosferę i wyjątkowe miejsce,
pełne słońca, cudownych widoków, za niezapomniane chwile spędzone w Dolomitach!
Wszystkiego dobrego, zdrowia uśmiechu i do kolejnego spotkania na warsztatach Jogi!
Dziękują i serdecznie Cię pozdrawiają Ewelina, Ola i Adam z Katowic
21 III 16' (warsztat narty+JOGA w Dolomitach)

 

Witaj Madziu :-).
Dziękuję Ci bardzo za wspólnie spędzony ostatni tydzień, za radość, ciepło
i Twoją yogiczną wiedzę którą chłonę jak gąbka :-)
Wróciliśmy radośni, naładowani pozytywną energią i pełni zapału.
Pozdrawiam serdecznie z nadzieją na kwietniowe spotkanie na detoksie!
Dorota i Mariusz z Wrocławia
20 III 16' (warsztat narty+JOGA w Dolomitach)

 

Cześć Madziu,
Chcieliśmy gorąco podziękować za kolejny tydzień relaksu!
Jak zwykle było nam dobrze i niechętnie wracaliśmy do domu/pracy/itd.
Chetnie odwiedzę Was w trakcie warsztatów na Kalatówkach.
Serdecznie pozdrawiamy!
Aśka i Tomek z Zakopanego
20 III 16' (warsztat narty+JOGA w Dolomitach)

 

Cześć Magda!
Nie było czasu sie pożegnać, chciałam Ci podziękowac za możliwość dołączenia do Was.
Bardzo fajnie się bawiłam, joga i narty to mój ulubiony mix :-).
Sciskam ciepło, życzę słonecznej pogody, bawcie sie dobrze i do szybkiego zobaczenia!
Alicja z Wrocławia
19 III 16' (warsztat narty+JOGA w Dolomitach)

 

Droga Magdo
Wróciłam z warsztatów jogi i przyjmij wyrazy uwielbienia ode mnie.
Uwielbiam jak prowadzisz jogę!Jesteś NAJLEPSZA!!
Ściskam!
Kasia z Poznania
19 III 16' (warsztat: wyprawa po słońce, radość i święty spokój- INDIE luty 16')

 

Hej Madzia :-)
Wpadłam w wir pracy po Indiach. Teraz dopiero jakoś wolniej mi czas płynie. Przeprowadziłam się,
miałam dużo zajęć po powrocie. W ogóle to stwierdziłam, ze mimo mojej największej torby
i tak za mało kupiłam haha.
Bardzo Ci jeszcze raz dziękuje za ten wyjazd - Indie! Tyle zobaczyłam, zwiedziłam,
leciałam samolotem, mega fajnych ludzi poznałam!
Śmigasz teraz na nartach pewnie, u nas jakieś słonko dziś wyszło - trochę wiosennie sie zrobiło ; )
Ściskam Cię mocno!
Karola z Gorlic
16 III 16' (warsztat: wyprawa po słońce, radość i święty spokój- INDIE luty 16')

 


Witam Magda!
Tygodnie lecą jak szalone, ale dzięki Indiom, jakimś cudem w serduchu utrzymuje się wiosna ; )
Wracam co chwilę do zdjęć, wzdycham, uśmiecham się i wracam do codziennych obowiązków.
Właśnie jestem po śniadaniu z mnóstwem pysznych przypraw przywiezionych z wyprawy.
Wyjazd był piękny i pozostanie dłuuuugo w mojej pamięci. Indie spodobały mi się bardzo
i chciałabym móc tam wracać i wracać.
Myślę, że raz do roku przyjnajmniej i na pewno będę chciała łączyć wyjazdy z jogą,
gotowaniem i zwiedzaniem. Zaczęłam „studiowiać” we własnym zakresie ajurwedę,
także choćby z tego powodu będzie mnie ciągnęlo do żródła ; )
Raz jeszcze dziękuję za wspaniałe 2 tygodnie!
Namaste! Ściskam ciepło całą Waszą Trójkę!
Paulina z Łodzi
12 III 16' (warsztat: wyprawa po słońce, radość i święty spokój- INDIE luty 16')

 

Namaste:-)
Magda, chciałabym bardzo podziękować za cudowny wyjazd!
Dla mnie to był najfajnieszy prezent urodzinowy,
jaki mogłam sobie zrobić. Dzięki Tobie i wszystkim uczestnikom!
Na pewno jeszcze sie gdzies z Toba wybiore!
Na razie "doskonalę" praktykę własną. Jak już mówiłam, to było dla mnie odkrycie.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie, Wojtka i Ksawerego!
Agnieszka z Warszawy
25 II 16' (warsztat: wyprawa po słońce, radość i święty spokój- INDIE luty 16')

 

DZIEKUJĘ,
za wrażenia i przemyślenia,
dobre miejsce i dobry czas, madry czas,
dobre słowa, dobrą energię!
Wróciłam tez nowa...
Pięknej podróży do Indii życzę!
Paulina z Warszawy
Agnieszka z Warszawy 6 I 16' (warsztat: Sylwester z JOGĄ- Sopatowiec)

 

Hejka,
zdjęcia są cudowne :) dziękujemy bardzo, bardzo... dzięki nim wszystkie malutkie momenty
przeżyte w Sopatowcu znów ożywają :) miło tam wrócić.
Również dziękujemy za cudowny, inspirujacy, radosny czas spędzony razem i mam nadzieję,
że pierwszy ale nie ostatni raz się widzimy :)
Baw się dobrze w Indiach, wypoczywaj, rozwijaj się i rób na co masz ochotę!
ściskamy! Aldona i Dawid z Sandomierza
5 I 16' (warsztat: Sylwester z JOGĄ- Sopatowiec)

 

Dziękuje za mega relaksujący wyjazd i za rozciąganie!
Justyna z Sosnowca
5 I 16' (warsztat: Sylwester z JOGĄ- Sopatowiec)

 

Dziękujemy Wam bardzo serdecznie … było pysznie pod każdym względem!
Paweł z Bielska+ super girls ; )
4 I 16' (warsztat: Sylwester z JOGĄ- Sopatowiec)

 

Cześć Magda
Bardzo dziękuję za pozdrowienia i piękne zdjęcia- niektóre z nich są wow ; )
Chcę też podziękować za całe warsztaty i za cierpliwość.
Staram się kontynuować to, czego się nauczyłam. Teraz sama bardziej się koncentruję
i przed lustrem koryguję swoje błędy pamiętając twoje lekcje.
Jeszcze raz dzięki za wszystko!
Pozdrawiam Basia z Żywca
18 XI 15' (warsztat: jesienna JOGA przy blasku ognia- Sopatowiec)

 

Cześć Magda!
Chciałam Ci podziękować za skuteczne zachęcenie nas do praktyki jogi.
Uczestniczymy teraz regularnie w zajęciach, w szkole jogi w Bielsku. W naszym domku
przygotowujemy pokój do praktyki tak więc... “sytuacja ma charakter rozwojowy”.
Jesteś z nami w czasie praktyki –słyszę twój głos, który przypomina mi o starannym
wykonywaniu asan. Jestem Ci bardzo wdzięczna za pokazanie nowej ścieżki,
którą próbuję podążać – niech dobro wróci do Ciebie zwielokrotnione.
Pozdrowienia dla całej załogi!
Ilona i Jacek z Bielska-Białej
14 XI 15' (warsztat: detox naturalny+ JOGA w Beskidach )

 

Hej Magda,
Piszę aby Ci jeszcze raz podziękować!
Poczułam w twoich słowach dużo prawdy i szczerość. Widziałąm wyraźnie, jak bardzo kochasz,
o co robisz. Przypomniałaś mi ten stan ducha i że ja też kiedyś kochałam jogę..
Dlatego Ci dziękuję i pozdrawiam!
Agnieszka z Lublina
12 XI 15' (warsztat: jesienna JOGA przy blasku ognia- Sopatowiec)

 

Madziu
Chciałbym Ci jeszcze raz podziękować za wspaniale spędzony czas z Tobą!
Za cudowny profesjonalizm i ogromną wiedzę! Jesteś niesamowita w tym co robisz.
Bardzo dużo się nauczyłem od Ciebie, a jest to wiedza bezcenna..
Czuje się wspaniale i przywiozłem z warsztatu rzeczy po które wcale nie pojechałem..
Bardzo Ci za to dziękuje!
Do zobaczenia pozdrawiam
Andrzej z Bielska-Białej 25 X 15' (warsztat detox naturalny+ JOGA w Beskidach )

 

Cześć Magda,
Chciałyśmy, wraz ze szwagierką Gosią, podziękować
za październikowy warsztat w Ślemieniu:)
Bardzo ciekawe przeżycie dla nas to było, na pewno jedyne w swoim rodzaju! :)
Czekamy tylko jeszcze na foteczki z tego wypadu, które robiłaś!
Pozdrawiam!
Regina z Warszawy 25 X 15' (warsztat detox naturalny+ JOGA w Beskidach )