XIV EDYCJA  MAJÓWKI w Sopatowcu z YOGA Magda Kapela :)

2- 9 maja 2020’

magiczny SOPATOWIEC - Beskid Sądecki

JOGA - Magda Kapela - osobna grupa dla początkujących!!

+ medytacja, praca z oddechem, mantrą OM

+ wieczorne sesje masaży dźwiękiem

- gongi, dzwonki, misy śpiewające..

+ dzień milczenia

+ pyszna vege kuchnia 5przemian

+ wędrówki w góry i nad rzekę..

+ wykład- teoria i filozofia JOGI

+ wykład oraz możliwość wykupienia indywidualnej porady zdrowotno- dietetycznej TMC u dyplomowanej terapeutki

 

Zaprasza certyfikowana

nauczycielka JOGI Magda Kapela

---Rozwiń skrzydła na wiosnę!---

 

FOTO- Magda Kapela YOGA- majówka 19' Sopatowiec

Ruszaj na radosne

               majowe wakacje!!

Chcesz poznać cenę? Przewiń w dół ;)

Weź łagodny wdech!

Przebudź ciało i duszę z zimowego snu!

Nasyć się wiosenną energią natury!

Magią gór, zapachem ziemi, kolorami kwiatów,

ciepłem promieni słonecznych, ciszą i spokojem..

Poczuj radość w sercu! Rozkwitaj!

Rozwiń skrzydła!

 

FOTO- Magda Kapela YOGA- majówka 19' Sopatowiec

Przed nami 7 dni radosnych,

majowych wakacji ; )

 Zapraszam początkujących i zaawansowanych!

(osobne grupy)

Będę dzielić się z Wami m.in. nowymi doświadczeniami jedenastym już stażu w Instytucie JOGI B.K.S.Iyengara w Indiach.

 W PROGRAMIE:

---JOGA wg.BKS Iyengara-

Prowadzi certyfikowana nauczycielka Magda Kapela Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach -obecnie przygotowuje się do obrony seniorskiego stopnia nauczycielskiego. Praktyka w bliskim kontakcie z naturą nastawiona będzie na wzmocnienie, doenergetyzowanie oraz pogłębienie Świadomości Ciała poprzez budowanie równowagi,a przede wszystkim, na kreowanie naszej wewnętrznej zharmonizowanej przestrzeni, co pozwoli na spokojne, zrównoważone i pełne radości bycie w codzienności.

---medytacje, praca z mantrą Om, uzdrawiające kręgi– licencjonowana liderka Om Chanting oraz terapeutka TMC Oushmayi  (Dorota Łańcucka)

---wieczorne sesje masaży wibracyjnych- gongi, dzwonki, misy śpiewające– licencjonowana terapeutka dźwiękiem Agnieszka Urban

---kuchnia według PIĘCIU PRZEMIAN smakowita,rozgrzewająca i oczyszczająca gotuje Gosia Kacner - codziennie do syta : )

oraz:

pogodny dzień milczenia,  JOGA śmiechu ; ) spacery medytacyjne, relaksacja przy dźwiękach dzwonków koshi, wyprawa na Prehybę- pyszne naleśniki z borówkami-jagodami.. i nad Dunajec- orzeźwiające harce w rzece, puszczanie kaczek.. Pieczenie ziemniaka w popiele i inne atrakcje..

 FOTO- Magda Kapela YOGA- majówka 19' Sopatowiec

JOGA intensywnie wzmacnia słabsze partie ciała i rozluźnia nadmiernie napięte budując równowagę w ciele prowadzącą bezpośrednio do równowagi systemu nerwowego i spokoju umysłu. Daje nam proste i skuteczne narzędzia do radzenia sobie ze stresami dnia codziennego. Poprawia ukrwienie organizmu stanowiąc niepowtarzalny, uzdrawiający masaż dla narządów wewnętrznych, reguluje gospodarkę hormonalną, odmładza i relaksuje, pomaga oczyszczać ciało z toksyn, wzmacnia odporność psychofizyczną na wielu poziomach. Działa leczniczo na schorzenia kręgosłupa i układu ruchowego, uelastycznia stawy. Pogłębia samoświadomość i świadomość ciała dodając naszym ruchom zwinności i gracji. Wzmacnia zdolność uczenia się, zapamiętywania, koncentracji. Wzmacnia nasz element ziemi, kontakt ze światem zewnętrznym. Równocześnie uczy „stać mocno na nogach” i rozwija intuicje. Dodaje odwagi, pozytywnej energii, radośći i otwiera nas na szeroko pojęty rozwój. Regularna praktyka prowadzi do równowagi na wszystkich poziomach Ciała, Umysłu i Ducha.

 

zaprasza Magda Kapela certyfikowana
nauczycielka Jogi V-tego stopnia- 
Intermediate Junior III

 

Zajęcia JOGI poprowadzi Magda Kapela- dyplomowana nauczycielka jogi (obecnie przygotowuje się do obrony seniorskiego stopnia nauczycielskiego). Uczestniczka wielu szkoleń w zakresie jogi terapeutycznej, pranayamy, medytacji i ayurvedy w kraju i za granicą. Trenerka rozwoju osobistego, artystka, arteterapeutka. Od wielu lat podróżuje po Indiach zgłębiając tajniki JOGI, medytacji i ayurvedy- m.in. dziesięciokrotny staż w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach. Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach, sygnowane przez B.K.S Iyengara. Od ponad 20tu lat prowadzi zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Organizuje warsztaty w kraju i za granicą łącząc JOGĘ z różnymi ścieżkami rozwoju- praca z głosem, improwizacja taneczna, plastyka, kreatywne pisanie etc. Regularnie bierze udział w warsztatach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Jej pasja to dzielenie się radością, wiedzą i twórcza praca z ludźmi nad wspólnym, wielopłaszczyznowym rozwojem. Więcej o mnie- czytaj TU

Wieczorne MEDYTACJE i uzdawiające kręgi- Pomogą Ci doświadczyć wewnętrznej harmonii, zrelaksować Ciało i Umysł.

Krąg OM Healing jest grupową techniką uzdrawiania, której początki sięgają tysiące lat wstecz. Pochodzi ona z czasów, kiedy ludzie mieli lepszy kontakt z wyższą świadomością i żyli w większej harmonii ze wszechświatem. Starożytni Ryszi, mędrcy będący autorami pism wedyjskich, stosowali wówczas pierwotną wibrację OM, aby nieść innym uzdrowienie oraz przywrócić harmonię wśród ludzi i w świecie przyrody. Medytacje poprowadzi Oushmayi – licencjonowana liderka Om Healing. terapeutka TMC oraz nauczycielka technik: Atma Kriya Joga, Simply Meditation, praca z Mudrami, Mindfulness.. Poprowadzi dla chętnych sesje Om Healing, które wniosą Miłość i Spokój w nasze Serca i Umysły.

Sesje dźwiękowe gongów i mis tybetańskich.
Wieczorne zajęcia będą kończyć się kojącym masażem wibracyjnym przy użyciu gongów, dzwonków i mis śpiewających. Dźwięki mis rozprzestrzeniają się, powodując delikatne, uzdrawiające wibracje pobudzające w ciele przepływ energii życiowych odpowiedzialnych za naszą kondycje psychofizyczną. Pomoże nam to w pogłębieniu uzyskanego podczas medytacji stanu relaksu, dokończy proces energetycznego oczyszczenia oraz ogólnej harmonizacji. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Urban, terapeutka dźwiękiem.

Agnieszka Urban - Absolwentka UJ, naturoterapeutka, certyfikowana przez Instytut Petera Hessa terapeutka dźwiękiem IV stopnia oraz Theta Healing, dyplomowana masażystka. W życiu wyznaje zasadę Hipokratesa- Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Pasjonuje się medycyną naturalną – zdrowym trybem życia. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w swojej pracy na co dzień- prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe terapii dźwiękiem, tzw „kąpiele dźwiękiem”, podczas których wprowadza w głęboki relaks oraz pomaga uczestnikom rewitalizować siły witalne. Determinacja, konsekwencja, a przy tym pogoda ducha oraz zaraźliwy optymizm, to jej cechy rozpoznawcze :) Prywatnie kochającą mama  trójki wspaniałych dzieci. 

Działa we własnym centrum Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa „Morskie powietrze w sercu Krakowa”: www.krakowskajaskiniasolna.pl

 

Kuchnia 5 PRZEMIAN doskonale wpływa na nasze zdrowie - dodaje zrównoważonej energii, zasila organizm dużą porcją witamin i minerałów sprowadza uśmiech i błogość na twarze biesiadników ; )

 

Na zdjęciu Magda Kapela YOGA- relaks z dzwonkami koshi ;)

"Małgosia zaprasza do stołu na szczególne, wegetariańskie jedzenie przyrządzone zgodnie z zasadą PIĘĆ PRZEMIAN, na chleb z domowego pieca,pasztety,ciasta, przetwory magiczne i wszystko,co smakowite i zdrowe. Jeśli masz ochotę na spędzenie czasu w niecodziennym miejscu otoczonym jabłoniami i cisza,to jest to właśnie to miejsce,którego szukasz..."

W przerwach pomiędzy zajęciami można wypoczywać,wędrować po górach albo pomagać Małgosi w przygotowaniu posiłków.

(Jeśli potrzebujesz opcji wegańskiej lub bez glutenu pszennego- zgłoś przy zapisie)

 

MIEJSCE:

Sopatowiec-na Prehybie- Beskid Sądecki. Więcej informacji o tym niezwykłym miejscu (także- jak dojechać) na stronie: www.sopatowiec.pl

 

(bardzo orientacyjny) PLAN WARSZTATU:

--2 MAJA---

/można przybywać od rana - w garnku na piecu czeka herbata/

19.00 kolacja

20.30 spotkanie integracyjno-informacyjne/wpłaty

--3- 8 MAJA---

7.00-8.00 JOGA/praktyka własna/

8.00-8.45 - medytacja w kręgu z mantrą Om

9.00-10.30 JOGA Igr.

10.30 herbata energetyczna-owsianka

11.00-12.30 JOGA IIgr.

12.30 obiad 14.00 spacery, czas wolny, polegiwanie na zielonej trawce..

17.00-18.30 JOGA regeneracyjna

18.30-19.15 - medytacja w kręgu z mantrą Om

19.15 Kolacja

20.30 sesje masaży wibracyjnych/koncerty; gongi, dzwonki,misy śpiewające oraz spotkania w kręgu, mandale, wykład, konsultacje..

---9 MAJA---

8.00-8.30 JOGA/praktyka własna/

8.30-10.00 JOGA Igr.

10.00 herbata energetyczna+ owsianka

10.30 ZAKOŃCZENIE- zgromadzenie kręgowe w stodole

12.30-14.00 JOGA IIgr.

14.00 obiad -zakończenie warsztatów

Program będzie modyfikowany w związku z naszymi różnymi grupowymi aktywnościami, zajęciami, wycieczkami etc.

 

Zajęcia w przestronnej sali (72m)

(sala docieplona z kominkiem,podłoga drewniana)

 

UWAGA:

*Proszę o zgłoszenie osoby,które będą jechać samochodem z różnych stron Polski i będą miały wolne miejsca oraz te, które są zainteresowane skorzystaniem z tych miejsc w zamian za udział w kosztach paliwa.

*To warsztat 100% VEGE oraz BEZ wszelkich używek i alkoholu.

*Bagaż koniecznie pakujemy do plecaka- od auta trzeba iść ok.15-20 min górska droga- walizki się zupełnie nie sprawdzają ; )

*Konieczne buty w góry na dobrej podeszwie, kurtka, luźny strój do jogi+ciepła bluza i luźne ciepłe skarpety do relaxu.

*Proszę o wzięcie własnej maty (jeśli nie posiadasz zgłoś przy zapisie- wypożyczę bezpłatnie) Pozostały sprzęt zabezpieczymy.

*Nie zapomnijcie o wzięciu kapci ; )) Przyda się też czołówka oraz kubek termiczny lub mały termos.

*We wszystkich zajęciach bierzecie Państwo udział na własną odpowiedzialność. Proszę o zgłaszanie mi problemów zdrowotnych, jednak najważniejsza w takim wypadku jest konsultacja z lekarzem. 

 

CENNIK:

cena obejmuje-nocleg, wyżywienie, wszystkie zajęcia- pełnych 7 dni

----na klimatycznym poddaszu, na 14 osób
lub w niebieskim domku z kominkiem na 6 osób---
1450 pln (zadatek 850 płatne przelewem+600 płatne na miejscu)
Weź własny śpiwór! (na miejscu łóżko, poduszka, koc, prześcieradło)
 
UWAGA ZNIŻKA:
w powyższej opcji zakwaterowania dla studentów, stałych uczestników
(min. 3 moje warsztaty) oraz dla wszystkich, którzy zapiszą się i wpłacą zadatek
przed 15-tym lutego cena 1400 pln  (odejmij 50 pln od zadatku)
----------------------------
WAŻNE ! aby skorzystać ze zniżki należy dodatkowo:
1. zapisać się na newsletter na www.YOGAmagdakapela.com
2. udostępnić publicznie jedno z wydarzeń na www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
3. lajknąć stronę www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
----------------------------

 ----na sali do jogi z kominkiem lub we własnym namiocie---
1200 pln (zadatek 850 płatne przelewem+ 350 płatne na miejscu)
Weź własny śpiwór i karimatę!
 
----z noclegiem w pokoju 3- 4osobowym---
1620 pln  (zadatek 950 płatne przelewem + 670 płatne na miejscu)
Uwaga: Pościel jest na miejscu. Ręcznik weź z domu ; )
W tej opcji zniżka nie obowiązuje bo to, jak na Sopatowiec standard VIP-owski ;))
-------------------

--Warsztat stanowi całość nie ma możliwości skracania pobytu,

nie ma zwrotów w takim wypadku.

--UWAGA! Jeśli zapiszesz się na warsztat ale okaże się, że nie możesz 

jednak jechać to koniecznie daj znać- chodzi nie tylko o ew zwrot 

Twojego, niewielkiego zadatku ale także i o to, aby miejsce się nie zmarnowało

- jest zawsze wiele chętnych! Dziękuję za Dobrą Komunikację <3 

--DZIECI na ten warsztat przyjmuję tylko w wyjatkowych przypadkach, w opcji "na wspólnym łóżku" albo na karimatce obok łóżka opiekunki/a. Na tym warsztacie NIE ma opieki ani żadnych zajęć dla dzieci. O ceny dla ew dzieci pytaj mailem.

(Zapraszam dzieci na warsztaty rodzinne w czerwcu i w sierpniu ;))

--Jeśli problemy finansowe stoją Ci na przeszkodzie uczestnictwa w warsztatach to koniecznie daj znać- postaramy się znaleźć rozwiazanie.

Niezbędne kroki:

1.rezerwacja wstępna miejsca-jak najszybciej najlepiej mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 604 997 202 Zapytaj o dostępność miejsc-podaj opcje zakwaterowania.

2.wpłata bezzwrotnego zadatku-jak najszybciej- jest potwierdzeniem rezerwacji

UWAGA WAŻNE!w tytule wpłaty wpisz tylko:

imię,nazwisko ZAJĘCIA JOGI-maj-S1

 Dokładna kwota zadatku i nr konta zostaną podane przy zapisie.

PAMIĘTAJ, aby od razu podać mailem NIP jeśli potrzebujesz rachunek za zajęcia. 

---O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat---

 W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszelkie pytania! Serdecznie Zapraszam do wspólnej praktyki!

Magda Kapela

tel.604 997 202 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(ok 20 II- 20 IV jestem w Indiach- proszę w tym czasie wyłącznie o kontakt mailowy)

www.YOGAmagdakapela.com

www.facebook.com/YOGA.magda.kapela/

---energia- rozwój- detox naturalny- relaks----

 

Zapraszam także na wakacje z JOGĄ nad Bałtykiem- 4 turnusy- sierpień 2020'
 

 

 

więcej zdjęć z warsztatów- kliknij FOTO GALERIA

Inne terminy naszych warsztatów- JOGA i nie tylko: wiosna, lato, jesień, zima.. ;) kliknij TU