Jesienna, ROZGRZEWAJĄCA PRAKTYKA JOGI 31 października - 4 listopada 2018’ magiczny SOPATOWIEC JOGA Magda Kapela + medytacja, oddech, energia.. + wieczorne zajęcia BODY MIND CENTERING, ruch autentyczny, taneczny flow.. - Magda Przybysz + oddech funkcjonalny Michał Mika+ sesje relaksacyjne z dzwonkami koshi + wyprawa na Prehybę + przePyszna vege kuchnia 5 przemian..

Zaprasza certyfikowana nauczycielka jogi Magda Kapela.

Ruszaj na długi pełny niespodzianek listopadowy weekend!!

Warsztaty jogi w Magicznym Sopatowcu

 

Wzmocnij radosne wibracje przed zimą
Podaruj sobie kilka dni wakacji w środku jesieni! Z dala od miejskiej szarości i zgiełku naciesz się promieniami jesiennego słońca, zapachem szykującego się do zimowego snu lasu.. Odetchnij.. Poczuj moc, która jest w Tobie. Tutaj każdy czuje się na swoim miejscu - możesz swobodnie zanurzyć sie w twórczej atmosferze, rozwinąć i wypróbować swoje skrzydła..

Kuchnia wegetariańska 5 przemian w Sopatowcu

Zapraszam początkujących i zaawansowanych do wspólnej praktyki JOGI! (osobna grupa początkująca+ praktyka pogłębiona)

Przy okazji wraz z Magdą Przybysz odbędziemy kilka wypraw do swojego wnętrza aby pogłębiać samoświadomość i uważność. Korzystając m.in. z metody Body Mind Centering, poprzez ćwiczenia, taneczny flow, pracę z oddechem.. będziemy doświadczać w praktyce synchronizacji z innymi ludźmi i światem zewnętrznym dbając o komfort ciała, wrażliwość serca i spokój umysłu.

Nie omieszkamy także tradycyjnie odwiedzić schroniska na Prehybie.

W PROGRAMIE coś dla ducha i coś dla ciała: *JOGA, oddech oraz sesje relaksacyjne z dzwonkami koshi Magda Kapela ok. 5-8 godzin dziennie *BODY MIND CENTERING, taneczny flow, uważność.. Magda Przybysz codziennie po kolacji 1-1,5 godziny *ODDECH funkcjonalny met. Buteyko Michał Mika codziennie  ok. 1 godziny *vege kuchnia według PIĘCIU PRZEMIAN (także w wersji wegańskiej i bezglutenowej - zgłoś przy zapisie) smakowita, rozgrzewająca i oczyszczająca gotuje Gosia Kacner- codziennie do syta : )

Magda Kapela joga

zaprasza Magda Kapela certyfikowana nauczycielka Jogi V-tego stopnia Intermediate Junior III

Magda Kapela certyfikat

Warsztat JOGI przeznaczony jest dla wszystkich- podział na 2 grupy (dla osób początkujacych oraz już praktykujacych JOGĘ).

Hatha JOGA intensywnie wzmacnia słabsze partie ciała i rozluźnia nadmiernie napięte budując równowagę w ciele prowadzącą bezpośrednio do równowagi systemu nerwowego i spokoju umysłu. Daje nam proste i skuteczne narzędzia do radzenia sobie ze stresami dnia codziennego. Poprawia ukrwienie organizmu stanowiąc niepowtarzalny, uzdrawiający masaż dla narządów wewnętrznych, reguluje gospodarkę hormonalną, odmładza i relaksuje, pomaga oczyszczać ciało z toksyn, wzmacnia odporność psychofizyczną na wielu poziomach. Działa leczniczo na schorzenia kręgosłupa i układu ruchowego, uelastycznia stawy. Pogłębia samoświadomość i świadomość ciała dodając naszym ruchom zwinności i gracji. Wzmacnia zdolność uczenia się, zapamiętywania, koncentracji. Wzmacnia nasz element ziemi, kontakt ze światem zewnętrznym. Równocześnie uczy „stać mocna na nogach” i rozwija intuicje. Dodaje odwagi, pozytywnej energii, radości, otwiera nas na szeroko pojęty rozwój. Regularna praktyka prowadzi do równowagi na wszystkich poziomach Ciała, Umysłu i Ducha.

Zajęcia JOGI poprowadzi Magda Kapela- dyplomowana nauczycielka jogi, (przygotowuje się do obrony kolejnego, szóstego już stopnia nauczycielskiego) uczestniczka wielu szkoleń w zakresie jogi terapeutycznej, pranayamy, medytacji i ayurvedy w kraju i za granicą. Trenerka rozwoju osobistego, artystka, arteterapeutka. Od wielu lat podróżuje po Indiach zgłębiając tajniki JOGI, medytacji i ayurvedy -m.in. siedmiokrotny staż w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach. Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach. Od ponad 20tu lat prowadzi zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Organizuje warsztaty w kraju i za granicą łącząc JOGĘ z różnymi ścieżkami rozwoju- praca z głosem, improwizacja taneczna, plastyka, kreatywne pisanie.. Regularnie bierze udział w warsztatach szkoleniowych czerpiąc z doświadczenia światowych nauczycieli seniorów z Indii, Francji,Włoch, USA.

Moja pasja to dzielenie się radością, wiedzą i twórcza praca z ludźmi nad wspólnym, wielopłaszczyznowym rozwojem!!

warsztat towarzyszący - spotkania wieczorne:

Body Mind Centering - Taneczny przepływ - medytacje w ruchu - ruch spontaniczny - relaks - masaże oddechem..

Podczas wieczornych spotkań zaproszę wszystkich chętnych do swobodnego doświadczania siebie. Warsztaty służyć będą integrowaniu wielozmysłowych doświadczeń całego dnia, w celu nawiązywania kontaktu z własnym ciałem i osadzenia w sobie. Doświadczając ruchu, dźwięku, obrazu oraz metafory i symbolu eksplorować będziemy nowe jakości, uświadamiając sobie jednocześnie nasze preferencje ruchowe. Ciało będzie dla nas punktem wyjścia do tworzenia osobistej mapy emocji w nim zapisanych. Doświadczymy siebie w przestrzeni, w kontakcie z grupą i z drugą osobą. Podczas zajęć korzystać będziemy z różnych metod pracy m.in. Body Mind Centering oraz elementów Ruchu Autentycznego, zwanego również medytacją w ruchu. Na wieczornych zajęciach poznasz i doświadczysz w jaki sposób świadomość ciała i swobodny ruch mogą wspierać uczucie przyjemnego przepływu w ciele. W formie zabawy i relaksu będziesz mógł/mogła doświadczyć czym jest pozytywny przepływ, elastyczność i co praktycznie oznacza mieć dobre fluidy! :)

Wieczorne zajęcia dla dorosłych poprowadzi Magda Przybysz, Magda jest absolwentką Wydziału Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończyła specjalizację z psychologii sportu oraz psychologii integracyjnej. Specjalizuje się w neurolingwistyce oraz metodach pracy ze świadomością ciała, a zwłaszcza w Body Mind Centerin Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie taniec w roku 2013. Jest autorką książki "Kalejdoskop mocy" oraz współtwórczynią kalendarzy motywacyjnych. Wykładała na Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Muzykoterapii i na Wydziale Aktorskim w WSKiMS w Warszawie. Obecnie uczy w Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym oraz w Studium Kompozycji Ruchowej w Hurtowni Ruchu w Krakowie. Jest producentką i autorką wielu przedstawień taneczno -muzycznych pokazywanych w kraju i zagranicą (między innymi przy współpracy z Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk w Poznaniu, Urzędem Marszałkowskim w Krakowie i Lyon Citee we Francji,Instytutem Muzyki i Tańca w Warszawie). Łączy swoje umiejętności i doświadczenie z zakresu , pracy ze świadomością ciała, psychologią sceny i procesów grupowych oraz szeroko pojętej twórczości prowadząc autorskie zajęcia, dopasowane do potrzeb uczestników. Sama praktykuje jogę i medytację od 15 lat i opracowuje zajęcia , które wspierają praktykę asan.

"Małgosia zaprasza do stołu na szczególne, wegetariańskie jedzenie przyrządzone zgodnie z zasadą PIĘĆ PRZEMIAN, na chleb z domowego pieca, pasztety, ciasta, przetwory magiczne i wszystko,co smakowite i zdrowe. Jeśli masz ochotę na spędzenie czasu w niecodziennym miejscu otoczonym jabłoniami i cisza, to jest to właśnie to miejsce, którego szukasz..."


MIEJSCE:

Sopatowiec - szlak na Prehybę - Beskid Sądecki. Więcej informacji o tym niezwykłym miejscu (także- jak dojechać) na stronie: www.sopatowiec.pl

TERMIN:

31 października do 4 listopada 2018’

bardzo orientacyjny PLAN WARSZTATU:

--31 października---
/można przybywać od rana- bądźcie koniecznie przed zmrokiem/
19.00 kolacja
20.30 spotkanie integracyjno-informacyjne

--1, 2 listopada---
7.00-8.00 JOGA/praktyka własna/
8.00-10.00 JOGA Igr.
10.00 herbata energetyczna, owsianka
10.30-12.00 JOGA IIgr.
12.00 obiad
16-19.00 JOGA regeneracyjna (2 grupy) oraz ODDECH
19.00 Kolacja
20.00 wykład teoria i filozofia JOGI, konsultacje
20.30-22.00 warsztat BMC, TANECZNY FLOW..

--3 listopada---
7.00-7.30 JOGA/praktyka własna/
7.30-9.00 JOGA
9.00 śniadanie
10.00 wyprawa na Prehybę po naleśniki ; ) + TYGRYSY na hali
17.00-19.00 JOGA regeneracyjna oraz ODDECH
19.00 Kolacja
20.30-22.00 warsztat BMC, TANECZNY FLOW, ODDECH..

--4 listopada---
7.00-8.00 JOGA/praktyka własna/
8.00-10.00 JOGA Igr.
10.00 herbata energetyczna
10.30-12.00 JOGA IIgr.
12.00 obiad -zakończenie warsztatów

Zajęcia w przestronnej sali (72m), sprzęt do jogi zabezpieczymy. (sala docieplona z kominkiem,podłoga drewniana)

UWAGA:

*Proszę o zgłoszenie osoby,które będą jechać samochodem z różnych stron Polski i będą miały wolne miejsca oraz te, które są zainteresowane skorzystaniem z tych miejsc w zamian za udział w kosztach paliwa. *To warsztat bez wszelkich używek i alkoholu. *Bagaż koniecznie pakujemy do plecaka- od auta trzeba iść ok.15-20 min górska droga- walizki się zupełnie nie sprawdzają ; ) *Konieczne buty w góry na dobrej podeszwie, kurtka, luźny strój do jogi+ciepła bluza i luźne ciepłe skarpety do relaxu. *Proszę o wzięcie własnej maty (jeśli nie posiadasz zgłoś przy zapisie- wypożyczę bezpłatnie) Pozostały sprzęt zabezpieczymy. *Nie zapomnijcie o wzięciu kapci ; ))

cena obejmuje:
zajęcia JOGI+ wieczorne warsztaty+ wyżywienie+ noclegi.
Aby zapisać się na warsztat wystarczy wpłacić, jak najpilniej 300pln zadatku- szczegóły poniżej.

CENNIK:

----na klimatycznym poddaszu, na 12 osób, ogrzewanie centralne lub w niebieskim domku z kominkiem na 6 osób---
--920pln (600 płatne przelewem+320 płatne na miejscu)
Weź własny śpiwór! (na miejscu łóżko, poduszka, koc, prześcieradło)

UWAGA ZNIŻKA w tej opcji zakwaterowania studenci do 26 r.ż. , młodzież szkolna, seniorzy 60+ oraz stali uczestnicy (minimum 3 moje warsztaty) w tej opcji zakwaterowania
--870pln (550 płatne przelewem+320 płatne na miejscu) 

UWAGA! aby skorzystać ze zniżki należy dodatkowo:
1. zapisać się na newsletter na www.YOGAmagdakapela.com
2. udostępnić publicznie jedno z wydarzeń na www.facebook.com/YOGA.magda.kapela

----na sali do jogi z kominkiem
--750pln (550 płatne przelewem+200 płatne na miejscu)
Weź własny śpiwór i karimatę!

----z noclegiem w pokoju 3-4osobowym, ogrzewanie centralne lub w 2 osobowym domku z kominkiem---
--990pln (630 płatne przelewem+360 płatne na miejscu)
----------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz skrócić swój pobyt - proszę o zgłoszenie przy zapisie. Cena o 50pln niższa/dzień pobytu.

Jeśli problemy finansowe stoją Ci na przeszkodzie uczestnictwa w warsztatach to koniecznie daj znać- znajdziemy rozwiazanie.

Proszę o szybką decyzję- ilość miejsc ograniczona, a program warsztatu i miejsce bardzo atrakcyjne! ; ))

Niezbędne kroki:

1.rezerwacja wstępna miejsca na warsztacie-jak najszybciej najlepiej mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 604 997 202 Zapytaj o dostępność miejsc-podaj opcje zakwaterowania.

2.wpłata bezzwrotnego zadatku 300pln- jak najszybciej - wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji
UWAGA WAŻNE!
w tytule wpłaty wpisz tylko;
imię,nazwisko
zajęcia JOGI listopad-S3

nr konta: 44 1140 2004 0000 3302 6138 1638
BRE SA-WBE/Lodz
YOGA MAGDA KAPELA,
al.B-Prażmowskiego 61/6,
31-514 KRAKÓW
---O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat---

W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszelkie pytania!
Serdecznie Zapraszam!
Magda Kapela
tel. 604 997 202
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magda Kapela relax. Fot. Monika Pitoń

Poobiednia sjesta na tarasie - Sopatowiec - listopad 2009
więcej zdjęć? kliknij tutaj!

To świetna okazja, aby dzięki praktyce Jogi i pysznej, rozgrzewającej vege kuchni naładować akumulatory przed nadchodzącą zimą tak, aby w zdrowiu i z dobrą energią przetrwać zimowe chłody. Przy okazji podczas wieczornych zajęć zajmiemy się uruchomieniem energii piątej czakry w której drzemie m.in. nasza mądrość, kreatywność oraz zdolność wyrażania siebie i kontaktu ze światem. W wolnych chwilach będziemy wygrzewać się na słonecznym tarasie lub przy kominku, popijając herbatę w miłym towarzystwie oraz wędrować pełnymi kolorów górskimi szlakami. Serdecznie Was zapraszam do wspólnego doświadczania i smakowania jesieni!! Magda ; )

UWAGA! kolejny warsztat w Sopatowcu to majówka 27 IV do 4 V.

JOGA- Cisza- Dźwięk  szczegółowe informacje wkrótce..

Miejsce: