29 grudnia 2019' do 4 stycznia 2020' SYLWESTER w magicznej chacie w górach- SOPATOWIEC

Wejdź z uśmiechem i POZYTYWNĄ ENERGIĄ w Nowy Rok!

Chcesz poznać cenę? Przewiń w dół ;)

Radosna JOGA 2x dziennie w stodole z widokiem na las przy blasku ognia (osobne grupy- początkująca i zaawansowana) + warsztat towarzyszący: Ruch autentyczny, BMC, taneczny flow.. + relaksacja z dzwonkami koshi, mantrą, oddechem.. + Sylwestrowe Ognisko Dobrych Życzeń i Pozytywnych Afirmacji + Trzy Zasady Prawa Przyciągania czyli co zrobić, aby dać swoim marzeniom, postanowieniom szansę na zmaterializowanie się w Nowym Roku + Tańce w stodole + sesja sylwestrowej JOGI śmiechu ;) + góralski toast + zimowe wejscie na Prehybę + pyszna vege kuchnia 5 przemian..mniam..mniammm ;)

Każdy człowiek rodzi sie wyposażony w wiele talentów. Dorastając często tracimy radość płynącą ze swobodnej twórczości, beztroskiego tańca, ruchu, gestu, oddechu.. Postaramy sie wrócić do swych najlepszych początków aby z odzyskaną mocą i energią wejść w inny niż wszystkie dotąd rok 2018 i otworzyć się na zmiany rozwijając to, co w nas Dobre i Piękne. Nadchodzący rok to Pierwszy Rok Twojego Nowego Życia! Serdecznie zapraszam na odjazdowy WARSZTAT SYLWESTROWY!

 

MIEJSCE: SOPATOWIEC chata w górach w Beskidzie Sądeckim

organizator: dyplomowana nauczycielka jogi MAGDA KAPELA Kraków

FOTO: Magda Kapela- Sopatowiec- Sylwester 2017'

W PROGRAMIE:

COŚ dla Ducha i COŚ dla Ciała ;)

--JOGA+ relaksacja z dzwonkami koshi, mantrą, oddechem.. Magda Kapela ok.6 godz dziennie (podział na 2 grupy)

--warsztat towarzyszący: TAŃCE w Stodole, BMI, ruch autentyczny, taneczny flow.. Magda Przybysz ok.1-1,5 godz dziennie

-kuchnia według PIĘCIU PRZEMIAN- smakowita i oczyszczająca gotuje Gosia Kacner- do syta ; )

NOC SYLWESTROWA:

- Ognisko Dobrych Życzeń

- sylwestrowa sesja JOGI śmiechu ; )

- toast góralski

- TAŃCE w Stodole

- warsztat - Trzy Zasady Prawa Przyciągania: co zrobić, aby dać swoim marzeniom, postanowieniom, celom szansę na zmaterializowanie się w Nowym Roku ?? ; )

- leniwe pogaduchy przy kominku..

- atrakcje kulinarne Gosi i inne niespodzianki..

FOTO: Magda Kapela- Sopatowiec- Sylwester 2017'

OPIS ZAJĘĆ I OSOBY PROWADZĄCE:

Warsztat JOGI przeznaczony jest dla wszystkich. Podział na 2 grupy (grupa początkująca oraz grupa pogłębionej praktyki dla zaawansowanych).

Hatha JOGA intensywnie wzmacnia słabsze partie ciała i rozluźnia nadmiernie napięte budując równowagę w ciele prowadzącą bezpośrednio do równowagi systemu nerwowego i spokoju umysłu. Daje nam proste i skuteczne narzędzia do radzenia sobie ze stresami dnia codziennego. Poprawia ukrwienie organizmu stanowiąc niepowtarzalny, uzdrawiający masaż dla narządów wewnętrznych, reguluje gospodarkę hormonalną, odmładza i relaksuje. Pomaga oczyszczać ciało z toksyn, wzmacnia odporność psychofizyczną na wielu poziomach. Działa leczniczo na schorzenia kręgosłupa i układu ruchowego, uelastycznia stawy. Pogłębia samoświadomość i świadomość ciała dodając naszym ruchom zwinności i gracji. Wzmacnia zdolność uczenia się, zapamiętywania, koncentracji. Wzmacnia nasz element ziemi, kontakt ze światem zewnętrznym. Równocześnie uczy „stać mocna na nogach” i rozwija intuicje. Dodaje odwagi, pozytywnej energii, radosci i otwiera nas na szeroko pojęty rozwój. Regularna praktyka prowadzi do równowagi na wszystkich poziomach Ciała, Umysłu i Ducha.

Magda Kapela joga

zaprasza MAGDA KAPELA certyfikowana nauczycielka Jogi V-tego stopnia Intermediate Junior III

Magda Kapela certyfikat

Zajęcia JOGI, Jogi Śmiechu ; ) ,wykład teoria/filozofia JOGI, oraz relaksację z mantrą, dzwonkami koshi, oddechem poprowadzi MAGDA KAPELA- certyfikowana nauczycielka Jogi (obecnie przygotowuje się do obrony seniorskiego stopnia nauczycielskiego). Uczestniczka wielu szkoleń w zakresie jogi terapeutycznej, pranayamy, medytacji i ayurvedy w kraju i za granicą, trenerka rozwoju osobistego, artystka, arteterapeutka.. Od wielu lat podróżuje po Indiach zgłębiając tajniki JOGI, medytacji i ayurvedy- m.in. dziesięciokrotny staż w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach. Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach. Od ponad 20tu lat prowadzi zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Organizuje warsztaty w kraju i za granicą łącząc JOGĘ z różnymi ścieżkami rozwoju- praca z głosem, improwizacja taneczna, plastyka, kreatywne pisanie. joga śmiechu etc. Regularnie bierze udział w warsztatach szkoleniowych w Polsce i za granicą.

Moja pasja to dzielenie się radością, wiedzą i twórcza praca z ludźmi nad wspólnym, wielopłaszczyznowym rozwojem.

Wieczorny warsztat towarzyszący (codziennie po kolacji) TAŃCE w Stodole czyli TANECZNY PRZEPŁYW - zajęcia pracy ze świadomością ciała, oddechu, energii i improwizacji taneczno- ruchowej. Podczas tych spotkań wieczornych skupimy się na naturalnych przepływach w ciele.. W atmosferze zabawy dotrzemy miejsc, w których drzemie Twój naturalny taniec. Gdzie się zaczyna ruch? Jaka jest Twoja relacja z Twoim ciałem? Z innymi? Jak uruchomić zastaną energię i pozwolić jej płynąć? Ja poczuć się dobrze w przestrzeni? Doświadczysz ćwiczeń zaczerpniętych z Ruchu Autentycznego, BMC, Tai Chi, Kontakt Improwizacji i elementów tańca współczesnego. Doświadczysz tańca jako żywej i obecnej części Twojej prawdziwej natury. Te wszechstronne, rozwojowe zajecia będą świetnym uzupełnieniem do naszej codziennej praktyki Jogi.

Warsztat Sylwestrowy "3 zasady Prawa Przyciągania" czyli co zrobić, aby dać swoim marzeniom, postanowieniom, celom szansę na zmaterializowanie się w Nowym Roku. Podczas wieczoru sylwestrowego zrobimy dodatkowo ćwiczenie, które pomoże Ci znaleźć sbosoby na wprowadzenie trwałych, pozytywnych zmian w sposobie życia,a także, między innymi zmotywować się do praktyki własnej i umocnić na ścieżce Jogina ; ))

Wieczorne zajęcia poprowadzi Magda Przybysz Magda jest absolwentką Wydziału Psychologii Stosowanej Uniwersytet  u Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończyła specjalizację z psychologii sportu oraz psychologii integracyjnej. Specjalizuje się w neurolingwistyce oraz metodach pracy ze świadomością ciała, a zwłaszcza w Body Mind Centerin Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie taniec w roku 2013. Jest autorką książki "Kalejdoskop mocy" oraz współtwórczynią kalendarzy motywacyjnych. Wykładała na Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Muzykoterapii i na Wydziale Aktorskim w WSKiMS w Warszawie. Obecnie uczy w Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym oraz w Studium Kompozycji Ruchowej w Hurtowni Ruchu w Krakowie. Jest producentką i autorką wielu przedstawień taneczno -muzycznych pokazywanych w kraju i zagranicą (między innymi przy współpracy z Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk w Poznaniu, Urzędem Marszałkowskim w Krakowie i Lyon Citee we Francji,Instytutem Muzyki i Tańca w Warszawie). Łączy swoje umiejętności i doświadczenie z zakresu , pracy ze świadomością ciała, psychologią sceny i procesów grupowych oraz szeroko pojętej twórczości prowadząc autorskie zajęcia, dopasowane do potrzeb uczestników. Sama praktykuje Jogę i medytację od ponad 15 lat i opracowuje zajęcia , które wspierają praktykę asan.

Zimowe wejście na Prehybę Jeśli tylko pogoda pozwoli pokusimy sie o zimowe zdobycie szczytu Prehyby- a tam czekają naleśniki ; ) -weźcie dobre buty w góry! 

VEGE PAPU: "Małgosia zaprasza do stołu na szczególne, wegetariańskie jedzenie przyrządzone zgodnie z PIĘCIOMA PRZEMIANAMI, na chleb z domowego pieca, pasztety, ciasta, przetwory magiczne i wszystko, co smakowite i zdrowe. Jeśli masz ochote na spedzenie czasu w niecodziennym miejscu otoczonym jabłoniami i ciszą, to jest to właśnie to miejsce,którego szukasz..." 

(dostępna także opcja wegańska i bardziej bezglutenowa -zgłoś przy zapisie.)

W przerwach pomiędzy zajęciami można wypoczywać, sączyć leniwie herbatkę wygrzewając się przy kominku, prowadzić niespieszne konwersacje, śnić piękne sny, zagłębić sie w sopatowskim księgozbiorze, wędrować po górach, zawierać nowe interesujące znajomości, albo pomagać Małgosi w przygotowaniu posiłków ucząc się przy okazji sztuki gotowania wg. 5 przemian..

MIEJSCE:

Sopatowiec - szlak na Prehybę - Beskid Sądecki. Więcej informacji o tym niezwykłym miejscu (także- jak dojechać) na stronie: www.sopatowiec.pl

TERMIN:

29 grudnia 2019’- 4 stycznia 2020'

START:

niedziela, 29 grudnia

zakwaterowanie

18.00-kolacja

19.30-spotkanie w stodole, wpłaty+ wspólna AKCJA artystyczno- integracyjna ;)

ZAKOŃCZENIE:

sobota, 4 stycznia

zajęcia wg planu i obiad

 

Bardzo orientacyjny PLAN DNIA:

do południa; praktyka własna, herbata rozgrzewająca, owsianka-jaglanka

2 grupy JOGI po ok.1,5-2 godziny, obiad spacery,wypoczynek, zabawy twórcze, książki,rozmowy.. popołudniowa JOGA regeneracyjna 2 grupy ok.1,5-2 godziny kolacja warsztat: TAŃCE w Stodole

po południu; JOGA regeneracyjna 2 grupy ok. 1,5 godziny, kolacja, warsztat: TANECZNY FLOW w Stodole


Jeszcze gdzieś "wciśniemy" do planu Rytuał dla Ziemi, spacer z Oddechem, sesję Jogi Śmiechu, wykład teoria Jogi i czas na Wasze pytania/konsultacje..

Plan jak zwykle będę rysowała i wywieszała na bieżąco ;))

 

Zajęcia w przestronnej sali (72m), sprzęt do jogi zabezpieczymy. (sala docieplona z kominkiem, podłoga drewniana)

UWAGA:

*Proszę o zgłoszenie osoby,które będą jechać samochodem z różnych stron Polski i będą miały wolne miejsca oraz te, które są zainteresowane skorzystaniem z tych miejsc w zamian za udział w kosztach paliwa.

*To warsztat 100% VEGE oraz BEZ wszelkich używek i alkoholu.

*Bagaż koniecznie pakujemy do plecaka- od auta trzeba iść ok.15-20 min górska droga- walizki się zupełnie nie sprawdzają ; )

*Konieczne buty w góry na dobrej podeszwie, kurtka, luźny strój do jogi+ciepła bluza i luźne ciepłe skarpety do relaxu.

*Proszę o wzięcie własnej maty (jeśli nie posiadasz zgłoś przy zapisie- wypożyczę bezpłatnie) Pozostały sprzęt zabezpieczymy.

*Nie zapomnijcie o wzięciu kapci ; )) Przyda się też czołówka oraz kubek termiczny lub mały termos.

*Na Sylwestra pełen luz w ubiorze (na sali boso) ale warto zabrać COŚ z cekinami i KONIECZNIE otwarte trzecie OKO ; ))

 

cena obejmuje:
zajęcia JOGI+ warsztaty dodatkowe+ wyżywienie+ noclegi. 
Aby zapisać się na warsztat napisz do mnie jak najszybciej-

szczegóły poniżej..

CENNIK:

----na klimatycznym poddaszu, na 12 osób (ogrzewanie centralne) lub w niebieskim domku z kominkiem na 6 osób---
--1360 pln (850 płatne przelewem+510 płatne na miejscu) Weź własny śpiwór! (na miejscu łóżko, poduszka, koc, prześcieradło)

UWAGA ZNIŻKA w tej opcji zakwaterowania studenci do 26 r.ż. , młodzież szkolna, seniorzy 60+ oraz stali uczestnicy (minimum 3 moje warsztaty) w tej opcji zakwaterowania 
--1310 pln (800 płatne przelewem+510 płatne na miejscu)

----------------------------
WAŻNE ! aby skorzystać ze zniżki należy dodatkowo:
1. zapisać się na newsletter na www.YOGAmagdakapela.com
2. udostępnić publicznie jedno z wydarzeń na www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
3. lajknąć stronę www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
----------------------------

----na sali do jogi z kominkiem opłata zniżkowa dla wszystkich ale uwaga- spełnij warunki z tabelki powyżej!
--1100 pln (800 płatne przelewem+300 płatne na miejscu) 
Weź własny śpiwór i karimatę!

----z noclegiem w pokoju 3-4osobowym, ogrzewanie centralne lub w 2 osobowym domku z kominkiem--- TU zniżka NIE obowiązuje.
--1470 pln (900 płatne przelewem+570 płatne na miejscu)
----------------------------------------------------------------
--Warsztat stanowi całość nie ma możliwości skracania pobytu,

nie ma zwrotów w takim wypadku.

--UWAGA! Jeśli zapiszesz się na warsztat ale okaże się, że nie możesz 

jednak jechać to koniecznie daj znać- chodzi nie tylko o ew zwrot 

Twojego, niewielkiego zadatku ale także i o to, aby miejsce się nie zmarnowało

- jest zawsze wiele chętnych! Dziękuję za Dobrą Komunikację <3 

--DZIECI na ten warsztat przyjmuję tylko w wyjatkowych przypadkach, w opcji "na wspólnym łóżku" albo na karimatce obok łóżka opiekunki/a. Na tym warsztacie NIE ma opieki ani żadnych zajęć dla dzieci. O ceny dla ew dzieci pytaj mailem.

(Zapraszam dzieci na warsztaty rodzinne w czerwcu i w sierpniu ;))

--Jeśli problemy finansowe stoją Ci na przeszkodzie uczestnictwa w warsztatach to koniecznie daj znać- postaramy się znaleźć rozwiazanie.

---

Proszę o szybką decyzję- ilość miejsc ograniczona, a program warsztatu i miejsce bardzo atrakcyjne! ; ))

Niezbędne kroki:

1.rezerwacja wstępna miejsca na warsztacie-jak najszybciej najlepiej mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 604 997 202 Zapytaj o dostępność miejsc-podaj opcje zakwaterowania.

2.wpłata bezzwrotnego zadatku ok 200 zł/osoba

- dokładna kwota zadatku i numer konta zostaną podane przy zapisie.

W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszelkie pytania!
Serdecznie Zapraszam! 
Magda Kapela 
tel. 604 997 202 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-----------------------

ZAPRASZAM na Wyprawę z JOGĄ do Indii po SŁOŃCE, RADOŚĆ i ŚWIĘTY SPOKÓJ- marzec 2020 oraz na inne warsztaty z JOGĄ i nie tylko!    

ZOBACZ SZCZEGÓŁY- kliknij TU

-----------------------