27 kwietnia - 4 maja 2019’

magiczny SOPATOWIEC - ostatnie 2-3 wolne miejsca!

 

JOGA - Magda Kapela - osobna grupa dla początkujących!!

+ medytacja, praca z oddechem, mantrą OM

+ wieczorne sesje masaży dźwiękiem

- gongi, dzwonki, misy śpiewające..

+ dzień milczenia

+ pyszna vege kuchnia 5przemian

+ wędrówki w góry i nad rzekę..

 

Zaprasza certyfikowana

nauczycielka jogi Magda Kapela

---Rozwiń skrzydła na wiosnę!---

 

Ruszaj na radosne

               majowe wakacje!!

Weź łagodny wdech!

Przebudź ciało i duszę z zimowego snu!

Nasyć się wiosenną energią natury!

Magią gór, zapachem ziemi, kolorami kwiatów,

ciepłem promieni słonecznych, ciszą i spokojem..

Poczuj radość w sercu! Rozkwitaj!

Rozwiń skrzydła!

Przed nami 7 dni radosnych,

majowych wakacji ; )

 Zapraszam początkujących i zaawansowanych!

(osobne grupy)

Będę dzielić się z Wami m.in. nowymi doświadczeniami po dziesiątym już stażu w Instytucie JOGI B.K.S.Iyengara w Indiach.

 W PROGRAMIE:

---JOGA wg.BKS Iyengara-

Prowadzi certyfikowana nauczycielka Magda Kapela Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach -obecnie przygotowuje się do obrony seniorskiego stopnia nauczycielskiego. Praktyka w bliskim kontakcie z naturą nastawiona będzie na wzmocnienie, doenergetyzowanie oraz pogłębienie Świadomości Ciała poprzez budowanie równowagi,a przede wszystkim, na kreowanie naszej wewnętrznej zharmonizowanej przestrzeni, co pozwoli na spokojne, zrównoważone i pełne radości bycie w codzienności.

---medytacje, praca z mantrą Om, uzdrawiające kręgi- Kadambari– licencjonowana liderka Om Chanting

---wieczorne sesje masaży wibracyjnych- gongi, dzwonki, misy śpiewające– licencjonowana terapeutka dźwiękiem Agnieszka Urban

---kuchnia według PIĘCIU PRZEMIAN smakowita,rozgrzewająca i oczyszczająca gotuje Gosia Kacner - codziennie do syta : )

oraz:

pogodny dzień milczenia,  JOGA śmiechu ; ) spacery medytacyjne, relaksacja przy dźwiękach dzwonków koshi, wyprawa na Prehybę- pyszne naleśniki z borówkami-jagodami.. i nad Dunajec- orzeźwiające harce w rzece, puszczanie kaczek.. Pieczenie oscypka w ognisku na patyku lub ziemniaka w popiele i inne atrakcje..

 

JOGA intensywnie wzmacnia słabsze partie ciała i rozluźnia nadmiernie napięte budując równowagę w ciele prowadzącą bezpośrednio do równowagi systemu nerwowego i spokoju umysłu. Daje nam proste i skuteczne narzędzia do radzenia sobie ze stresami dnia codziennego. Poprawia ukrwienie organizmu stanowiąc niepowtarzalny, uzdrawiający masaż dla narządów wewnętrznych, reguluje gospodarkę hormonalną, odmładza i relaksuje, pomaga oczyszczać ciało z toksyn, wzmacnia odporność psychofizyczną na wielu poziomach. Działa leczniczo na schorzenia kręgosłupa i układu ruchowego, uelastycznia stawy. Pogłębia samoświadomość i świadomość ciała dodając naszym ruchom zwinności i gracji. Wzmacnia zdolność uczenia się, zapamiętywania, koncentracji. Wzmacnia nasz element ziemi, kontakt ze światem zewnętrznym. Równocześnie uczy „stać mocno na nogach” i rozwija intuicje. Dodaje odwagi, pozytywnej energii, radośći i otwiera nas na szeroko pojęty rozwój. Regularna praktyka prowadzi do równowagi na wszystkich poziomach Ciała, Umysłu i Ducha.

 

zaprasza Magda Kapela certyfikowana
nauczycielka Jogi V-tego stopnia- 
Intermediate Junior III

 

Zajęcia JOGI poprowadzi Magda Kapela- dyplomowana nauczycielka jogi (obecnie przygotowuje się do obrony seniorskiego stopnia nauczycielskiego). Uczestniczka wielu szkoleń w zakresie jogi terapeutycznej, pranayamy, medytacji i ayurvedy w kraju i za granicą. Trenerka rozwoju osobistego, artystka, arteterapeutka. Od wielu lat podróżuje po Indiach zgłębiając tajniki JOGI, medytacji i ayurvedy- m.in. dziewięciokrotny staż w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach. Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach, sygnowane przez B.K.S Iyengara. Od ponad 20tu lat prowadzi zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Organizuje warsztaty w kraju i za granicą łącząc JOGĘ z różnymi ścieżkami rozwoju- praca z głosem, improwizacja taneczna, plastyka, kreatywne pisanie etc. Regularnie bierze udział w warsztatach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Jej pasja to dzielenie się radością, wiedzą i twórcza praca z ludźmi nad wspólnym, wielopłaszczyznowym rozwojem. Więcej o mnie- czytaj TU

Wieczorne MEDYTACJE i uzdawiające kręgi- Pomogą Ci doświadczyć wewnętrznej harmonii, zrelaksować Ciało i Umysł.

Krąg OM Healing jest grupową techniką uzdrawiania, której początki sięgają tysiące lat wstecz. Pochodzi ona z czasów, kiedy ludzie mieli lepszy kontakt z wyższą świadomością i żyli w większej harmonii ze wszechświatem. Starożytni Ryszi, mędrcy będący autorami pism wedyjskich, stosowali wówczas pierwotną wibrację OM, aby nieść innym uzdrowienie oraz przywrócić harmonię wśród ludzi i w świecie przyrody. Medytacje poprowadzi Kadambari – licencjonowana liderka Om Healing. oraz nauczycielka technik: Atma Kriya Joga, Simply Meditation, praca z Mudrami, Mindfulness.. Poprowadzi dla chętnych sesje Om Healing, które wniosą Miłość i Spokój w nasze Serca i Umysły.

Sesje dźwiękowe gongów i mis tybetańskich.
Wieczorne zajęcia będą kończyć się kojącym masażem wibracyjnym przy użyciu gongów, dzwonków i mis śpiewających. Dźwięki mis rozprzestrzeniają się, powodując delikatne, uzdrawiające wibracje pobudzające w ciele przepływ energii życiowych odpowiedzialnych za naszą kondycje psychofizyczną. Pomoże nam to w pogłębieniu uzyskanego podczas medytacji stanu relaksu, dokończy proces energetycznego oczyszczenia oraz ogólnej harmonizacji. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Urban, terapeutka dźwiękiem.

Agnieszka Urban - Absolwentka UJ, naturoterapeutka, certyfikowana przez Instytut Petera Hessa terapeutka dźwiękiem IV stopnia oraz Theta Healing, dyplomowana masażystka. W życiu wyznaje zasadę Hipokratesa- Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Pasjonuje się medycyną naturalną – zdrowym trybem życia. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w swojej pracy na co dzień- prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe terapii dźwiękiem, tzw „kąpiele dźwiękiem”, podczas których wprowadza w głęboki relaks oraz pomaga uczestnikom rewitalizować siły witalne. Determinacja, konsekwencja, a przy tym pogoda ducha oraz zaraźliwy optymizm, to jej cechy rozpoznawcze :) Prywatnie kochającą mama  trójki wspaniałych dzieci. 

Działa we własnym centrum Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa „Morskie powietrze w sercu Krakowa”: www.krakowskajaskiniasolna.pl

 

Kuchnia 5 PRZEMIAN doskonale wpływa na nasze zdrowie - dodaje zrównoważonej energii, zasila organizm dużą porcją witamin i minerałów sprowadza uśmiech i błogość na twarze biesiadników ; )

 

"Małgosia zaprasza do stołu na szczególne, wegetariańskie jedzenie przyrządzone zgodnie z zasadą PIĘĆ PRZEMIAN, na chleb z domowego pieca,pasztety,ciasta, przetwory magiczne i wszystko,co smakowite i zdrowe. Jeśli masz ochotę na spędzenie czasu w niecodziennym miejscu otoczonym jabłoniami i cisza,to jest to właśnie to miejsce,którego szukasz..."

W przerwach pomiędzy zajęciami można wypoczywać,wędrować po górach albo pomagać Małgosi w przygotowaniu posiłków.

(Jeśli potrzebujesz opcji wegańskiej lub bez glutenu pszennego- zgłoś przy zapisie)

 

MIEJSCE:

Sopatowiec-na Prehybie- Beskid Sądecki. Więcej informacji o tym niezwykłym miejscu (także- jak dojechać) na stronie: www.sopatowiec.pl

 

(bardzo orientacyjny) PLAN WARSZTATU:

--27 kwietnia---

/można przybywać od rana - w garnku na piecu czeka herbata/

19.00 kolacja

20.30 spotkanie integracyjno-informacyjne/wpłaty

---28 kwietnia do 3 maja---

7.00-8.00 JOGA/praktyka własna/

8.00-8.45 - medytacja w kręgu z mantrą Om

9.00-10.30 JOGA Igr.

10.30 herbata energetyczna-owsianka

11.00-12.30 JOGA IIgr.

12.30 obiad 14.00 spacery, czas wolny, polegiwanie na zielonej trawce..

17.00-18.30 JOGA regeneracyjna

18.30-19.15 - medytacja w kręgu z mantrą Om

19.15 Kolacja

20.30 sesje masaży wibracyjnych/koncerty; gongi, dzwonki,misy śpiewające oraz spotkania w kręgu, mandale, wykład, konsultacje..

---4 maja---

7.00-8.00 JOGA/praktyka własna/

8.00-10.00 JOGA Igr.

10.00 herbata energetyczna

10.30-12.00 JOGA IIgr.

12.00 obiad -zakończenie warsztatów

Program będzie modyfikowany w związku z naszymi różnymi grupowymi aktywnościami, zajęciami, wycieczkami etc.

 

Zajęcia w przestronnej sali (72m)

(sala docieplona z kominkiem,podłoga drewniana)

 

UWAGA:

*Proszę o zgłoszenie osoby,które będą jechać samochodem i będą miały wolne miejsca oraz te,które są zainteresowane skorzystaniem z tych miejsc w zamian za udział w kosztach paliwa.

*Bagaż koniecznie pakujemy do plecaka- od auta trzeba iść ok.15-20 min górska droga- walizki się nie sprawdzają 8 ) (możliwy transport samochodowy na górę)

*Konieczne buty w góry na dobrej podeszwie,kurtka, luźny strój do Jogi+ ciepła bluza i luźne cieple skarpety do relaxu.

*Proszę o wzięcie własnej maty i paska do Jogi (jeśli nie posiadasz zgłoś przy zapisie- wypożyczę bezpłatnie) Pozostały sprzęt zabezpieczymy.

*Nie zapomnijcie o wzięciu kapci ; ))

 

CENNIK:

cena obejmuje-nocleg, wyżywienie, wszystkie zajęcia- pełnych 7 dni

----na klimatycznym poddaszu, na 14 osób
lub w niebieskim domku z kominkiem na 6 osób---
1400 pln (zadatek 800 płatne przelewem+600 płatne na miejscu)
Weź własny śpiwór! (na miejscu łóżko, poduszka, koc, prześcieradło)
 
UWAGA ZNIŻKA:
w powyższej opcji zakwaterowania dla studentów, stałych uczestników
(min. 3 moje warsztaty) oraz dla wszystkich, którzy zapiszą się i wpłacą zadatek
przed 20-tym stycznia cena 1350 pln  (odejmij 50 pln od zadatku)
WAŻNE ! aby skorzystać ze zniżki należy dodatkowo:
1. zapisać się na newsletter na www.YOGAmagdakapela.com
2. udostępnić publicznie jedno z wydarzeń na www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
 
----na sali do jogi z kominkiem lub we własnym namiocie---
1100 pln (zadatek 750 płatne przelewem+ 350 płatne na miejscu)
Weź własny śpiwór i karimatę!
 
----z noclegiem w pokoju 3- 4osobowym---
1520pln  (zadatek 850 płatne przelewem + 670 płatne na miejscu)
Uwaga: Pościel jest na miejscu. Ręcznik weź z domu ; )
W tej opcji zniżka nie obowiązuje bo to, jak na Sopatowiec standard VIP-owski ;))
-------------------
---Warsztat stanowi integralną całość- wchodzimy razem w pewien rozwojowy proces. Obecność podczas wszystkich części- początek, przebieg,zakończenie jest istotna. Jeśli naprawdę musisz skrócić swój pobyt- proszę koniecznie o zgłoszenie przy zapisie- sprawa zostanie rozpatrzona indywidualnie. Cena być może będzie 50-80pln niższa za odjęty dzień pobytu.

---wpłatę zadatku można rozłożyć na raty- proszę o maila w tej sprawie.

---Ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsc noclegowych nie przewiduję zniżek dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w zajęciach-zapraszam wszystkich bez wyjątku do wspólnej zabawy i praktyki JOGI! (w kwestii dzieci- pytaj mailem)

 

Proszę o szybką decyzję- ilość miejsc ograniczona, a warsztat i miejsce naprawdę atrakcyjne! ; )

 

Niezbędne kroki:

1.rezerwacja wstępna miejsca-jak najszybciej najlepiej mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 604 997 202 Zapytaj o dostępność miejsc-podaj opcje zakwaterowania.

2.wpłata bezzwrotnego zadatku-jak najszybciej- jest potwierdzeniem rezerwacji

UWAGA WAŻNE!w tytule wpłaty wpisz tylko:

imię,nazwisko ZAJĘCIA JOGI-maj-S1

 nr konta :44 1140 2004 0000 3302 6138 1638

BRE SA-WBE/Lodz

YOGA MAGDA KAPELA,

al.B-Prażmowskiego 61/6,

31-514 KRAKÓW

---O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat---

 W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszelkie pytania! Serdecznie Zapraszam do wspólnej praktyki!

Magda Kapela

tel.604 997 202 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(16 II- 5 IV jestem w Instytucie Jogi w Indiach- proszę w tym czasie wyłącznie o kontakt mailowy)

www.YOGAmagdakapela.com

www.facebook.com/YOGA.magda.kapela/

---energia- rozwój- detox naturalny- relaks----

 

ZAPRASZAM także na marcową Wyprawę z JOGĄ do Indii XI/XII 2019!

Informacje?? Kliknij TU

 

 

więcej zdjęć z warsztatów- kliknij FOTO GALERIA

Inne terminy naszych warsztatów- JOGA i nie tylko: wiosna, lato, jesień, zima.. ;) kliknij TU