20 do 23 CZERWCA 2018’ długi weekend (Boże Ciało)- to już XXII edycja tego warsztatu!

JOGA aktywna i regeneracyjna z MAGDĄ KAPELA 2x dziennie (osobna grupa początkująca), PILATES dla chętnych, wykład, podstawy filozofii Jogi oraz o wpływie Jogi na organizm- sesja pytań, konsultacje, oraz sesja Joga Śmiechu ;))

+Górskie spacery, popijanie źródlanki prosto z kranu, brodzenie po łące, oddychanie czystym powietrzem, sauna, masaże.. albo nieśpieszne pogaduszki i słodkie leniuchowanie na zielonej trawce..

+Zajęcia dla dzieci ;) -plastyczne i kreatywno-ruchowe, praca z twórczą wyobraźnią.. dla dzieci 4-10 lat2 x dziennie, podczas zajęć dla dorosłych!

miejsce: Hotel górski - Hala Kalatówki w sercu TATR- teren Parku Narodowego.

zaprasza: certyfikowana nauczycielka JOGI MAGDA KAPELA

 

 

Zajęcia JOGI i Pilatesa wzmocnią Cię i zregenerują! Świeże powietrze sprawi, ze poczujesz się lekki i radosny!

Dzięki vege kuchni oczyścisz i zrównoważysz organizm! Podczas górskich spacerów poczujesz przypływ energii, magię gór!

Pij krystalicznie czystą, źrodlaną wodę! Oddychaj tatrzańskim powietrzem! Ciesz się pełnią życia!

 

W oczekiwaniu na wakacje już teraz sprezentuj sobie udany długi weekend!

Wystarczy wziąć 1 dzień urlopu i można ruszać na czterodniowy warsztat w góry..

 

zaprasza Magda Kapela certyfikowana

nauczycielka Jogi V-tego stopnia: Intermediate Junior III

  

JOGA intensywnie wzmacnia słabsze partie ciała i rozluźnia nadmiernie napięte budując równowagę w ciele prowadzącą bezpośrednio do równowagi systemu nerwowego i spokoju umysłu. Daje nam proste i skuteczne narzędzia do radzenia sobie ze stresami dnia codziennego. Poprawia ukrwienie organizmu stanowiąc niepowtarzalny, uzdrawiający masaż dla narządów wewnętrznych, reguluje gospodarkę hormonalną, odmładza i relaksuje, pomaga oczyszczać ciało z toksyn, wzmacnia odporność psychofizyczną na wielu poziomach. Działa leczniczo na schorzenia kręgosłupa i układu ruchowego, uelastycznia stawy. Pogłębia samoświadomość i świadomość ciała dodając naszym ruchom zwinności i gracji. Wzmacnia zdolność uczenia się, zapamiętywania, koncentracji. Wzmacnia nasz element ziemi, kontakt ze światem zewnętrznym. Równocześnie uczy „stać mocno na nogach” i rozwija intuicje. Dodaje odwagi, pozytywnej energii, radości i otwiera nas na szeroko pojęty rozwój. Regularna praktyka prowadzi do równowagi na wszystkich poziomach ciała, umysłu i ducha. (przed południem joga energetyczna, wieczorem regenerująca)

Zajęcia JOGI poprowadzi Magda Kapela Certyfikowana nauczycielka JOGI metodą B.K.S.Iyengara- piątego stopnia. Obecnie przygotowuje się do obrony seniorskiego stopnia nauczycielskiego.

Regularnie podróżuje do Indii ucząc się JOGI (m.in. dziesięciokrotny staż w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach) i praktykując w ashramie medytacyjnym. Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach. Prowadzi zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Pracuje w komisjach egzaminujących nauczycieli JOGI. Organizuje warsztaty w kraju i za granicą łącząc JOGĘ z różnymi ścieżkami rozwoju - praca z głosem, improwizacja taneczna, plastyka, kreatywne pisanie, świadomy oddech, bieganie naturalne etc. Zgłębia tajniki medycyny naturalnej, psychologii, różne formy rozwoju osobistego, arteterapii.. Regularnie bierze udział w warsztatach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Więcej o mnie CZYTAJ TU jeśli chcesz ;)

Zapraszam do udziału, w miarę wolnych miejsc, także osoby towarzyszące, które nie będą brać udziału w zajęciach Jogi i Pilatesa ale mogą korzystać z uroków Tatr, spacerować, wziąć udział w zajęciach Jogi Śmiechu, w wykładzie z teorii Jogi, we współnych posiłkach etc..

Dla tych osób cena jest niższa o 300 pln- patrz cennik poniżej.

 

PILATES - Magda Kapela  uprawnienia instruktorskie od 1998r.

-forma gimnastyki przy spokojnej muzyce w tempie naturalnych oddechów. Oddziałuje wzmacniająco na cały organizm, pomaga zapobiegać problemom z kręgosłupem, a smukła, wyprostowana sylwetka, którą otrzymujemy dzięki regularnym ćwiczeniom to bardzo miły dodatek ; )

 

JOGA ŚMIECHU- Magda Kapela

 „Nie musimy być szczęśliwi by się śmiać, stajemy się szczęśliwi, gdy się śmiejemy”

dr Madan Kataria, lekarz kardiolog, twórca JOGI ŚMIECHU.

Czy wiesz, że możemy śmiać się niezależnie od nastroju? ; )) Takie możliwości otwiera JOGA ŚMIECHU, praktyka, która łączy oryginalne ćwiczenia wywołujące śmiech z ćwiczeniami oddechowymi jogi (pranajamą) i relaksacjami. Śmiejemy się w grupie, utrzymując kontakt wzrokowy i dziecięcą jakość zabawy, po kilku chwi-lach od wywołanego na życzenie śmiechu przechodzimy do naturalnego śmiechu. Jest udowodnione naukowo, że nasze ciało nie rozróżnia pomiędzy śmiechem "sztucznym", a samoistnym, w obu wypadkach dostaje dużą dawkę tlenu, energii i dobrego samopoczucia! JOGA ŚMIECHU została stworzona w Indiach w 1995 roku przez doktora medycyny Madana Katarię, który wraz z grupą 5 osób utworzył pierwszy klubu śmiechu w parku w Bombaju. Od tego czasu powstały tysiące klubów śmiechu w ponad 70 krajach. Joga śmiechu propagując śmiech jako rodzaj uniwersalnego języka chce przyczynić się do budowania światowego pokoju. Zajęcia są otwarte dla osób w każdym wieku- wystarczy brak przeciwskazań zdrowotnych, tak, jak do uprawiania np. aerobiku.

JOGA ŚMIECHU-zalety:

*dostarcza świeżej dawki endorfin i poprawia nastrój

*wzmacnia system immunologiczny i wspomaga samoleczenie się organizmu

*sprzyja lepszej wydajności i kreatywności 

*ułatwia kontakty społeczne- dzięki wewnętrznej pogodzie ducha, którą daje ta praktyka łatwiej przyciągnąć nowych znajomych i przyjaciół

*pozwala przejść ze śmiechem przez wyzwania, które nam stawia życie, daje więcej spokoju i dystansu, otwiera świadomość na nowe rozwiązania.

Zajęcia dla dzieci ;)

-plastyczne i kreatywno-ruchowe, praca z twórczą wyobraźnią.. dla dzieci 4-10 lat

2x dziennie (podczas porannej grupy początkującej Jogi oraz popołudniowej sesji Jogi lub Pilatesa)

Podczas zajęć podejmiemy różnorodne aktywności. Będziemy bawić się w terenie, integrować, puszczać duże bańki mydlane, działać twórczo i sensorycznie. Będziemy wydobywać ekspresję ruchową, podziałamy na zmysły, zbadamy zjawiska i doświadczamy nowych, ciekawych przygód oraz wykonamy wspólnie wielkoformatowe prace plastyczne..

 Zajęcia dla dzieci poprowadzi Natalia Zawartka Ignaszak- Dyplomowana animatorka kultury, mgr edukacji wczesnoszkolnej i sztuki. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej oraz opiekuńczo – wychowawczej. Uczestniczka krajowych i międzynarodowych szkoleń oraz konferencji w dziedzinie animacji, kultury oraz pedagogiki cyrku. Pasjonują ją szeroko pojęte działania artystyczne. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu imprez, warsztatów oraz zajęć sensorycznych dla dzieci. Założycielka Strefy Artystycznej Uciechowo, współzałożycielka Fundacji Animacji Społeczno-Kulturalnej KWADRATURA. Pomysłodawczyni i główna organizatorka Dziecięcego Festiwalu Działań Artystycznych „Sztukakuka” oraz „Letniej Akademii Artystycznej” w Kaliszu. W 2015 roku laureatka nagrody Prezydenta Miasta Kalisza w kategorii animator kultury za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa narodowego. Bierze czynny udział i wspiera swoimi działaniami wiele imprez kulturalnych jak i charytatywnych. W ramach wolontariatu prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci podczas różnorodnych festiwali na terenie całego kraju. Prywatnie szczęśliwa mama Zuzanny i Beniamina. Uwielbia pracę z ludźmi i działania społeczne. Kocha las, morze i bańki mydlane.)

 MIEJSCE:

Hotel Górski na Kalatówkach położony jest na pieknej hali, w drodze na Giewont -teren Tatrzańskiego Parku Narodowego, wyśmienite miejsce na spacery -tu krzyżuje sie wiele szlaków turystycznych W hotelu znajduje sie mała biblioteczka, gry dla dzieci, kawiarnia, sauna, gabinety masażu. Ogrzewanie centralne, ręczniki w pokojach. Hotel ma wlasne ujęcie wody źródlanej którą można pić wprost z kranu.

 

WYŻYWIENIE:

Dwa razy dziennie ciepłe, urozmaicone, zbilansowane wegetariańskie posiłki oraz rozgrzewająca poranna herbata z miodem, imbirem, cytryną +owoc. Odmiana diety na bezmięsną jest bardzo polecana także osobom, które na co dzień nie są wegetarianami. To znakomita okazja do oczyszczenia organizmu z toksyn oraz zasilenia go świeżą porcją witamin i minerałów! – często także inspiracja do trwałych, prozdrowotnych i proekologicznych zmian w diecie i stylu życia ; ) Zapraszamy na krokiety z soczewicą, gołąbki, naleśniki ze szpinakiem - kuchnia sprawdzona wielokrotnie podczas naszych warsztatów.

(jeśli potrzebujesz opcji wegańskiej czy bez glutenu pszennego- zgłoś przy zapisie)

 

 CENNIK:

OSOBA DOROSŁA- cena obejmuje: zajęcia warsztatowe
+ wyżywienie+ noclegi+ transport bagażu z Zakopanego

(ceny dla dzieci- zobacz poniżej)

-----925 pln z noclegiem w pokoju 3 do 5-cio osobowym z umywalką
(łazienki i toalety w korytarzu- czyste, schludne)
(550 zadatek na konto+ 375 płatne na miejscu)

--cena w tej opcji ze zniżką- 875 pln do 10 lutego!


-----960 pln z noclegiem w pokoju 2-osobowym z umywalką
(łazienki i toalety w korytarzu- czyste, schludne)
(550 zadatek na konto+ 210 płatne na miejscu)

--cena w tej opcji ze zniżką- 910 pln do 10 lutego!

---------

UWAGA ZNIŻKA: w powyższych opcjiach zakwaterowania dla studentów do 26 r.ż,

stałych uczestników (min. 3 moje warsztaty) oraz dla wszystkich,

którzy zapiszą się i wpłacą zadatek przed 10 lutego cena analogicznie 875 i 910

(odejmij 50 pln od zadatku)

WAŻNE ! aby skorzystać ze zniżki należy dodatkowo:
1. zapisać się na newsletter na www.YOGAmagdakapela.com
2. udostępnić publicznie jedno z wydarzeń na www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
3. lajknąć stronę www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
 ---------

-----1045 pln z noclegiem w pokoju 2 lub 3-osobowym z łazienką
(550 zadatek na konto+ 495 płatne na miejscu)

-----1020 pln z noclegiem w pokoju 1osobowym z umywalką (jest tylko 1 taki pokój)
(łazienki i toalety w korytarzu- czyste, schludne)
(600 zadatek na konto+ 420 płatne na miejscu)

-----1175 pln z noclegiem w pokoju 1osobowym z łazienką (jest tylko 1 taki pokój)
(650 zadatek na konto+ 525 płatne na miejscu)

 --------------------
- jest możliwość rozłożenia wpłaty zadatku na raty- pytaj mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- OSOBA TOWARZYSZĄCA (bez zajęć minus 300zł)
 --------------------
CENY dla DZIECI:
---dziecko do lat 3 bez świadczeń GRATIS
(na "wspólnym spaniu", bez wyżywienia, bez zajęć)

---dziecko 4- 10 lat:
-Pokój 2-3 osobowy z łazienką
600 pln (na osobnym łóżku)
545 pln (na dostawce)
-Pokój 2-5 osobowy z umywalką
525 pln (na osobnym łóżku)
500 pln (na dostawce)

-o dokładną wycenę pytaj mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------
 
Zabierz ze sobą MATĘ i pasek do Jogi!
Jeśli nie masz własnej maty i paska daj znać przy zapisie (wypożyczę bezpłatnie) pozostały sprzęt będzie dowieziony na miejsce dla wszystkich. Zajęcia odbywać się będą w nowej sali lustrzanej, na tarasie lub w plenerze.
 
DOJAZD:
Dojazd komunikacją do Zakopanego jest dogodny ze wszystkich większych miast w Polsce.
W pierwszym dniu bagaż będzie wywieziony do hotelu z Zakopanego z ul.B.Czecha- parking COS. (tam można też zostawić auto- parking ok.15 pln/doba)
Z Kuźnic można wyjść na Kalatówki spacerem ok.20 min, brukowaną drogą (bagaż wjeżdża samochodem należącym do hotelu).
Dojazd do Kuźnic z Zakopanego taxówką albo busem za 3 zł. Szczegóły podam w mailu organizacyjnym na kilka dni przed warsztatem.
 
JAK SIĘ ZAPISAĆ??
Niezbędne kroki:
1. rezerwacja wstępna miejsca-jak najszybciej
najlepiej mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie 604 997 202 (jeśli nie możesz się dodzwonić- napisz maila ze zgłoszeniem/ pytaniem- widocznie jestem w podróży..)
Zapytaj o dostepność miejsc-podaj preferowaną opcję zakwaterowania, ilość osób, kontaktowy nr telefonu, jeśli jedziesz z dziećmi, podaj ich wiek w latach.
 
2.wpłata zadatku-jak najszybciej- jest potwierdzeniem rezerwacji
Numer konta oraz tytuł wpłaty podam mailem przy zapisie)
 
 
---O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat---
 
W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszelkie pytania!
Serdecznie Zapraszam!
Magda Kapela
tel. 604 997 202 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zapraszam także na warsztat w Beskidach 25-30 maja 2019"
JOGA+ DETOX naturalny (warzywa & owoce)