INDIE  marzec 2023’ V-edycja

UWAGA! zwolniło się 1 miejsce na Wyprawę z JOGĄ do Indii!! 

Jestem już w Indiach- zainteresowana? zainteresowany? proszę o pilny kontakt mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na whatsApp 604 997 202

 

Zapraszam także na czerwcową JOGĘ w Tatrach, lipcowy DETOX ayurvedyjski i głęboką regenerację w Beskidach, wakacje z JOGĄ i nie tylko, w górach i nad morzem w sierpniu oraz warsztaty jesienne!!- terminy, ceny, program warsztatów..  kliknij TU ;)

 

 

WYPRAWA PO SŁOŃCE, RADOŚĆ i ŚWIĘTY SPOKÓJ ;)

Jedziemy wspólnie do zielonej KERALI- jest to, jak mówią mieszkańcy, "God's own country" czyli Kraina Boga.

JOGA, oddech, poranne flow w Naturze, spotkania w Kręgu, medytacja oraz Joga śmiechu ;) pod palmami, na plażach Kerali i w górskich ogrodach+ rzeczne rozlewiska, nocleg na łodzi Maharadży, Port przeładunku przypraw Old Cochin, całodzienny trekking w Parku Narodowym- sanktuarium słoni i tygrysów- Munnar, plantacje herbaty, pola ryżowe, ogrody przypraw.. pokaz tradycyjnych sztuk walki oraz tańca Kathakali.. czyli autentyczne Indie!
+ pyszna vege hindu kuchnia, masaże, kąpiele w ciepłym Oceanie, keralska ayurveda.. i inne rozkosze ;)

Dwa tygodnie egzotycznych, SŁONECZNYCH WAKACJI z Jogą.

INDIE- Goa- Wyprawa po Święty Spokój- marzec 19' fot. Magda Kapela YOGA

Skracamy zimową szarówkę- wyjeżdżamy w tropiki u schyłku zimy, wracamy w połowie marca, wraz z pierwszymi podmuchami wiosny, naładowani Pozytywną Energią Słońca i Oceanu oraz witaminą D3  ;)


ZAPISY, pytania, informacje: napisz maila na magdakapela@gmail.com lub zadzwoń 604 997 202

TERMIN:  1- 16 marca 2023’   Lista szybko się zapełnia ;) Przy zapisie TERAZ oszczędzasz ponad 1000 zł na kosztach przelotu!

IDEA: Jedziemy do Indii, aby praktykować radosną JOGĘ na plaży, wypoczywać pod palmami, chwytać promienie SŁOŃCA, pływać w gorącym oceanie, wzmacniać się i rozwijać oraz poznawać, doświadczać..​ czyli SMAKOWAĆ ŻYCIE !!
Przypływ energii i chęci do życia GWARANTOWANY !! :))

CENA: przewiń info w dół ;)    

 

zobacz FOTKI z jednej z naszych poprzednich WYPRAWY z JOGĄ do Indii- kliknij TU ;)


 INDIE- Kerala- Wyprawa po Święty Spokój- marzec 20' fot. Magda Kapela YOGA


„Nie można zwiedzać tej osobliwej republiki w bezpiecznym kokonie, w autobusie turystycznym, jadącym od zabytku do zabytku, z oczami zamkniętymi na kraj i ludzi. Byłoby to zamierzenie niepojęte, niewykonalne. (...) Tyle ludów, tyle języków, zwyczajów, wierzeń, kolorów. Tyle przeszłości w takiej teraźniejszości. Można pomyśleć, że taki kraj w ogóle nie istnieje…” Jean-Claude Carriere Alfabet Zakochanego w Indiach.

Cały nasz pobyt będzie Praktyką Doświadczania Siebie w kontekście spotkania z tym co nowe i nieznane. Będzie to Praktyka uważnego smakowania życia we wszystkich kolorach tęczy. Będziemy przyglądać się sobie, swoim odczuciom przez pryzmat naszej poszerzającej się Świadomości, czującego, gorącego Serca, spokojnej głowy, coraz bardziej elastycznego Umysłu i sprawnego, piękniejącego wewnętrznie i zewnętrznie Ciała. W tych sprzyjających warunkach odbędziemy przede wszystkim podróż do swojego Wnętrza, aby przyglądnąć się temu, co nas przyciąga, otwiera, inspiruje.. Tak, aby poprzez zakorzenienie, zatrzymanie zdobyć MOC i nakreślić kierunki ewentualnych zmian lub utwierdzić się w przekonaniu, że podążamy właściwą scieżką.

warsztat JOGI: Codzienną praktykę JOGI poprowadzę tak, abyśmy wszyscy mogli wynieść z niej jak najwięcej. Będziemy witać słońce podczas spaceru medytacyjnego z elementami ćwiczeń oddechowych, JOGI, medytacji w ruchu, improwizacji i Jogi śmiechu ; ) Będziemy także niemal codziennie praktykować JOGĘ metodą B.K.S. Iyengara około 1,5 -2 godziny. Wieczorem natomiast zasiądziemy do wspólnej medytacji celebrując spektakl zachodzącego Słońca. Nie zabraknie również czasu na wspólną naukę praktyki własnej, wykład o teorii i filozofii JOGI oraz na indywidualne konsultacje, Spotkania w Kręgach  i wzbogacające rozmowy.


INDIE- Goa- YOGA magda kapela- kwiecień 2018' fot. Ksawery Kapela

Hatha JOGA intensywnie wzmacnia słabsze partie ciała i rozluźnia nadmiernie napięte budując równowagę w ciele prowadzącą bezpośrednio do równowagi systemu nerwowego i spokoju umysłu. Daje nam proste i skuteczne narzędzia do radzenia sobie ze stresami dnia codziennego. Poprawia ukrwienie organizmu stanowiąc niepowtarzalny, uzdrawiający masaż dla narządów wewnętrznych, reguluje gospodarkę hormonalną, odmładza i relaksuje. Pomaga oczyszczać ciało z toksyn, wzmacnia odporność psychofizyczną na wielu poziomach. Działa leczniczo na schorzenia kręgosłupa i układu ruchowego, uelastycznia stawy. Pogłębia samoświadomość i świadomość ciała dodając naszym ruchom zwinności i gracji. Wzmacnia zdolność uczenia się, zapamiętywania, koncentracji. Wzmacnia nasz element ziemi, kontakt ze światem zewnętrznym. Równocześnie uczy „stać mocna na nogach” i rozwija intuicje. Dodaje odwagi, pozytywnej energii, radosci i otwiera nas na szeroko pojęty rozwój.
Regularna Praktyka prowadzi do równowagi na wszystkich poziomach Ciała, Umysłu i Ducha.


zaprasza Magda Kapela certyfikowana nauczycielka Jogi III stopnia

Zajęcia JOGI, oddech funkcjonalny, wykład teoria/filozofia JOGI, konsultacje oraz poranne spacery medytacyjne z elementami ćwiczeń oddechowych, JOGI, medytacji w ruchu, improwizacji i Jogi śmiechu ; ) poprowadzi MAGDA KAPELA- certyfikowana nauczycielka Jogi- III stopień. Egzaminatorka nauczycieli Jogi z ramienia PSJI. Uczestniczka wielu szkoleń w zakresie Jogi terapeutycznej, pranayamy, medytacji i ayurvedy w kraju i za granicą, trenerka rozwoju osobistego, artystka, arteterapeutka.. Trenerka biegania naturalnego, twórczyni metody Prana- run dla zdrowia i młodości ;) Nauczycielka Oddechu met. Buteyko (w trakcie procesu certyfikacji). Od wielu lat podróżuje po Indiach zgłębiając tajniki JOGI, medytacji i ayurvedy- m.in. dziesięciokrotny staż w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach. Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy uprawniające do nauczania Jogi, wydane w Indiach sygnowane podpisem B.K.S. Iyengara. Od ponad 20tu lat prowadzi zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania.
Organizuje warsztaty w kraju i za granicą łącząc JOGĘ z różnymi ścieżkami rozwoju- praca z głosem, improwizacja taneczna, plastyka, kreatywne pisanie. Joga śmiechu etc. Regularnie bierze udział w warsztatach szkoleniowych w Polsce i za granicą.
Moja pasja to dzielenie się radością, wiedzą i twórcza praca z ludźmi nad wspólnym, wielopłaszczyznowym rozwojem!!

INDIE- Kerala- Wyprawa po Świętda Kapey Spokój- marzec 20' fot. Magla YOGA

 

PROGRAM WARSZTATU- INDIE marzec 2023'
WYPRAWA PO SŁOŃCE, RADOŚĆ i ŚWIĘTY SPOKÓJ !! ;)
Indie...mityczna kraina różnorodności krajobrazów, kultur i religii... Pustynie, bajeczne rozlewiska rzek, żyzne pola ryżowe, wysokie góry i przyjazne, piaszczyste plaże. Kolebka ponad 12 religii w tym Hinduizmu i Buddyzmu, 23 języki i ponad 1000 dialektów, tradycja i nowoczesność, najbogatsi obok najbiedniejszych, muzyka klasyczna i bollywood, tłoczne bazary, miliony świątyń, obrzędów religijnych, zapach kadzideł, krowich odchodów, gotujących się przypraw i czaju, dżinsy, sari, turbany, święte krowy, riksze, limuzyny, półkilometrowe pociągi.. jak w mrowisku ;) Dynamicznie, Indie prą do przodu ale własnym, indyjskim tempem. Obok zaś wiekowe, pełne czaru świątynie zapraszające, aby zatrzymać się, usiąść i pogrążyć się w medytacji.. Piaszczyste plaże, chłodne palmowe gaje.. Knajpki tarasowe z widokiem na ocean w których sącząc świeży sok owocowy albo mango lassi odpływasz w głęboki relaks.

Jak żaden inny kraj Indie rzucają na odwiedzających czar, czasem wzbudzają sprzeczne uczucia ale jedno jest pewne- Indie zmienią Twój sposób postrzegania Świata.


Zapraszamy więc w magiczną podróż w celu poznania " prawdziwych" Indii. Podróż przygodową, z plecakiem lub lekką walizką, bez zbędnych wygód.. Będziemy zasypiać w chatkach na plaży przy szumie fal, wśród pól ryżowych czy odgłosów tętniącego życiem, podzwrotnikowej dżungli. Przemierzymy nasze trasy samolotem, klimatycznym, sypialnym pociągiem/autobusem, będą motoriksze, łodzie, a być może, także skutery, jeepy i niezapomniane lokalne autobusy. Zapewniamy maksimum interakcji z kulturą i obyczajami. Nie zabraknie atrakcji i niespodzianek ale także wielu chwil wytchnienia, słodkiego leniuchowania i smakowania rozkoszy życia ;)

 

DZIEŃ 1-2  Podróż i pierwsze chwile w Indiach.

Nasza wędrówka po Indiach rozpocznie się lądowaniem w Bombaju, na wschodnim wybrzeżu, którego świetlistą, nocną panoramę będziemy mogli podziwiać z okien samolotu. Następnie, lokalnymi liniami polecimy na samo południe Indii, w kierunku pradawnego portu oceanicznego Kochin i zielonej, egzotycznej Kerali. 

 

 DZIEŃ 3   Czas na głębszy relaks i regenerację.

Po południu, podczas spaceru w Cochin, odwiedzimy klimatyczne knajpki i ew małe lokalne sklepiki z herbatą, przyprawami, pamiątkami ;)            Będzie okazja, aby skosztować lokalnych potraw i napić się prawdziwego hinduskiego, pełnego aromatów czaju, a także poznać głębiej artystyczno-duchową tradycję  regionu- weźmiemy udział w wieczornym, relaksującym spektaklu Kathakali – charakterystycznej dla Kerali sztuce teatralnej z niezwykłą kolorystyką, rozbudowanym arsenałem gestów, ruchów, mimiki twarzy oraz w pokazie sztuki malowania ciał tutejszych artystów.

Wieczorem będziemy świadkami niesamowitego pokazu tańca kathakali. Jest to tradycyjna forma tańca keralskiego, znanego z misternie przygotowanego makijażu, symboli i znaków, niezwykłych kostiumów.

Atmosfera nie do podrobienia! To dobre miejsce na zakup perfum, indyjskich jedwabi czy pamiątek ;)

INDIE- Kerala- Wyprawa po Święty Spokój- marzec 20' fot. Magda Kapela YOGA

DZIEŃ 4  Herbaciane wzgórza oraz tajemniczy Cochin- miasto z Tysiąca i jednej nocy.. 

Po porannej sesji asan i śniadaniu udamy się na spacer po starym mieście Cochin- zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem.
Cochin to najbardziej kosmopolityczne miasto stanu Kerala, na przestrzeni stuleci
wzbogacone wpływami holenderskimi, portugalskimi i brytyjskimi. Miasto położone jest
częściowo na małych wysepkach. Jedna z nich - Fort Cochin słynie z m.in. Kościoła św.
Franciszka – najstarszej budowla wzniesiona przez Portugalczyków na początku XVI wieku
oraz sieci rybackich (zwanych chińskimi), którymi można sterować z lądu. Zobaczyć można
także Miasteczko Żydowskie, gdzie znajduje się synagoga Paradresi – ślad licznej społeczności
Żydów; Pałac Holenderski I targ z przyprawami.
Po południu wyruszymy w stronę Parków Narodowych gór Ghatów Zachodnich- po drodze będziemy podziwiać piękno wzgórz herbacianych przy zachodzącym słońcu.

INDIE- Kerala- dżungla- Wyprawa po Święty Spokój- marzec 20' fot. Magda Kapela YOGA

DZIEŃ  5-9  Zagłębiamy się w Naturę, dotykamy Dzikości ;)

Pobyt w pięknym hotelu z basenem i dużym ogrodem, w okolicach Munnar, położonym wśród zieleni i wzgórz. Tu będziemy mieć więcej czasu, aby wspólnie regularnie praktykować JOGĘ podczas porannych i wieczornych spotkań.
W czasie pobytu w Munnar, oprócz pomniejszych wycieczek i spacerów, odbędziemy całodniowy, łagodny trekking w górach- dżungla, łąki, lasy tropikalne..
Miasteczko Munnar, położone na wysokości 1600 m n.p.m., słynie z plantacji herbat i
przypraw. Łagodnie falujące łańcuchy wzgórz, pokryte plantacjami herbaty są jednym z
najpiękniejszych widoków w Indiach, a cała okolica przesycona jest aromatem herbaty,
kardamonu, wanilii i pieprzu.

W pobliżu Munnar znajduje się kilka parków narodowych i rezerwatów przyrody, m.in. PN Anamudi Chola czy PN Eravikulam, na terenie którego leży najwyższy szczyt południowych Indii – Anamudi (2695 m n.p.m.)

INDIE- Thekkady- Magda Kapela YOGA- luty 12' 

DZIEŃ  10 Piękne rozlewiska, rejs i nocleg na łodzi Maharadży ;)
Po śniadaniu rozpoczniemy powrotny przejazd w kierunku malabarskiego wybrzeża i plaż oceanicznych. Jednak
zanim tam dotrzemy czeka nas jeszcze wizyta w ogrodzie przypraw, a przede wszystkim
kilkugodzinny rejs tradycyjną łodzią hotelową kanałami Kerali, gdzie też spędzimy noc i zjemy wspólne śniadanie, niczym rodzina Maharadży ;))
Rozlewiska Kerali to 700 kilometrów kanałów, jezior i rzek połączonych w jeden system
wodny urozmaicony przez palmy kokosowe i pola ryżowe. Przejażdżka specjalną, noclegową
łodzią to też okazja do podglądania lokalnych społeczności, które od niezliczonych pokoleń
sprzęgły swe życie z wodą oraz kwiatów, roślin wodnych i egzotycznych ptaków.


INDIE- Kerala- Wyprawa po Święty Spokój- marzec 20' fot. Magda Kapela YOGA

DZIEŃ 11-14 

Ośrodek Ayurvedyjski- znowu więcej CZASU na JOGĘ, oddech, masaże, wypoczynek..

czyli ładujemy akumulatory przed powrotem do Domu ;)

Zamieszkamy w komfortowym ośrodku Ayurvedyjskim w Varkali, przy plaży, nad samym Oceanem. 

W planie wieczorna uczta powitalna z regionalnymi specjałami. Damy sobie duuużo luzu na Praktykę JOGI, wypoczynek, korzystanie z dobroci masaży i zabiegów ayurvedyjskich, kąpiele w Oceanie- temp wody 29c oraz celebrowanie przepysznych, vege dań hinduskiej Kuchni.

Zabierzemy was do malowniczej osady keralskiej, gdzie egzotyczny klimat małej, hinduskiej wioski przeplata się ze swobodnym nastrojem wymarzonych wakacji w Tropikach. Możesz tu zanurzyć się w Ciszy i w Naturze medytując wieczorem na skałkach lub zajadać egzotyczne owoce i sącząc mango lassi kontemplować malowniczy zachód Słońca.

Tutaj codziennie gra świetna muzyka, po uliczkach spacerują Święte Krówki, a miejscowi rybacy wypływają na codzienne połowy.

INDIE- Goa- Wyprawa po Święty Spokój- marzec 19' fot. Magda Kapela YOGA

 

Poranna JOGA i inne aktywności, zabiegi ayurvedyjskie, spotkania w kręgu, palmy, hamaki, delfiny, zachody słońca, muzyka, uśmiechnięci ludzie, pyszne jedzenie..Będzie to czas całkowitego relaksu. Pięknie! ;)) Spędzimy tu jeszcze kilka kolejnych pogodnych, beztroskich wakacyjnych dni.

 
DZIEŃ 15-16 Czas Pożegnań i Powitań czyli podróż powrotna.

Na koniec polecimy samolotem do Bombayu (Mumbai) przenocujemy w małym hoteliku i ruszymy w podróż powrotną do Polski..

Naszym PRZEWODNIKIEM podczas całej wyprawy oprócz mnie, będzie podróżnik Rafał Kubik, szef warszawskiego biura podróży Zorientowani Travel Club który zajmie się organizacją techniczną całego przedsięwzięcia (umowy z uczestnikami, realizacja programu, bilety lotnicze, transport, pomoc w formalnościach wizowych, ubezpieczenie, noclegi etc). Rafał jest absolwentem geografii na Uniwersytecie Łódzkim i kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, miłośnikiem Jogi i kultury Orientu. Jest także współautorem przewodnika po Indiach Północnych i Nepalu oraz albumu "Indie w poszukiwaniu sacrum"
Od czasów licealnych pochłonięty kulturą Wschodu, szczególnie zaś Indiami, którym poświęcił dwie prace magisterskie. Kraj ten, na różne sposoby, przemierzał wielokrotnie, oddając mu łącznie kilka lat swojego życia.
Tłumaczy na polski książki indyjskiego filozofa Jiddu Krishnamurti, jest twórcą strony poświęconej Azji południowej. Kocha włóczęgę po bezdrożach, a jednocześnie z umiłowaniem wydeptuje miejskie ścieżki. Od wielu lat praktykuje Jogę ;)


INDIE- KERALA- Magda Kapela YOGA- luty 2012'

 

Zapraszam także na noworoczny warsztat- JOGA w Tatrach -długi weekend 5-8 stycznia Trzech Króli- teraz cena PROMOcyjna-- szczegóły, fotki, program warsztatów..  kliknij TU ;)


-------------------------------------------

PROMOCJA! 

ZNIŻKA 200 zł na warsztat JOGI przy zakupie biletu lotniczego na Wyprawę przed 30 XI'

UWAGA! aby skorzystać ze zniżki należy dodatkowo:
1. zapisać się na newslettera mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. udostępnić publicznie jedno z wydarzeń na www.facebook.com/YOGA.magda.kapela

3. lajknąć stronę www.facebook.com/YOGA.magda.kapela

-------------------------------------------

 

-----------------JAK SIĘ ZAPISAĆ na WYPRAWĘ??------------------------------

KOSZTY:
---1 rata-

kupujemy bilet lotniczy- obecnie bilety są w okazyjnej cenie ok 2950 zł

(ta cena niestety będzie rosnąć- im szybciej się zapiszesz, tym mniej zapłacisz)

(UWAGA! przy kupnie biletu lotniczego przed 30 XI 2022' zaoszczędzisz dodatkowo 200 zł na kwocie za warsztat JOGI!! 

- patrz tabelka powyżej i 2 rata poniżej ;) 

 

---2 rata
4300 zł płatne przelewem do 5 stycznia 2022

(nr konta podam mailem przy zapisie)

UWAGA! Kto kupił bilet przed 30 XI i załapał się na PROMO wpłaca o 200zł mniej czyli 4100zł

 

---3 rata
500 euro (lub równowartość w złotówkach wg kursu z 31 stycznia 2022') płatne przelewem do 5 lutego 2022

 

--dodatkowo

300 euro płatne na miejscu, w gotówce, bezpośrednio pilotowi (na koszty programu) 
 

CENA zawiera:

gwarancję SŁONECZNEJ pogody :)

 

 • warsztaty JOGI, oddech, medytacja, Joga śmiechu, mindfulness, techniki PRANA-run..Przelot na trasie Polska – Indie – Polska;
 • Przeloty wewnętrzne na trasie Bombaj – Kochin – Bombaj;
 • Noclegi w pokojach 2 osobowych (12 nocy w hotelu + 1 noc na łodzi hotelowej);
 • śniadania we wszystkich miejscach noclegowych (oprócz ostatniego dnia)
 • powitalna kolacja w Kerali z lokalnymi vege specjałami 
 • wspólna kolacja pożegnalna
 • Transport prywatnym busem dla grupy
 • Zwiedzanie Cochin z lokalnymi przewodnikami + wstępy do większości obiektów
 • Rejs łodzią hotelową po rozlewiskach i nocleg na łodzi
 • Spacer z przewodnikiem po dżungli;
 • Wizyta na plantacji herbaty oraz w ogrodzie przypraw
 • Pokaz tańca kathakali w Cochin;
 • opieka Polskiego Pilota
 • Ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna
 • Wpłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

UWAGA! zakwaterowanie w hotelach, w pokojach 2 osobowych

(w domku: podwójne łóżko, ciepła woda, toaleta)
Jeśli chcesz mieć chatkę/pokój tylko dla siebie,

Dopłata do pokoju 1 os. –  1600 pln 
(płatne na miejscu ale zgłoszenie PRZY ZAPISIE!!)

 

Dodatkowo płatne:

--opłata wizowa 25$

--opłaty za filmowanie I fotografowanie,  zwyczajowych napiwków, tragarzy, wody butelkowanej itp.;

--kieszonkowe na posiłki nie wymienione w programie ok 150 euro (we wszystkich miejscach noclegowych mamy śniadania poza ostatnim noclegiem)


--na ew zakupy, masaże- wg uznania ok 100 euro


--wycieczki i ew wstępy, nie wymienione w programie
(jeśli się na takie zdecydujemy)

-- ew. dopłata do pokoju 1 os. – 1600 pln

--dodatkowe ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych

--300 euro płatne na miejscu bezpośrednio pilotowi, na koszty programu- uwzględnione w cenniku powyżej.

INFORMACJE I ZAPISY:
Magda Kapela
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 604 997 202

Napisz do mnie PILNIE zgłoszenie mailem- wyślę formularz zapisu i dane do wpłaty kwoty na kupno biletu.

(UWAGA od ok. 15 lutego będę w Indiach- proszę o kontakt wyłącznie mailowy)
Numer konta do wpłaty, dodatkowe informacje, ramowy spis
ekwipunku, szczegółowe warunki uczestnictwa, umowa z biurem
etc. zostaną przesłane mailem osobom zainteresowanym udziałem w Wyprawie.
-----------------------------------------------------------
Niezbędne kroki:
1....rezerwacja wstępna miejsca- jak najszybciej najlepiej mailem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.604 997 202
2....wpłata w.w. rat w kolejnych terminach.
3....złożenie wniosków wizowych- termin zostanie podany mailem. UWAGA: paszport musi być ważny przynajmniej do lipca i posiadać pustą stronę.


Chętnie odpowiem na wszelkie pytania! Serdecznie Zapraszam do wspólnej praktyki i UWAŻNEGO SMAKOWANIA ŻYCIA

INDIE marzec 2020’

WYPRAWA PO SŁOŃCE, RADOŚĆ i ŚWIĘTY SPOKÓJ ;)

JOGA, oddech funkcjonalny, spotkania w Kręgu, medytacja oraz Joga śmiechu ;) pod palmami, na plażach Kerali+ starożytny Maduraj, Port przeładunku przypraw Old Kochin, mini trekking w Parku Narodowym- rezerwat przyrody- Periyar, plantacje herbaty, pola ryżowe, pokaz tradycyjnego tańca Kathakali, słodkie lenistwo.. czyli autentyczne Indie! 
pyszna vege hindu kuchnia, masaże, keralska ayurveda.. i inne rozkosze ;)

;) Dwa tygodnie egzotycznych, SŁONECZNYCH WAKACJI z Jogą w środku zimy!!KONTAKT:
Magda Kapela
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.604 997 202

Serdecznie Zapraszam do wspólnej praktyki!
energia-rozwój-oczyszczanie-relaksacja

więcej zdjęć z naszych Podróży po Indiach? kliknij TU!

 

Inne terminy naszych warsztatów- JOGA i nie tylko: wiosna, lato, jesień, zima.. ;) kliknij TU! 

 

 

 

INDIE- Wyprawa po Święty Spokój- fot. Magda Kapela YOGA- marzec 2020'